Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arturoarturo

Czy kobiety lubia widok golych facetow?

Polecane posty

kobiety przywiazuja sie do jednego faceta, ucza sie go, i inaczej to postrzegaja, a faceci patrza tylko pod wzgledem sexu na naga kobiete, ze mna jest inaczej, ale wiekszosc kobiet lubi patrzec tylko na swojego faceta(jesli go kocha oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkiok
ja ogladam baby , ale tylko nagie . Nie spojrzalbym nawet na taka ladna laske jak jessiaca alba gdyby byla ubrana . Po prostu nie interesuje mnie to . Chodzi o to ze na gola babe nawet jak jest niezbyt urodziwa to chetnie spojrze , a na taka co jest ubrana szkoda mi czasu . Nie wiem dlaczego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do sevillany
"sevillana2 Na tym wlasnie polega roznica miedzy kobieta a mezczyzna " Czyli zero reakcji na widok obcego przystojnego golego faceta pod prysznicem albo na plazy? Zero ciekawosci, co taki facet ma w spodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevillana2
Dokladnie tak jest. Nie wyobrazam sobie np. robienia loda jakiemus innemu facetowi, chyba bym sie porzygala, a mojego moge calowac wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkiok
po prostu kobieta ktora jest w ubraniu i chodzi na przyklad po ulicy ma ocene 5 /10 gdyby byla naga od razu bym jej dal 8/10 TAk to wlasnie jest z atrakcyjnoscia kobiet . Wydaja sie o wiele bardziej interesujace i pociagajace gdy nie maja ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chodzi o robienie loda, tylko o patrzenie, ja tez nie rozumiem dlaczego niektore kobiety tak sie wystrzegaja" nigdy bym nie spojrzala na obcego nagiego faceta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevillana2
Arturo, gdybym zobaczyla jakiegos nagiego przystojniaka z okazalym sprzetem, to pewnie bym sobie popatrzyla przez chwile, ale na pewno by mnie to nie podniecilo zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do wanessy
"wanesa kobiety przywiazuja sie do jednego faceta, ucza sie go, i inaczej to postrzegaja, a faceci patrza tylko pod wzgledem sexu na naga kobiete" Cos w tym chyba jest "ze mna jest inaczej, ale wiekszosc kobiet lubi patrzec tylko na swojego faceta" Myslisz ze naprawde ty to mniejszosc a te inne to wiekszosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo ty jestes
jakims poje(b)anym erotomanem, ktorego podniecaja wypowiedzi lasek na temat choojow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkiok - a mi większośc znanych facetów mówi że najbardziej pociągające są te dziewczyny które są choć troche ubrane - bo najbardziej intryguje to czego nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevillana2
Ale zwykle patrzenie a podniecenie to dwie rozne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ale z wypowiedzi wynika ze ja to mniejszosc, albo boja sie przyznac ze sie podniecaja na widok nagiego faceta(bo ja bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkiok
dlatego nie rozumiem kobiet ktore sa zazdrosne o inne laski . W koncu zaden facet nie zwroci uwage na inna , bo one sa w ubraniu .JA na przyklad nigdy nie zwracam uwagi na kobiety ktore przechodza kolo mnie na ulicy . GDyby byly rozebrane to moze , a tak to nawet przez sekunde nie popatrze nawet jak sa urodziwe niektore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje lubie
mialo byc mojego faceta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkiok
ja moge godzinami sie wpatrywac w gole laski z internetu ,a takie na ulicy nie zwracam uwagi , bo szkoda czasu tracic na ubrane dziewczyny TAk juz mam . Wiadomo ze kobieta jest dzielem sztuki jak ma wszystko odlosniete , a nie w ubraniu . BO ubranie nie jest dzielem tylko ona sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do sevillany
"sevillana2 Dokladnie tak jest. Nie wyobrazam sobie np. robienia loda jakiemus innemu facetowi, chyba bym sie porzygala, a mojego moge calowac wszedzie" No dobra ale poza robieniem loda moze tez byc zwykla ciekawosc. Czy gdybys np.jako lekarka badala facetow nago, to czy nie inetersowaloby cie choc troche, jak wygladaja pod ubraniem? Albo nie rajcowaloby cie, gdyby byliby podczas tego badania widocznie zaklopotani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevillana2
Ale co za problem przyznac sie do tego na anonimowym forum?:D Mysle, ze wszystko zalezy od wieku kobiety i jej uczuciu do faceta. Jak mialam 18-20 lat to takie rzeczy mnie moze i podniecaly, ale teraz juz nie bardzo(mam 24). Do tego jestem w zwiazku z facetem, ktorego bardzo kocham i ktory potrafi mnie podniecic jednym spojrzeniem. Moze gdybym byla sama albo facet by mnie nie pociagal, to byloby inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do buca
"arturo ty jestes jakims poje(b)anym erotomanem, ktorego podniecaja wypowiedzi lasek na temat choojow?" A ty na to forum przyszedles bo chcesz sie znaczkami wymieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byk777
Ja pierdziele, co za zalosna dyskusja. Co mnie obchodzi, czy jakies lachony z kafeterii lubia golych facetow, czy nie? Mnie interesuje czy MOJA kobieta lubi MNIE nagiego (w tym mojego fiuta) czy nie. A lubi. Zdanie reszty - nikogo to nie powinno obchodzic. Ale co ja tam wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevillana2
Arturo, nie wiem, nie jestem lekarka, ale nie sadze. Lekarze codziennie wyduja dziesiatki nagich cial i dla nich to chleb powszedni. Myslisz, ze ginekolog podnieca sie kiedy bada atrakcyjna kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do wanessy
"wanesa nie wiem, ale z wypowiedzi wynika ze ja to mniejszosc, albo boja sie przyznac ze sie podniecaja na widok nagiego faceta(bo ja bardzo)" Moze sie i boja. Ciekawiloby mnie jaka to moze byc mniejszosc i wiekszosc (procentowo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci po prostu moga isc do lozka bez milosci, a wiekszosc kobiet deklaruje ze nie, absolutnie nie, i moim zdaniem stad sie bierze ta pruderyjnosc kobiet, ze nie chca nawet patrzec na innych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkiok
``ja tez nie rozumiem dlaczego niektore kobiety tak sie wystrzegaja" nigdy bym nie spojrzala na obcego nagiego faceta" spojrzalyby tylko klamia . Normalna heteroseksualna kobieta zwrocilaby na uwage na nagiego faceta niekoniecznie majac ochote z nim pojsc do lozka . Nie musi byc w tym podtekstu seksualnego . Z tym ze jesli jest facet pod prysznicem i obok kobieta to jesli laska jest normalna to popatrzy na faaceta , a nie kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo ty jestes
zauwaz, ze to bylo pytanie, a nie stwierdzenie faktu. ale jesli dla ciebie nie stanowi to roznicy, to wszystko jasne, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkiok
faceci po prostu moga isc do lozka bez milosci, a wiekszosc kobiet deklaruje ze nie, mylisz sie . Jest wielu facetow co idzie do lozka z milosci i wiele kobiet co idzie do lozka zeby sie zabawic po imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevillana2
A kto twierdzi, ze nie kobieta nie spojrzalaby? To chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturoarturo do sevillany
"sevillana2 Lekarze codziennie wyduja dziesiatki nagich cial i dla nich to chleb powszedni" Mimo to slyszy sie od czasu do czasu o "naduzyciach" wsrod lekarzy ale o naduzyciach lekarek do tej pory rzeczywiscie nie slyszalem. Choc moze wynikac to z tego, ze kobiety sa bardziej subtelne. "Myslisz, ze ginekolog podnieca sie kiedy bada atrakcyjna kobiete" Niektorzy napewno.Wiele kobiet opisuje takie przypadki. Ale dla wiekszosci to moze rzeczywiscie tylko rutyna i zero zainteresowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkiok
no wlasnie . To ze facet lubi ogladac gole baby nie znaczy ze ma zamiar z nimi isc do lozka . Jest jakas roznica w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×