Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewczyna swojego chłopaka

zazdrość....

Polecane posty

Gość Dziewczyna swojego chłopaka

Jestem z moim chłopakiem od 8 miesiecy. I jestem o niego strasznie zazdrosna..jak czasem przegladam jego telefon i widze sygnałki od jakichs kolezanek to malo mnie cholera nie wezmie, albo w mojej obecności dzwoni ktos do niego..nie chlopak...jak dzwoni dziewczyna to sie wkurzam...zwlaszcza jego była ktora teraz sie z nim koleguje...zawsze jak jestem z moim kochaniem to ona ma czelność zdzwonić:/ on ma bardzo duzo kolezanek bo to przystojny i kontaktowy chlopak i wcale nie karze mu zrywac z nmi kontaktów...tylko jestem zazdrosna..mam wrazenie ze kazdfa na niego leci!!!!!!!!!! Jestem przewrazliwiona jakaś:( qrcze..strasznie sie kochamy i dobrez nam sie układa i czasem nie daje po sobie poznac ze bardzo jestem o niego zazdrosna. Te jego kolezanki tez za duzo od niego wymagaja...i to jeszcze jak z nim jestem to z nim gadaja a mnie zupełnie ignoruja mimo ze czesto widzimy..wkurza mnie to..ehhh musialam sie wygadac teraz czekan na wasze posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwrfwr
Wcale się tobie nie dziwię bo relacja koleżeńska między chłopakiem a dziewczyną to już jakieś porozumienie i łatwo tu o zdradę emocjonalną, czy jakieś bardziej wyraźne flirty, jak i o to by któraś ze stron zaczęła sobie za dużo wyobrażać. Poza tym to bardzo nietaktowne ze strony takiej koleżanki że okazuje więcej zainteresowania twojemu chłopakowi niż tobie. Ja sobie po prostu nie wyobrażam żeby rozmawiając z kolegą, nawet jeśli jego dziewczyny nie znam, nie zwracać się też do niej czy z nią żartować... ot, jak dziewczyna z dziewczyną. Mogę tylko napisać że rozumiem że nie jest ci łatwo. Ale co doradzić, to nie mam pojęcia. W moim związku on ani ja nie mamy koleżanek czy kolegów odmiennej płci. Znajomych, których czasem spotkamy, to owszem ale to bardzo rzadkie i luźne kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwrfwr
Męczące?! Niektórzy faceci celowo wywołują takie sytuacje żeby sprowokować zazdrość i manipulować swoją dziewczyną. Skąd więc możesz wiedzieć czy to dla tego chłopaka męczące, czy nie. Nie wspominając już o tym że autorka tematu napisała że stara się nie okazywać zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
niby wszytsko rozumiem i absolutnie nie robie mu zadnych wyrzutów bo jego winy w tym nie ma ale one naprawde sa niemiłe...kiedys stalam z nim koło budki z pieczywem i nagle on sie odwrócil a tm jego 3 kolezanki stały zaczeły sie hihać hahac a ja patrzylam na te idiotki i tylko myslalam "idzcie stąd". I nawet słowem do mnie sie nie odzywały..tylko z nim cos zartowały...i tam wsród nich byla jego była!!Ja wiem jestem pewna ze ma cos jeszcze do niego jak na niego patrzy to robi maslane oczy i to bezczelnie w moejej obecności!! Kiedys na naszej klasie napisalam jej co trzeba i tearz nawt dzwonka mu nie puści :) ale i tak jestem zazdrosna...i rezczywscie jest to meczące ale vco ja moge na to poradzić..tego nie da sie wyleczyc..czy olac te jego kolezanki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
Ale my sobie ufamy, i bardzo sie kochamy co do tego nie ma watpliwosci...mimo to ja jestem zazdrosna...kiedys mu o tym powiedzialam to sie zaczał smiać hehe :P ale on tez panikuje jak sie ktokolwiek do mnie zbliża...nie chce kazdej jego kolezance pisac niemiłycxh esów czy innych pierdół bo nie chce do siebie zniechecic ludzi. Mozliwe ze kiedys u niego zamieszkam bo takie mamy plany...i bede z tymi dziewczynami miala czasem jakas styczność:> ehhh....musze udawać ze wszytsko jest ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BADZ ZAZDROSNA!!!! Ja juz znam te historie z tymi bylymi... i kolezankami... -.- Powiedz mu zeby sie trochce opanowal. Kto tu widzial zeby chlopak w zwiazku takie cyrki odstawial. Ja zabronilam mojemu gadac z jaka kolwiek i jakiej kolwiek dotykac. Bo bylo troche tego za duzo z jego byla , czyli jego praktycznie przyjacióleczka. Ranim mnie tym przez pól roku, mialam juz z nim zerwac i to w wigilie na dodatek bylo ale wybral mnie. Teraz ma za swoje. DUPEK którego tak bardzo kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
nie no ja jestem swojego pewna i wiem ze mnie nie zostawi dla innej..da byłej..ale masz racje bede czujna i swojego terytorium bede broniła jak niczego innego!!! A ta jego eks to i tak wie ze ze mna nie ma zartów...z niej to taka cipa jest...ale i tak wie jak mnie wkurzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
W sumie to mimo ze ja mu nie ograniczam z nikim kontaktów on sam sie przestal z kikoma kolegami czy kolezankami spotykac chociazby na piwo...za to oni uwazaja ze ja mu piwa nie pozwalam wypic:/ a sama mu kupuje piwo przeciez...ludzkie gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z didda kurna jak była może być jego przyjaciółką już ja takie przyjaciółeczki znam .Jak coś będzie między wami żle to ona go szybko pocieszy a ty będziesz sie łzami zalewać .Pogadaj z nim że ci przykro że jego koleżanki cie ignorują nic by im sie nie stało jakby troche pysk w twoja strone otworzyły.A on to niech lepiej tak czesto nie spotyka sie z tymi niby przyjaciółeczkami bo to tak jest któraś źle zrozumie i bach zakocha sie ,to jeszcze cim dojdzie walczyć nie tylko z jego byłą ale i z koleżaneczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
Qrcze...nie oddam go żadnej ! Po moim trupie...ale moj ukochany ma juz taka naturę, że nie zdradziłby mnie . Zawsze powtarza "po co zdradzac druga osobe, zdrada swiadczy o tym ze sie tej drugiej nie kocha wiec po co zdradzac lepiej od razu z nia zerwac". Mój mądry chłpaczek :D ale ta Kamila to kawał zdziry z rszta po niej widac....kiedy była taka sytuacja...stałam z moim kochanym koło jego samochodu wieczorem pod pewna dyskoteka a obok nas prezjjezdzały smochody jadace na parking dyskoteki...i ona w jednym z tym samochodów jechała...usmiechneła ie fdo niego szeroko...popatrzyła znaczaco..ale on nic..tylko reke podniósl...a ona sie tak stara ...gapi sie na niego i wogóle..mała suka wkurza mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak on moze sie spotykac z innymi dziewczynami to ty sie tez spotykaj z innymi chlopakami albo mu powiedz by wybral... KURWA DEBILE!!! Wspólczóje Ci dziewczyno :( Zal mi Ciebie jak i mnie... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
W sumie to nie narzekam..on jest mi wierny spotykamy sie kiedy chce ja a nie on...i nie chodzi ngdzie z kolezankami...tylko jakos niefortunnie one zawsze na niego wpadaja...jak jestemy w jego stronach oczywiscie..A jak mnie zdradzi kiedykolwiek< co wykluczam > to ma z kopa w łeb :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
Wiecie co zaczeło mnie to bawić:P ale ona i tak mnie wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
A ja pewnie wtedy a dysce szlak trafiał jak widziała jak mnie moj kochany przytula i całuje i ze mna tańczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
A ja pewnie wtedy a dysce szlak trafiał jak widziała jak mnie moj kochany przytula i całuje i ze mna tańczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×