Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arturoarturo

Czy kobiety lubia widok golych facetow?

Polecane posty

Gość gość
Jestem facetem bywam w saunach i na nagich plażach lubie być nago pomiędzy nagusami a zwłaszcza jak są tam kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:10, ale marna prowokacja. Wysil się, bo to na kilometr pachnie fejkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:51 Dlaczego tak sądzisz , ja uważam ciebie za porządnego człowieka , i dlatego tak piszę , Co widzisz w tym złego że tak napisałem , nie obrażam cię nawet nie pomyślałem , jesteś sympatycznym człowiekiem napisałeś co napisałeś ja to przyjąłem bardzo serdecznie , krytyka a zwłaszcza konstruktywna jest bardzo dobra.Mimo że nie mam 20 lat lecz sporo więcej jestem osobą pogodną ufam zawsze ludziom , widzę zawsze dobre strony człowieka a wady mamy wszyscy . Tak że drogi rodaku nie mam do czego po co wysilać , piszę to co myślę i tyle . Zawsze będę czekał i czytał co napiszesz , Z prostego powodu , jesteś rodakiem , a rodaka nie mogę obrażać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja napisałem to o 13:03 . to miała być aluzja do pytającego o to czy jest normalny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O g. 8:03 napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chetnie zerżnął bym taka 70 tke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sa tu 70 letnie dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to normalne ze facetowi hoj staje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź brzmi : Jestes zboczony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian28812
Kobiety lubią patrzeć na gołych facetów. Pokazuje to moja sobotnia historia. Leże sobie nago na leżaku na basenie(jest takie miejsce gdzie wszyscy są nago). Penis bez zwodu- normalny, leży sobie na udzie. Po jakimś czasie na leżaki obok przychodzą dwie dziewczyny. Kładą się w ręcznikach na leżakach obok. Nie podnieciło mnie to zbytnio. Nadal leżałem sobie, lekko drzemając. Po chwili czuje jak mi twardnieje bo dziewczyny zaczęły na niego zerkać. Nie moge powstrzymać wzwodu a penis zaczyna lekko pulsować próbując podnieść się do góry- dziewczyny lekko chichoczą. Po pewnym czasie wstałem a one były wlepione w mojego sterczącego wacka... w tą sobote tez ode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda ja tam byłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy byłem tego lata nad Bałtykiem na plaży , przechodziła naprawdę piękna dziewczyna , był wczesny ranek mało ludzi , gdy ją zobaczyłem w tym stroju , niestety Wacek stanął jak wryty , a że nie noszę slipów tylko spodenki więc było widać , choć nie bardzo się tym martwiłem. Spojrzała tylko w moim kierunku zobaczyła i odpowiedziała , dziękuję za uznanie mojej urody i poszła dalej . Podobało mi się takie podejście , zaznaczam nie jestem młody 50 miałem nie pamiętam kiedy .Z tym mam pytanie , gdy widzę zgrabną lub ładną kobietę dziewczynę zawsze reaguje mój Wacek na baczność , tramwaj autobus , tak samo . Czy was to nie obraża gdy widzicie starszego faceta jak odstają mu spodnie na wasz widok , ja w miejscach publicznych jestem troszkę skrępowany taką sytuacją , czy to normalne jest. poproszę panie o odpowiedz jak to postrzegacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To źe nie ma kobiet w tym temacie . Odpowiedź nasuwa sie sama . Bęc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta to dziwny wynalazek . To źebro 6 tysięcy lat temu musiało być zwapniałe . Osteoporoza źebra Adama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie będzie podniecać zdjęcie nagiego obcego faceta. Może sprawić jej przyjemność, ale takową samą przyjemność sprawi jej oglądanie innej nagiej kobiety. Żeby zaistniało z tego coś więćej, musi włączyć mózg. Kobieta bez zaangażowania emocjonalnego nie osiągnie orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uboga wyobraźnia ten mózg kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię patrzeć
Dnia 26.09.2008 o 12:42, Gość sevillana2 napisał:

Nie podniecaja mnie nadzy obcy faceci, nawet jesli sa super zbudowani. Lubie patrzec za to mojego faceta, kiedy jest nagi, obojetnie czy mu zwisa czy nie.

Czytam jako facet i nic nie rozumiem, co to za wyuczone stanowisko? Porównując to stanowisko do motoryzacji to sformułuję Nie podoba mi się najnowszy Mercedes na ulicy tylko moja stara syrenka , bo moja. Mój facet mi się podoba chociaż inni mówią że ten inny jest bardzo ładny. Czy to stanowisko osoby , która jest wierna swojej może nawet mierności bo wierność jest zasadą tak wysoką że warto dla niej zrezygnować z piękna jeśli nie jest to nasze ? Czy   to z uwagi na bezpieczeństwo związku stanowisko jedyne możliwe? Dziwne. Jestem heteroseksualny ale umiem podziwić i docenić też słownie piękno innej osoby, równiez męzczyzny, szczególnie w calej okazałości, można być pewnym że nie ma nic do ukrycia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja bardzo,

Jak, ktos chce sie powymieniac zdjeciami to pisac😘

Alicja 21

ali97urb@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość lubię patrzeć napisał:

Czytam jako facet i nic nie rozumiem, co to za wyuczone stanowisko? Porównując to stanowisko do motoryzacji to sformułuję Nie podoba mi się najnowszy Mercedes na ulicy tylko moja stara syrenka , bo moja. Mój facet mi się podoba chociaż inni mówią że ten inny jest bardzo ładny. Czy to stanowisko osoby , która jest wierna swojej może nawet mierności bo wierność jest zasadą tak wysoką że warto dla niej zrezygnować z piękna jeśli nie jest to nasze ? Czy   to z uwagi na bezpieczeństwo związku stanowisko jedyne możliwe? Dziwne. Jestem heteroseksualny ale umiem podziwić i docenić też słownie piękno innej osoby, równiez męzczyzny, szczególnie w calej okazałości, można być pewnym że nie ma nic do ukrycia 

Nie wiem jak to wygląda u innych ludzi, ale ja nie zawsze pożądam seksualnie osoby, którą podziwiam za piękny wygląd. To dwie różne kategorie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×