Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zle mii z tym

BRAK PEWNOŚCI SIEBIE, OD CZEGO ZACZĄC TO ZMIENIAĆ?

Polecane posty

Gość zle mii z tym

Jestem strasznie mało pewna siebie, mam 20 lat a tak na prawde nie znam siebie do konca. Zmieniam sie w zaleznosci od otoczenia i jest mi cholernie zle z tym. Od czego zacząć? Czy powinnam sie zastanowic kim na prawde jestem, ale jak tego dokonac? Czy macie jakies rady, bo ta niepewnosc siebie mnie zabija powoli. Czuje sie jak zagubiona mysz, chce mi sie plakac. Spotykam sie ze znajomymi, ale to raczej nie pomaga, bo wsrod nich jestem jeszcze bardziej niepewna siebie i zachowuje sie tak jak oni by tego oczekiwali. Moze ktos z Was mial podobny problem i wyszedl z tego? Ide od pazdzernika na studia dzienne i boje sie ze zrezygnuje, gdyz nie wytrzymam tego uczucia, tych lęków, uczucia bycia samej jak palec, braku posiadania wlasnej osobowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska_kropka_kreska
Też tak miałam. Niestety, przeszło mi dopiero z wiekiem, około trzydziestki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle mii z tym
Ale wlasnie nic mnie nie interesuje, czy mam szukac hobby na sile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś cię zainteresuje... zapisz się na różne kursy czy zajęcia :D Człowiek bez zainteresowań jest odbierany jako nudny, nieciekawy... może dlatego musisz się tak gimnastykować wśród ludzi, żeby im przypasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję Ci
jeśli naprawdę nie masz hobby i nic Cię nie interesuje.nawet muzyka? koncerty?nie wyobrażam sobie nie mieć zainteresowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×