Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusia Potrzebuje pomocy

Jaki prezent dla mamy na boże narodzenie

Polecane posty

Gość Agusia Potrzebuje pomocy
do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userrrka233
A co powiecie na pomysł sprezentowania wspólnie z moim rodzeństwem rodzicom jednego dużego prezentu - zestawu naczyń do zdrowego gotowania Philipak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jeśli mogę polecić to świetnym prezentem wydaje mi sie obraz na płótnie - możesz zamówić na przykład foto na płótnie. super pamiątka i fajny akcent dekoracyjny. Ja wybierałam akurat z bogatej ofery http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie - ich kolekcje zapieraja dech w piersiach także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Bardzo dobry pomysł z tym prezentem! Marka Philipiak cieszy się dużym uznaniem, o jej solidności świadczy również 20 lat gwarancji. To pomysł na prezent, który posłuży przez lata. Zachęcam do zapoznania się całą ofertą pod adresem: http://www.philipiak.pl/ Pozdrawiam, Marta Kowalewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyterka
Widziałam ten zestaw na stronie internetowej i wygląda cudownie. Pani Marto, a gdzie można taki zestaw garnków philipiak zobaczyć na żywo? Bo chętnie jak to się mówi "dotknęła" bym ich i na własne oczy sprawdziła jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha za cenę zestawu garnków to ja będę kupować nowe tanie zestawy co rok i to do końca życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanesia
Edyterka jeżeli chcesz zobaczyć te garnki to wybierz się na pokaz garnków firmy philipiak. Tam na prezentacji zapoznasz się z zaletami i funkcjami takiego zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Odpowiadając na pytanie @Edyterki pragnę poinformować, iż prezentacje garnków Philipiak odbywają się w miastach na terenie całej Polski. Aby zapewnić sobie uczestnictwo w pokazie, należy zadzwonić pod jeden z nr: tel./fax: (22) 613 22 82 infolinia: 801 405 406 i wyrazić chęć przybycia. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Marto, mam pytanie do kiedy przewidziane są pokazy Garnków Philipiak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Pokazy odbywają się przez cały rok. Pozostaję do dyspozycji w wypadku dalszych pytań bądź wątpliwości. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka88
Święta 2014 za 3 miesiące, ale że jeszcze biedny student ze mnie, kupuję je po pracy sezonowej - wtedy mam pewną gotówkę. A później to różnie bywa. W tym roku wymyśliłam dla mamy kupić jedną z najlepszych kaw na świecie Blue Mountain i filiżankę z porcelany sygnowaną tą kawą. tommycafe.pl/pl/zestawy/228-zestaw-espresso-jamaica-blue-mountain-50g-5901721760981.html :D Myslę, że dla mam, teściowych to jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_maj
Moja mama ostatnio gustuje we wszystkim co EKO i polecam np. gotowe zestawy herbat liściastych, zapakowane w wyjątkowy sposób - do drewnianej skrzyni z ręcznie wykonanymi dekoracjami. http://www.naturaldesign.com.pl/sklep/pomysl-na-prezent Myślę że powinno jej się spodobać i uważam, że jest to oryginalny prezent. Zerknij i sprawdź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garciel
Tutaj macie całą listę ciekawych prezentów - http://prezentmarzen.com/prezenty-na-swieta/ Oczywiście kwestia gustu, ale fajne prezenty na święta można na prawdę kupić bez wydawania kosmicznych kwot - nawet jazdę czołgiem ;-()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja myślę o tym by kupić mamie sokowirówkę z http://sokowo.pl/wyciskarki-pionowe Stara sokowirówka spaliła się jakieś pół roku temu i od tamtej pory mama chodzi i marudzi, że nie może pić naturalnych soków a tych sklepowych nie lubi. Miałam kupić jej sokowirówkę na urodziny ale stwierdziłam, że na święta lepiej się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama staruszka ale mam wnusie
Autorko tematu. Piszesz żedysponujesz 10zł. Toja doradzę Ci. Kup lub zróbładnykarnecik, ułóz tam od serca list i podziękujw nimswej mamie za wszystko. Ładnie wklejserce. Ja bymchciała takikarnecik. To piekny prezent. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżajac wątek- nie chce zakładać nowego - jakie macie pomysły na prezenty w tym roku? ja myslałam o dobrym kremie przeciwzmarszczkowym. W Hebe zresztą jest promocja na dobre kremy Sensilis kawiorowe. Wiec mysle ze to bedzie jeden z prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturkr2
Ja swojej mamie w tym roku zamówiłem złoconym naszyjnik z zawieszką. Zawieszka jest napisem "mama" https://www.bizutik.pl/naszyjniki/naszyjnik-zlocony-dla-mamy . Myślę, że powinien jej się spodobać. Cena była niższa niż na stronie bo z tego co się dowiedziałem są jakieś specjalne promocje. Zastanawiam się jeszcze nad kupieniem dziewczynie naszyjnika z jej imieniem. Myślicie, że kupienie mamie i dziewczynie podobnych prezentów to dobry pomysł? nie chcę żeby któras z nich była obrażona ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się w tym roku podarować mamie kupon upominki na zabieg w Salonie Gabriel Pruszcz Gdański bardzo lubi ten salon, więc mam nadzieję, że będzie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ama

Od Brauna zawsze spoko i chyba multiquck 9 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria
Dnia 5.02.2019 o 20:07, Gość Ama napisał:

Od Brauna zawsze spoko i chyba multiquck 9 

To ten w linku wyżej, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starik
Dnia 29.01.2019 o 17:30, Gość kiwi napisał:

Ja w tym roku zdecydowałam się na taki blender https://www2.braunhousehold.com/pl-pl/products/przygotowywanie-posilkow/blendery-reczne/multiquick-9. Mama bardzo chciala przejsc na diete i miksowac sobie koktajle, wiec spelnilam jej male marzenie 😉

Myślę właśnie nad czymś od Brauna, ale nie wiem jeszcze czy to czy inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaka
15 godzin temu, Gość starik napisał:

Myślę właśnie nad czymś od Brauna, ale nie wiem jeszcze czy to czy inne.

Do bierz 7 lub 9, porządny sprzecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×