Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Agula85*

Kto też jest rok po ślubie?

Polecane posty

Gość nie dla mnie splendor
A ty tego sie spodziewalas czy jestes zaskoczona? Pozytywnie czy negatywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pozytywnie zaskoczona, choć zdarzają sie też chwile gorsze ale szczerze mówiąc bardzo żadko. Bałam się że będzie nie będzie tak kolorowo ale jest cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujhopkp
Zadaj sobie pytanie, czy to co robisz dzisiaj, przybliża Cię do tego, co chcesz robić jutro? Za madre okreslenie jak dla ciebie za duzo bledow ortograficznych i stylistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie splendor
ale szczerze mówiąc bardzo żadko---rzadko przez rz tak tylko mowie-- to gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale nie rozumiem, dlaczego za mądre określenie jak dla mnie? I niby gdzie te błędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie splendor
ale szczerze mówiąc bardzo żadko---rzadko przez rz --tu te bledy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie splendor
No nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoMuzykant
a chodzicie razem na Imprezy i Spotykacie się nadal z Przyjaciółmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoMuzykant
A zmieniło się coś na niekorzyść ? Przyznaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok po slubie? hmm, powiem tak po 4 letnim okresie narzeczeństwa, ten rok upłynął pod znakiem kupna i remontu nowego mieszkania, oraz urodzenia i wychowywania synka.Nie było NAS przez ten rok, ciągle razem ale osobno.Nijako.Nigdy więcej takich remontów, dzieci, i ślubów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok po slubie? hmm, powiem tak po 4 letnim okresie narzeczeństwa, ten rok upłynął pod znakiem kupna i remontu nowego mieszkania, oraz urodzenia i wychowywania synka.Nie było NAS przez ten rok, ciągle razem ale osobno.Nijako.Nigdy więcej takich remontów, dzieci, i ślubów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niczego nie zaluje, jestem ponad rok po slubie i wszystko jest super tak jak kilka lat temu jak sie poznalismy... i w lozku tez jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoMuzykant20
to miło... może Ja też kiedyś pobiorę się z jakomś Kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoMuzykant20
Jak długo znaliście się wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fegoooj
u mnie też by było ok,ale nie jest.Mogę tylko napisać co psuje małżeństwo i czego powinniście się wystrzegać:zbyt częste kontakty z teściami,wtrącanie się osób trzecich,długa nieobecność jednego z małżonków,samotne imprezy,brak wspólnych wyjść,nierówny podział obowiązków,nie pamiętanie o wspólnych rocznicach,brak wsparcia w ciężkich chwilach ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najfajniej przed slubem
od momentu zarczyn zaczyna sie: przygotowanie wesela ( 10 mcy wieczornej oragnizacji) po weselu jestesmy padnieci, wykanczanie domu i jeszcze presja srodowiska, ze moze by myslec o dziecku. jestesmy rok po cywilnym i 6 mcy po koscielnym i tesknie do przednarzeczenskich czasow.... dopiero teraz jedziemy na krotki urlop i bedziemy sie soba cieszyc... szczerze to czasem mam wrazenie ze slub i malzenstwo ( tzn cala organizacja przed i poslubna) to jakby 2 ga praca i trzeba duzo sie wysilic zeby w tym mlynie znalezc czas dla siebie i dla intymnch chwil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×