Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awionetka

Suknia made in China???

Polecane posty

Gość awionetka

Czesc. Czy ktoras z Was dziewczyny zauwazyla te aukcje na allegro gdzie boskie wrecz suknie mozna kupic za 899 zl? Wejdzcie na ebaya, ale niemieckiego czy amerykanskiego najlepiej i zobaczycie ze te same sukienki sa sprzedawane za 25 dolarow. Rewelacja nie? Nie ma jak rodak rodaka chce zrobic na szaro. A szczerze mowiac sama jestem ciekawa jak z jakoscia tych sukni. Az mnie kusi, zeby zamowic. W sumie to zadne pieniadze a szczerze przyznam, ze fasony sa BOSKIE!!! Podaje link - http://stores.ebay.com/Pretty-Fayes-Bridal-Shop Osobiscie zakochalam sie w tej: http://cgi.ebay.com/Exquisite-Wedding-Dress-Wedding-Gown-Custom-Made-737_W0QQitemZ260289767140QQihZ016QQcategoryZ63851QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Faktycznie ładne. Może któraś miała okazję bliżej przyjrzeć się takiej sukience? Chętnie poznam opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllllka
wiesz ja szyłam suknię u znajomej,która ma znany salon ślubny,nie wzieła mi grosza za szycie sukni,ale ja do cywyilnego ,za sam materiał.Dodam ze sukienka była krótka,mała bo jestem bardzo drobna ,ale miała piekne koronki(koronki dobrej jakości sa bardzo dropgie) dałam 1400 zł,a ta suknia jest długa wiec nieco obawiałabym się o jakość materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pisalam do kilku dziewczyn ktore wystawily pozytywne komentarze na allegro po zakupie sukienki. Generalnie sa zadowolene, dostalam nawet jedno zdjecie. RZeczywiscie jest ok. Podobno jedyna rzecz jaka nie gra to kwestia przesylki, suknie przychodza nieco wymiete. ALe jezeli porownac ceny - kilka tysiecy a kilkaset zlotych? Oczywiscie kupujac u zrodla a nie u pomyslowych rodakow. Wciaz sie zastanawiam. A suknia na zdjeciu boooooska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiovva19
faktycznie różnica jest straszna.. a suknie ładniutkie, tylko mi narazie nie trzeba .. ale w przyszłosci moze navet zamówie z tej stronki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam taka suknie musialam poprawiac niby na wymiar ale musialam zwezac i skracac dalam 60f.... czyli 240zl wiec poprawa to pikus ale suknia rewelacja ogolnie, material dobry a zreszta na jeden raz to nie musi byc ekstra super jakosci, chociaz to zalezy od gustu oczywiscie. ja pieniedzy nie mialam duzo zeby kupic wiec wybralam taka opcje. ale jak patrzylam po salonach to nawet za 300-400 mozna kupic ale nie wiem czy one sa szyte czy tylko dana akurat co zostala z wystawy i jak patrzylam na material to wlasciwie to samo jak wroce z miasta pokaze zdjecia sukni i jak wyszla na mnie aha no i moja miala taki niezbyt ten gorset sztywny wlasciwie ciezko nazwac to gorsetem ale inna tez z Chin co kupilam to juz miala sztywny wiec nie wiadomo jak to oni robia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem cos na ten temat
Moja siostra niedawno brala slub w Anglii, zamowilismy sukienke z ebaya, zaplacilismy ok 70 funtow, fakt sukienke trzeba bylo prasowac, ale to normalne , byla przeciez zapakowana do pudelka i szla poczta kilka tyg. Nie bylo jenak problemu/ material nie jest pierwszej jakosci, alej ak ktos juz pisal to na jeden raz a potem wisi w szafie. jesli podasz prawidlowe wymiary, najlepiej niech cie zmierzy jakis krawiec, bedzie ok, mojej siostry byla tylko troche za liga, reszta perfekcyjna. Wogole super kontakt ze sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O super dziewczyny! Mam jeszcze jedno pytanie - czy te sukienki sa juz razem z halkami? Bo generalnie to ona nadaje kształt o ile oczywiscie nie jest to model syrenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiovva19
a ile kosztuje wysyłka? Bo to jest dobry patent heh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - popytalam u chinczyka;) i j ezeli zamawiasz z ebaya to przesylka ze stanow do polski srednio 135 dolarow. Ja sie juz zdecydowalam tylko jeszcze resztki sadelka musze zrzucic i zamawiam. Posle fotki jak tylko odpakuje. Czyli za jakies 3 miesiace;))) W ten sposob zaoszczedze, sukienka piekna i podroz poslubna do nowej zelandii okazuje sie realna;) Poczatkowo liczylam jaies 3 - 3.5 tys za sukienke. Okazuje sie ze mozna taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
no proszę...Kto wie? Może też dam się uwieść? Nigdy nie zamierzałam wydawać kosmicznych sum na sukienkę. I nie musi być pierwsza klasa, bo to tylko na jeden wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Do Szannya A czy orientujesz się chociaż mniej więcej, jaki jest koszt takiej wyprawy do NZ? I czy macie może jakiego sprawdzonego organizatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiovva19
no nieźle jak za takei śliczne sukienki .. to oni pewnie głównie na przesyłkach zarabiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinki54 - my zapewne skorzystamy z uslug agencji turystycznej. Fantastyczna sprawa, sa nawet pakiety dla nowozencow itd. Tylko ze nie mieszkamy w Polsce dlatego nie bede mogla za bardzo pomoc. Wiem, ze krajowy przewoznik Bertur organizuje wycieczki do Australii i Nowej Zelandii, wiec pogooglaj moze... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubusiovva19 - to i tak nic w porownianiu z kwotami jakich zycza sobie allegrowicz za TE SAME sukienki. Trzykrotne przebicie i nawet nie masz pojecia skad pochodzi Twoja suknia. Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny suknia zazwyczaj kosztuje ok 15f a reszta ok 50-60f przesylka, oczywiscie to sciema z ta przesylka, bo za buty 4 pary placilam ok 20f wiec sciema ale to nic mi nawet oddali 10f za to ze taka zle wymierzona byla a naprawde podalam dobrze wymiary bo w tym nie ma filozofii ale chce zaznaczyc ze lepiej ze ona byla za duza troszeczke niz jak za mala bo zawsze mozna poprawic, zwezyc a jak za mala.... no i troszke za dluga ale to dlatego ze ja na boso bylam a wlasciwie w klapkach bo to na Jamajce bylo :) zaraz zamieszcze zdjecie aha i zaznacze ze tren musialam podwinac troszke bo pomyslalam ze jak bede tam sama z mezem to on mi tego tak ladnie nie rozlozy a poza tym moglby byc wiatr i bym miala na glowie go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://images35.fotosik.pl/15/866ed155fb59472fmed.jpg kurde nie moge jej znalezc na ebay juz bo moj chinski sprzedawca sie zmyl ale ona miala tylko tez tren dluzszy, bardzo ladny rozlozony aha i zaznacze ze tren mial na koncu po srodku haczyk na palec ale mi sie to totalnie nie podobalo i szukalam czegos wlasnie na podwiniecie jego tak jak to w normalnych sukniach jest ale oni nic nie robili tam wiec sama kombinowalam jak go np podczepic po ceremonii co by sie nie przewrocic ale nic nie wymyslilam bo ciezko bylo to zgrac samemu a juz do kracowej nie szlam wiec ja cala podwinelam po kawalku, bo ona taka marszczona to bylo latwo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się w tej zakochałam: http://cgi.ebay.de/Neu-Hochzeitskleid-Wedding-Brautkleid-Gr-34-ivory_W0QQitemZ270278003987QQcmdZViewItem?hash=item270278003987&_trkparms=72%3A1229|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14 Ich jest mnóstwo na niemieckim e-bayu i mają super komentarze...mój ślub jeszcze daleko, ale pomarzyć wolno :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila1986 - sukienka jest sliczna - taka delikatna... Mysle ze powoli koncza sie czasy kiedy maszerowalo sie do salonu, przymierzalo dziesiatki i wybieralo suknie. Kto ma na to czas? Ehhh postep... Dziewczyny wrzucajcie zdjecia swoich zakupionych online sukienek, pomozcie sie zdecydowac innym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Londynie i tu kazda zamiawia z ebaya lub bezposrednio ze strony www.kanacca.com. Sukien jest tam tysiace. Kolezanka kupila sobie dwie jedna z trenem do kosciola a druga bez by sie lepiej tancowalo, co miala sobie zalowac skoro na jedna suknie wydala 400zl. Krawcowa (byla na dopasowaniu) powiedziala ze suknie jest dobrze uszyta i ogolnie babka byla pod wrazeniem. Ja kupie tylko za granica, rodacy sie wycwanili, na polskich stronkach sa te same modele co szyja w chinach ale w polsce koszt wynosi 1000-1300 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Dziewczyny, mam jeszcze prośbę. Ja jestem raczej niedoświadczona jeżeli chodzi o robienie zakupów przez sieć, zwłaszcza za granicą. I chciałam zapytać jak to jest z tymi sukienkami z ebay. Bo słyszałam, że jeżeli ze Stanów zostanie wysłana paczka handlowa to do wszystkich kosztów towaru zostaje jeszcze doliczony 22% vat i oprócz tego jeszcze jakaś inna opłata. Orientujecie się jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, cena która podaje sprzedawca jest cena ostateczna. Takie informacje przynajmniej uzyskalam od sprzedawcy, ktorego sklep znalazlam korzystajac z pierwszego linka podanego prez awionetke. Gosc jest z Hong Kongu, wysyla na caly swiat. Jezeli ktos ma inne info to prosze sie dzielic!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara1987
super wymyslilas z tym e bayem:) ja jeszcze za maz nie wychodze ale jesli to nie jest jakas straszna jakosc to mozna i 2 kupic( jak pisala ktoras z dziewczat:)) tylko ciekawe cot mojŻ pwie bo on chce slub jak z bajki, wiecie wloski garnitur piekna suknia, wesele w zamku(palacu itp:)) ale przynajmniej zaoszczedzimy na sukni:) albo na sukniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekoracje ślubne
http://www.slubmarzen.sklepna5.pl/ Na stronie został podany adres email, jeżeli potrzebują państwo asortymentu, którego aktualnie nie ma na sklapie, prosze zrobić listę, a my przygotujemy kosztorys, możemy też pomóc w wystroju sali dobierając kolory i dekoracje do państwa życzenia :) Wykonamy opis aranżacji i powiemy jak nadać uroku każdemu wnętrzu. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej 36
Przygotowania do ślubu były dla nas bardzo stresujące. Najbardziej stresowała nas masa spraw do załatwienia. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Ustaliliśmy, że temat wystroju przekażemy osobom bardziej doświadczonym , i to była bardzo dobra decyzja. Całość wyglądała przecudnie, piękne kwiaty Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×