Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klint222

ENIRO POLSKA SP. Z O.O.

Polecane posty

Gość klint222

Czy ktoś może pracował bądź miał styczność z tą firmą. aplikowałam cv i czekam. jestem ciekawa jak oceniacie tą firmę czy warto (jeśli zadzwonią) się zgłaszać na dalszą rekrutację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
sprzedaz powierzchni reklamowych chyba w panoramie firm, jak lubisz telemarketing to wal... lepsze to niz sprzedaz kosmetykow czy cyfry + ale jak dla mnie praca do d..y . ciagla presja o wyniki sprzedazy , trzeba to lubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejna firma, pop...dolone kierownictwo, od góry w Wawie do regionalnych i bezpośrednich przełożonych. Wciskasz ludzion przez telefon wpisy, ramki i grafiki w książce telefonicznej, co a niby spowodować,że będą mieć więcej klientów i suuper reklamę, a to guzik prawda. Mobbing, dostać urlop zahacza o cud. Nie pakuj sie w to szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowałam tam
pracowalam tam 3 miesiace - nigdy wiecej eniro! PRZENIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broshka
kurcze mam mętlik, wysłałam tam cv i się zastanawiam?? opinie w necie są różne, jedni chwalą, inni odradzają, hmm nie wiem czemu takie rozbieżności, bo warunki mają w sumie dobre, patrząc na to co dzieje się w kraju, gdzie tylko śmieciówki, praca na zmiany i darmowe nadgodziny, to praca w tej firmie, to przyjemność, jak umowa stała i stałe godziny... no i mam dylemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobowac zawsze mozesz jak nie masz nic innego na oku...a wtedy wyrobisz sobie zdanie..ja tez sie zastanawiam czy tam nie aplikowac ale nie wiem...w kazdym razie jakbys sie zdecydowala to powodzenia i napisz jak tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×