Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kbks

czy jest tu facet, który został porzucony kilka razy....

Polecane posty

Gość kbks

przez tą samą kobietke??? Albo może jakieś Panie maja podobne przeżycia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbks_fuck
chyba tylko ja K***wa jestetem takim debilem, ze dałem sie ponownie w te gierki wciągnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
to jest nas dwoch... :/ walic to juz jej nie kocham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbks
napiszesz cos wiecej, bo nie mam z kim o tym pogadac, ciekaw jestem jak to u Ciebie wygladało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka została przez faceta rzucona 4 razy, w końcu ożenił się z inną :o Ale pamiętajcie, to od Was zależy, czy ktoś was w kota zrobi! Nie dajcie się, tego zielska cała kula ziemska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbks
To juz rekord swiata, 4 razy, masakra, ja juz 2 razy ale 3 nigdy nie bedzie... przynajmniej tak mi sie teraz wydaje, chociaz kocham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja odchodziłam dwa razy
chociaż kocham powód bardzo prosty on obiecuje, że teraz sie zmieni, bedzie inaczej , postara sie bo kocha itd uwierzyłam dwa razy, wiem naiwna jestem, kocham cóż wiecej moge powiedzieć.. trzeciego razu nie bedzie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden...
nie dwa razy zostawila ta sama dziewczyna... Ona jest troche rozchwiana emocjonalnie, ale... Zalezalo mi na niej. I chyba do dzisiaj zalezy. Staram sie robic wszystmo zeby juz do niej nie wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbks
No właśnie, moja ex też jest baaardzo rozchwiana emocionlnie, ma w sumie 25 lat, nie ozumiem jak można być tak niezdecydowanym, odchodząc powiedziała, że nie wie czego chce.... teraz już wiem, że odeszła do innego, który notabne jej nie chce:/ a ja się jej oświadczyłem.....fu**ck co za idiotaze mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×