Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffffgf

on nadal zagląda na sympatię

Polecane posty

Gość nie sypiam z komiczne
Co ty komiczne opowiadasz, ze niby tylko zagladasz i ze niby nic nie wynika. Myslisz ze te pindy tutaj Ci uwierza?..choc moze masz racej, one lykaja (nomen omen) wszystko internent to dla Ciebie obszar polowan....... Jestes w tym bardzo dobry, trzeba Ci to oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
w realu wlasnie az tak dobry nie jestes. Nie uzyje slowa kiepski ale...roznica jest dosc znacza inna sprawa ze jak sikse przez takie gadki jak tutaj nakrecisz to potem relana rzeczywistosc jej nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40
Dopiero po miesiącu sie spotkaliście!!!!!!!!!!! I dopiero po 2 miesiącach usunęliście konta!!!!!!!!! No to nie spieszyło wam się z niczym :P Tez byłam na Sympatii i jak zaczynałam się z kimś spotykać a on nadal tam był to był dla mnie znak że nie traktuje tej znajomości poważnie, że nadal szuka wrażeń. Niedawno poznałam chłopaka, który po 2 randkach zawiesił konto - ja tez to oczywiście zrobiłam i jestesmy razem w zasadzie od początku wszystko było jasne, że chcemy być ze sobą i jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie nie jestes dosc atrakcyjna i inteligentna dlatego szuka lepszej, pewnie jesz po 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz mnie w realu, wiec nie wiesz... poza tym internet ma swoja specyfike - to co tu jest żartem, w realu wyglada zupelnie inaczej... tutaj mozna napisac dłuzszy tekst, ktory w realu wyglada jak jakas durna przemowa... to chyba dosc oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
oczywiscie ze Cie znam, Ty mnie zreszta tez w realu kojarzysz. moze slabo (bo nie spalismy ze soba:-)) ale kojarzysz wystarczylo poczytac kilka tematow w ktorych sie udziales aby dosc latwo zidentyfikowac Twoja osobe. od lat nie zmieniasz stylu pisania..... plus ten trudny do podrobienia styl wypowiedzi i..sposobu myslenia ale spokojnie, nie zamierzam Cie wydac...ani tu ani przed....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimenynka
a ja mam takie głupie pytanie... Czy będąc na sympatii otrzymywałyscie od kogos kwiatki w pliku jpg załączone do emaila podpisane np. kwiatek dla evy? Ja mam ten sam durny problem. Facet jest ze mną od ponad roku jest wszystko ok naprawdę jest kochany... A mimo wszystko co jakis czas widzę ze ma ten profil na sym. Podobno się bawi z kolegami w naiwnosc dziewczyn. to akurat długa historia o tym fakcie...nie będę was zamęczac...ale ja sama się mecze ze moja głupia intuicja mnie nie zawodzi..ze go znów znalazlam logując się pod bylejakim nikiem....jak to znów on? tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznałam mojego
drugiego męża przez czat, długo go szukałam, bo na czatach to trudno znaleźć wartościowego faceta, sami szukający lewizny. On rozwodnik, ja rozwódka. nie mieliśmy przed sobą tajemnic, znaliśmy swoje hasła do poczt internetowych, do GG. kiedyś po rozmowie z koleżanką w pracy o zdradach podkusiło mnie i wlazłam na jego pocztę, a tam jakieś "puszczone" oczko i to z profilu więcej niż towarzyskiego. Oczywiście zarejestrowałam się tam natychmiast. Zrobiłam też karczemną awanturę zdumionemu mężowi. Bo ja zapomniałam, że on mi mówił o swoich szaleństwach przez pierwszy rok po rozwodzie, a ja zapomniałam o tym. Wyrejestrował się, a tak przy okazji wyszłam na zazdrośnicę, bo on miał przeładowaną pocztę i wogóle jej nie otwierał. Czasami lepiej nie być zbyt węszącą. Oceniaj swojego mężczyznę po tym jaki jest dla Ciebie, jak okazuje zainteresowanie, miłość, czułość, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac, to nie wiem kim bys mogła być... Nie zmieniam stylu pisania i myslenia bo jestem konsekwentny i pisze tu to co realnie mysle a nie uprawiam jakichs autokrecji... poza tym, ja sie nie ukrywam przeciez :) Nie zostawiłem za soba tabunu skrzywdzonych i wykorzystanych kobiet, kotre moga mnie o cokolwiek oskarżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekawe... czyli nie chciał sie z Toba przespac" czemu w ogole nie wzięłaś pod uwage, że ona nie chciała????? :D:D:D co za ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
@ Yassmina nigdy nie byla postawiona ta kwestia, ale mysle ze pewnie masz racje, nie chcialby sie ze mna przespac. Ja z nim zreszta tez nie komiczne niepotrzebnie sie boisz i tlumaczysz przeciez uwaga o tym, ze piszesz tak samo nie miala charakteru pejoratywnego. tylko stwierdzenie faktu. A z faktami sie przeciez nie dyskutuje nie jestem skrzywdzona i wykorzystana przez Ciebie kobieta; a ile ich bylo i czy jakiekolwiek byly w ogole skrzywdzone i wykorzystane tez nie mam pojecia; zreszta nie interesuje mnie to, zasadniczo nie lubie kobiet, wcale mi ich nie zal i nawet jelsi masz cos na sumieniu to one sa sobie same winne:-))) no moze poza ta jedna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niepotrzebnie sie boisz i tlumaczysz " nie boje sie i nie tłumacze, tylko sobie dyskutujemy... wbrew pozorom potrafie równiez zupelnie normalnie wymieniać mysli, bez sarkazmów, wyzłosliwiania sie itp figur... Ale skoro piszesz o jakiejs jednej, to zaczynam sie zastanawiac, czy mnie z kims nie mylisz... choć byc moze to jakas Twoja subiektywna ocena sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu w ogole nie wzięłaś pod uwage, że ona nie chciała????? bo gdybym napisala ze ona nie chciala to bys napisal odwrotnie, dokladnie reakcja taka jak przewidzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybyś napisała, że chcieliśmy, ale w wyniku interwencji psioników z Saturna nie doszło do seksu, to ja odpisałbym, że nie prawda bo w wyniku działań technomagów z Alfa Centauri :D:D Zabójcza logika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może siedzą :) Nie wiem, nie sprawdzałam tego nigdy, jakoś sceptycznie jestem do tego nastawiona. Chociaż to wszystko zależy kogo się szuka, jeżeli tylko znajomych aby sobie pogadać przez net wieczorem, to ok. Ale zakochiwanie się w kimś przez internet, umawianie się na randki, jakoś to do mnie nie przemawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahaha technomagów hahahahaHAHAHAH z alfa centaurii hahahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
zakochiwanie przez neta jest bzdura ale umawianie sie a sex juz nie albo na sciaganie majtek w samochodzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to miało byc zabawne?" nie wiem, ale Główny Technomag mówi, że zdradzam ich tajemnice :P Siska... Sa dobre, zeby sie zlustrować i spotkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie to nie przemawia, bo obdarte to jest z tajemnicy. W świecie realnym jak spotyka się kogoś lub poznaje nową osobę, nie wiadomo, co będzie dalej, nie wiadomo, co ta osoba może chcieć, jest fun, a przez taką sympatię, to wiadomo, że ludzie chcą poznać kogoś z nastawieniem na związek, seks albo coś w tym stylu. To takie szybkie i proste, poznajesz kogoś, widzisz fotę, szybkie spotkanie, spojrzenie, decyzja tak albo nie. Jak tak, to jestesmy razem, jak nie to szukam dalej na necie... Nie ma tego czegoś, co jest najlepszą zabawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffgf
Oczywiscie że wiem że jest mój, ale napisałam ironicznie w cudzysłowniu, bo nie wiem czy mój zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaaa
Odbiegliście od tematu. My tu mamy inny problem - nasi faceci mają profile randkowe na sympatii i udają, że to nic takiego. Ja wczoraj mojemu napisałam smsa na ten temat i w ogóle się do mnie nie odzywa. To chyba tylko świadczy o tym, że mu nie zależy na mnie, bo w przeciwnym razie chciałby wszystko wyjaśnić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaammm
Powiem Wam jako facet, nie zgadzając się z Komiczne, że ja uwazam że to nie fair. Chociażby z jednego prostego powodu - z obawy że luba to znajdzie. A wiedząc jak kobiety się tym denerwują, po prostu nie ryzykowałbym. Oczywiście zakładając że mi na kobiecie zależy. Poza tym nie ozukujmy się. Facet też byłby wsciekły gdyby jego kobieta tak robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffgf
Mój wprawdzie się odzywa, ale jakby nigdy nic. Pisze np : "w pracy mam urwanie głowy, a jak zdrowie u mojej panienki?" (bo wie że jestem przeziębiona). Zachowuje się jakby nic się nie stało!!!! Gdybym ja coś takiego zrobiła, to bylby po prostu wściekły. Ba, pewnie by nawet powiedział że dalszy związek nie mam sensu skoro wciąż szukam. Za kazdym razem gdy zrobił coś złego - zachowywał się w identyczny sposób. Rozmawiał ze mną jakby nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×