Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na chwile

mam dosc klamcow- chlam, kto ze mna?

Polecane posty

Gość na chwile

kolejne pierdy, bzdety, strata czasu i czegos tam jeszcze... wrocilam z koncertu Groniec- boska- drobna mala a jaki glos! chce faceta- 183 madry (!!!) przystojny... lece na Marsa- poszukac... kocham kochac pozwolcie... pije... znow nie umre, przezyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
czy KTOS uslyszy?! pogadac chce- maly kryzys- dosc pierdulek, hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleyman
o czym? i z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
jalk wygrac ze soba... pustka... smutkiem... jak zyc... prostych, latwych pytan nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****M*****
ja mam 195 cm , jestem madry i przystojny ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
zapewne jak zwykle zaduzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
wygladam na 27... ale mam wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleyman
a ja nie mam metraosiemdziesiat ale nieduzo mniej... czy to faktycznie wazne dla Ciebie? skoro chcesz tylko pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chęcią bym się napiła, ale niestety poza sokiem nie mam :( a do sklepu nie pójdę, bo nie chce ludzi straszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
madrych poznaje sie w krytycznej sytuacji- nie panikuje, wie co zrobic... wiekszosc pseudo "przystojnych" jest nizszych ode mnie mimo, ze wyraznie pisze ile mam cm... (choc wcale nie tak duzo); inteligentny to dla mnie znaczy- madrzejszy ode mnie- wielu twierdzi, ze to nie trudne; a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2323
nie chlam a chleję - jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
nie jest istotne, ale zwykle z "fajnego" gadania jest cos jeszcze/ chcemy by bylo... ech... jest zle- czuje sie nikim, choc to nie prawda- inni postrzegaja mnie inaczej... czuje smutek... samotnosc mnie dusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleyman
no tak... jeśli masz złoty i pewny sposób na szybkie testowanie męskiej inteligencji to może wypadałoby go wlaśnie uruchomić? topik sie rozkręca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
2323- CHLEJE- poprawnosc kocham, znosze z pokora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
saley... nie rozumiesz- nie idzie o boksowanie sie na wiedze- zwykla rozmowa dostarcza wileu informacji... smieszny przyklad "szlem" i "ktury" mnie paralizuje... moze- zapewne- to fobia, walcze bezskutecznie... staram sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"taa wszyscy twierdzą, że są mądrzy i przystojni..." nieprawda. ja twierdzę że jestem niegłupi. i mało przystojny. niestety. zgnije w samotności. taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może tak
Poszukaj sobie gościa w jakiś inteligentny sposób, to znajdziesz inteligentnego. Proponuję zostać np. Przedstawicielem Handlowym - dużo kontaktów z właścicielami firm, ewentualnie w bibliotece jak lubisz intelektualistów... Na imprezkach raczej nie szukaj, bo tacy co prawda chodzą, ale tam ich nie wyłowisz z tłumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****M*****
znajdz sobie faceta w realu, bedziesz widziala jego wzrost, urode, zachowanie sie w roznych sytuacjach tutaj nie ma co szukac kogos, jedynie mozna pogadac na luzie i nie nalezy przywiazywac duzej uwagi do wypowiedzi ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
nie idzie o ilosc przeczytanycj ksiazek, informacji w glowie, lecz o podstawy... zdolnosc do korekty... Jeny- zle mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleyman
nie... nie chodzi o boks... ciekawi mnie tylko sposób w jaki przkeonujesz się o inteligencji faceta... "szlem" to porażka o której nawet nie warto pisać... mi się zacina "alt" na keyach... wkurzam się nieziemsko, ale przepisywać posty to za duża strata czasu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
tak- znajdz w realu... sama bym do tego doszla... jak osnuty w codziennosc ma znalezc kogos? nojak?! rano wpadam w auto- droga praca- powrot, zakupy w miedzyczasie... pranie, sprzatanie, fitness... zajecia poza- godziny indywidulane... koncert, kino (zaczepiac w kinie?!) wiec pytam, jak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdafsfas
razi u faceta szłem sama nie jestes lepsza piszac chlam i czego ty oczekujesz od ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
sale... to pierwsze, co przyszlo mi do glowy, moze zbyt oderwane od przyziemnych spraw... to tak jak widzisz kobiete, ktora ma lakier cxzerwony na paznokciach do polowy zdarty... nic o ingteligencji, a jednak odrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
fsd... poprawilam sie... czasem blad nalezy czytac jak sarkazm... zreszta nie istotne za duzo "nie" H20 we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
oczekuje... wlasnego odbicia w usmiechu "niekrzywym"... duszy bliskiej mojej- utopia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwile
heroinka... nie mam takiego przyjaciela- balam sie relacji czysto fizycznych bez uczuc- jednak serce mam, nie potrafie przespac sie z przyjacielem, ani czule muskac jego ust... intymnosc pocalunku zaprzecza relacji przyjacielskiej- zawsze ktos przekroczy cienka linie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×