Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slonce za chmurami

prosze o rade -jak odzyskac byłego???

Polecane posty

Gość asiorrek
Cześć.. Ech, mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić.. Byłam z chłopakiem 3 lata i chyba nie mam szans go odzyskać :( Bardzo żałuję, że traktowałam go w taki sposób.. Czuł się przeze mnie odrzucony ze względu na mój zespól, kolegów.. Nie potrafiłam ustalić granic z nimi i często zdarzały się teksty od nich w stylu "kochanie" itp. Irytiwało t go, ale wybaczał.. 3 miesiące temu postanowiliśmy się rozejść.. Oboje.. Ja bardzo chcędo niego wrócić, on jednak powiedział mi, że już nie chce ze mną być.. Dałam oczywiście mu spokój, rozumiem go.. Jednak nadal bardzo go kocham.. Nie wiem.. może poczekam jakiś miesiąc i spróbuję znów z nim porozmawiać na początek na koleżeńśkich relacjach.. Jak myślicie, mogę go odzyskać? I co mam robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkkkkkkkkkkocham cie M
do góry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość show time
odejdz od wariatra...po cholere ci wariat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie.. sprawa wygląda tak: byłam z chłopakiem 2 lata. byłam jego pierwszą prawdziwą dziewczyną. Zerwał ze mną prawie 4 miesiące temu powodem było to,że on potrzebuje "wolności". kilka miesięcy przed zerwaniem zaczął przyjaźnić sie z dziewczyną ze swojej klasy. i wyszło tak,że teraz są razem. najgorsze jest to,że chodzimy do jednej szkoły. początkowo nie odzywał się do mnie, ja błagałam by wrócił a on pokazywał,że ma mnie gdzieś. teraz od jakiś 2 tygodni pisze do mnie,czasem przyjedzie byśmy poszli na fajke. Ta dziewczyna zerwała z nim z powodu tego,że "polubiłam jego link z piosenką na fb". pisał mi,że jej pocisnął. potem go przeprawszała a on dał jej ostatnią szansę. Proszę doradźcie mi, ja go naprawde strasznie kocham. Próbowałam zapomnieć ale on jest najważejszą osobą w moim życiu. I nie mówie tego jako gówniara,która pierwszy raz się zakochała tylko dziewczyna, która naprawde pokochała mimo jego wad. Poradźcie mi co mam zrobić by chciał do mnie wrócić.. I proszę o rady a nie "daj sobie spokój" bo juz naprawde próbowałam i chce by wrócił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli naprawdę było się zakochanym, to nie można tego zapomnieć ot tak. Jedynie czas może pomóc, choć i to nie zawsze. Byłam ze swoim chłopakiem ponad 4 lata więc coś o tym wiem. Było wspaniale, miałam dla kogo żyć, starac się, wracać do domu. Rozstanie przezywałam straszliwie, szukając wszelkich sposobów na Jego powrót. No i i udało się. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony http://urok-milosny.pl , po 3 miesiącach oczekiwania i huśtawki nastrojów, mój misiek znowu jest mój: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×