Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrospaczona8758325

przeczytajcie to prosze.

Polecane posty

Gość zrospaczona8758325

nie wiem co mam zrobic, moj facet olal mnie dzis, zadzwonilam do niego i sie go spytalam co on sobie w ogule wyobraza ze traktuje mnie jak guwno, na co on mnie nawyzywał!!;( ze jestem nienormalna, ze powinnam sie leczyc, ze tylko psychiatra mi moze pomoc, zebym ogarneła dupe itd,w rezultacie poiwedzial zebym sie odpierdolila od nigo powiedzial NARA i rzucił schuchawka;o jestem zrozpaczona caly czas rycze ludzie doradzcie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehii
a co tu radzić? olej palanta i tyle. to chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkakajka
Napisałaś że traktuje Cię jak g owno? Tzn jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
A jak Cię traktuje, bo nie wiem jak się traktuje "guwno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
O matko:/ szczerez mowiac to potraktował Cie jak jakas idoiotke:/ przykro mi ale wydaje mi sie ze jego wypowiedz byla jednoznaczna. A nie wiesz co mogło go tak zdenerwwać?? dlugo sie nie odzywał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixed berry light
nie dzwon do niego dopoki sam nie zadzwoni i nie placz juz wiecej bo nie warto...tez tak mialam...to pozniej on dzwonil i pytal sie czemu taka jestem ze go olewam...powiedzialam mu ze nie jest wart ani jednej mojej lzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrospaczona8758325
olewajac mnie i traktujac jak przedmiot ktoremu moze wszystko powiwedziec przeprosic i wychodzi mu to plazem...;/ jestesmy ze soba bardzo dlugo nie jest tak latwo olac... nie wiem co powinnam dalej zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehaf
a nad czym ty rozpaczasz ??? zostaw gnojkami tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałaś powód żeby powiedzieć mu że traktuje cię jak gówno? bo jesli siadłaś na niego i nawrzucałaś mu bez powodu, to ja sie nie dziwię że kazal ci spadac. chyba że miałaś powód. opisz sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
Zgadzam sie z mixed...ne dzwon nie odzywaj sie do niego sam jeszcze do Ciebie przyjdzie. A nie domyslasz sie dlaczego tak Cie potraktował????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. Zostaw go, swoim zachowaniem potwierdził twoje słowa. Nie warto na niego tracić ani minuty dłużej. Dzwoń do kupeli i idź na piwo już jako całkowicie wolna i baw się bez gówna u nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrospaczona8758325
jednoznaczna tzn jak?? co go wyprowadzilo z rownowagi? pewnie to ze jakim prawem moge miec do niego pretensje ze on sie do mnie nie odzywa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam, ale jeżeli chodzi o doradzenie - będzie ciężko. Według mnie to koniec Waszego związku, a jeżeli Ty uważasz inaczej, to będziesz cierpiała jeszcze bardziej. Na własne życzenie. Nie rozpaczaj. Poznasz fajniejszego, takiego, który nie będzie Tobą pomiatał.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
Skoro on jest taki cwany to kopnij go w zad i zrób tak jak warta grzechu Ci pisze:P uchlej sie i baw do rana olej dziada ! Niech wie co traci....kiedys sie bachnie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renate
jesli bedziesz za nim gonic i mu sie narzucac to bedziesz zawsze mu obojetna bo mezczyzni lubia kobiety zdobywac a nie od razu je miec na tacy podane. Jesli go kochasz to postaraj sie go ignorowac i dac mu odetchnac od ciebie i jak to nie pomoze to juz nie widze sensu abys spogladala w jego strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie splendor
Dobrze zrobil jakby byl za mily ty bys go rzucila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie splendor
Kobiety lubia jak sie je trktuje jak sciery chociaz sie do tego nie przyznaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renate - dobrze też ci radzi droga autorko.Ale poza tym, jak dla mnie to koniec. Nie pozwól się traktować jak szmatę i JAK GÓWNO. Miej szacunek do siebie. Ja, gdyby mój facet zaczął tak na mnie wyzywać - to zrobiłabym jak kazał: czyli "ogarnęła dupę" i już poszła swoją własną drogą życiową BEZ TAKIEGO DUPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
WOMANS RULEZZZZZ!!!! rzuć go nie ma sie nad czym zastanawiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu ze byl marnym kocha
nkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
ej laska, jak zes wpadla w histerie i to pewnie nie pierwszy raz... to sie kolesiowi nie dziwie ze mu nerwy puscily. Dobrze ze ja sie tak nie zachowuje, moj facet ma spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrospaczona8758325
jestem gó.wnem, no rozpacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
Nie jestes gównem..jestes smutna tylko...głowa do góry ! Sa lepsi madrzejsi a on nie jest Ciebie wart jest egoista chamem i gburem skoro w kulturalny sposób nie mógł si Ciebie pzbyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrospaczona8758325
nie jestem histeryczka, rani mnie takim zachowaniem, tyle lat razem a ja sie czuje ze on mnie zdobyl a teraz? vczuje sie guwnem dla niego;/ a czemu mnie teraz tak traktuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrospaczona8758325
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem ale
to ty masz problem, bo on chyba nie. Ty nie jestes ASERTYWNA!! powiedz mu wyrazne NIE. i zostaw go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej go
i jego glupia gierke i fochy:o znajdz sobie fajniejszego i normalnego faceta:-) szkoda twojego czasu na niego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrospaczona8758325
ja nie mam problemu, to nie ja potraktowalam go jak glupka tylko on mnie!, ja go bardzo kocham, a on mnie tak potraktował, a najgorsze jest to ze on jest moim calym swiatem , mam tylko jego, wszystkich przyjaciol olalam dla NIEGO, a teraz najblizsza osba tak ze mna rozmawia,;/ i mi ubliza dlatego jestem iedyz mlotam a kowadlem, czy z nim byc i wybaczyc czy dac sobie przerwe czy z nim zerwwac? nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrospaczona8758325
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×