Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o kurcze blade...

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA

Polecane posty

Gość NoStress
Długie terminy to nie wymysł pacjentów! Wystarczy się przejść do pierwszej lepszej przychodni np pod koniec roku i spróbować zapisać do jakiegoś specjalisty. Byłam u okulisty w tamtym roku (sierpień), a raczej próbowałam się do niego dostać, bo poinformowano mnie, że do końca roku nie ma miejsc. Zapraszają na styczeń. Jak się skończyło? Pojechałam na ostry dyżur do szpitala. Mówię teraz tylko o zwykłym okuliście. A pomyślcie co się dzieje, gdy chodzi o specjalistyczne badania obrazowe. Dlatego dobrze, że są prywatne placówki i człowiek chociaż ma wybór i szansę zrobić badanie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioleta_41
Ja też miałam robioną tomografię. Ciekawa sprawa, bo w szpitalu, a jednak prywatnie. Czas oczekiwania - 1 dzień. Jakby ktoś chciał skorzystać to polecam, badanie na najwyższym poziomie, cena atrakcyjna, no i czas oczekiwania krótki... Starmedica w Słubicach, info na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioleta_41
Dla ścisłości: w szpitalu powiatowym w Słubicach robią tomografię i dla pacjentów tegoż szpitala, i dla osób "z zewnątrz" również. Tylko że dla tych z zewnątrz wtedy odpłatnie. Także jeśli ktoś ma skierowanie (a mieć je trzeba), to polecam. Miejsce sprawdzone, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co w zwiazku z tym????bedziemy cudownie uleczeni??czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na na tomografię czekałem coś koło miesiąca, może nawet krócej, a robiłem ją w Rzeszowie na NFZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale śmieszne :D,sam sie nawet z tego śmiejesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miron66
w Helimedzie masz poczucie, że dla lekarzy zdrowie pacjenta jest naprawde istotne i nie robią łachy zlecając dodatkowe badania. klinika na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makutra
a ja polecam starmedca oddział w słubicach, naprawdę dobra przychodnia i nie trzeba juz jeździć do niemczech by się przebadać. Czysto, uprzejmie i na czas czyli jak powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balajczak
Czas oczekiwania na fundusz to często kilka miesięcy, a prywatnie robią od ręki - dzień góra dwa i gotowe. Robiłam TK kolana po urazie w Centrum Diagnostyki Luxmed, poszłam i termin był tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciak25
Na NFZ niestety terminy są mega długie, ja robiłam prywatnie w EuroClinic w Krakowie na Pilotów. Można zapisać się telefonicznie, a terminy są już na drugi dzień nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracell
nie trzeba czekać w kolejkach an tomografię w szpitalu państwowym, ja robiłam sobię tomografię najnowszym sprzętem w szpitalu Elbląska na Szamockiej i praktyczni z dnia na dzięń się umówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×