Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezcielesna

Czy w necie mozna znalesc przyjaciela, partnera?

Polecane posty

Gość to chyba kwestia szczęścia
właśnie. Trzeba mieć o czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba kwestia szczęścia
też w internecie, ale niełatwo się dobrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba kwestia szczęścia
ja też nie najlepszy szczerze mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsddhsdh
ja mojego mezczyne poznalam wlasnie na czacie-minal nam rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szcezre to dluuga hstoria jakby opisac bo mial to byc kumpelskie spotkania ale jakos sie dobralismy :D nie zaluje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierecku bo i czego tu zalowac... jak sie jest z kims szczesliwym to nie traci sie przyjazni tylko ma sie i przyjaz i milosc takie 2w1 :) kwestio szczescia czemu masz zly dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt fakt Milo tu na tym Waszym posciku od czasu do czsu lubie tu poklikac ale z ludzmi normalnymi takimi jak wy mysle czymtu zaskoczyc mojego w koncu niedlugo dzien chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba kwestia szczęścia
odbyłem rozmowę której nie powinienem rozpoczynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoMuzykant
Hej.. myślę, że na czatach regionalnych jest najwięcej normalnych ludzi... czyli tych z nazwami miast :)... Ci co szukają seksu... wchodzą raczej na czaty od początku stworzone właśnie w tym celu. Tak jak wszędzie... sa różne miejsca dla poszukujących róznych wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoMuzykant
Ja wszystkich znajomych... mam tylko z... Net-a... bez Internetu... byłbym bardzo samotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko jestes kolejna osoba tutaj ktora stwierdzila ze na regionalnych jest najnormalniej... mimo to nie zostane bywalcem czatow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoMuzykant
Kup mu jakiś perfum... Ja bym się ucieszył ;) choć mi... nikt nic nie kupi... ale... to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoMuzykant
Dlaczego ?? na czatach jest tez sporo... takich jak Ty... zagubionych... szukających tego czego nie mogą znaleźć w normalnym życiu... Seks... nie jest tematem przewodnim na czatach regionalnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba kwestia szczęścia
od dziewczyny którą kiedyś prosiłem o rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm tez kiedys o tymm yslalam ale zastanawiam se nad kolacyjka ostatio kupilam fajna bielizne dla siebie :) zastanawiam sie tez nad poduszka z moim zdjeciem do autka ( jest kierowca samochodu ciezarowegoo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam mu na imieniny ale nie uzywa, koszule tez kupilam nie nosi a teraz nie kupie i tyle... zawsze gdy mialam urodziny lub imieniy dostalawalam prezent w innym terminie albo wcale i zawsze mowilam ja tez nic nie kupie i chyba czas wprowadzic w zycie obietnice :) Janko sam sobie kup prezent , mnie autoprezenty sprawiaja przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoMuzykant
Moja znajoma... nawet mając 3-ójkę dzieciaczków... jako samotna Mama... znalazła... super faceta !!! są razem już 3 lata... normalnie nigdy by go nie znalazła... bo niby gdzie ? nie wychodzi praktycznie z domu... chyba, ze teraz.. z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmowila? kwestio szczecia Cukierecku prezenty do auta to fajny pomysl bo praktyczny ale kolacja szczegolnie taka romantyczna przebije wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakoMuzykant
;) Ja używam nadal tych.. które kupiła mi Dziewczyna...kiedyś tam... he he... Ona już pewnie o mnie nawet nie pamięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam bluze na BN i co ani razu jej nie zalozyl wiec skonczylam zkupowaniem ciuchow ale T-shirt - y nosi ma szczescie bo skusilam sie i bez okazji kupilam heheh wiec mu sie upieklo heheh z facetami ehh same problemy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos mi ciezko uwierzyc- choc mam kilka dowodow -ze ktos chce kobiete z dziecmi W tym sek ze ja nie znajde partnera bo jestem w zwiazku, nie wolno mi szukac, nawet jak zwiazek jest prawie martwy... ciezko mi odejsc, nie jestem w tym dobra.. moze gdybym nie miala synusia... bo zanim nie mialam dziecka w kwesti zwiazkow nie mialam problemow, bylo zle to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba kwestia szczęścia
z początku nie. To historia z gatunku tych o frajerach którzy mają klapki na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko tez bym Ci perfum nie kupila skoro tak malo ich zuzywasz :) Cukiereczku teraz mozna zrobic milion gadzetow z wlasnymi fotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestio szczecia ja moge Ci opowiedziec historie o frajerce z klapkami na oczach ale nie ma jeszcze ona zakonczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×