Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwszorocznaP

szkolenie bhp !studia!

Polecane posty

Gość pierwszorocznaP

mam pytanie :) co zabrac na szkolenie bhp ? (studia zaoczne) notatnik i dlugopis, to na pewno, ale co jeszcze? ;) troche sie stresuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj na wpos fagota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszorocznaP
no nie wiem szczerze mowiac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIC! bedziesz siedziec i sluchac, albo ogladac jakies pierdoly o bezpieczenstwie ;p pozniej podpiszesz sie pod dokumentem, ze zostalas zapoznana z przepisami bhp i tyle! ;) oo wez se kanapki, krzyzowke i picie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabierz głowe. babka gada 4h, pozniej banalny test na ktory sama podaje odpowiedzi po 15 minutach bo jej sie nie chce sprawdzac po czym wszyscy ktorzy byli zaliczaja. wez dobra ksiazke albo gre ;p np sudoku!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszorocznaP
no to ciekawie sie nie zapowiada ;/ jutro mam to szkolenie. troche stres bo miasta nie znam i w ogole ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszorocznaP
jutro :) zaoczne w Katowicach :) Gwsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak najlepsze szkolenia bhp prowadzi Job Safety Ośrodek Szkoleniowy - www.jobsafety.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadinSwiet
Na szkolenie bhp zazwyczaj długopis i kartka wystarczy, no bo co więcej można mieć? Szczególnie na zaocznych, gdzie szkolenie potrwa kilka godzin, zostanie przedstawiona pierwsza pomoc i tyle, jak ktoś chce wiedzieć jak to wygląda to proszę przeczytać http://www.intedu.pl/edukacja/szkolenia-bhp-na-studiach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na studiach też przechodzi się szkolenia bhp? Nie wiedziałem! Szkoda, że nie szkolenia z pierwszej pomocy typu http://www.sedkrosno.pl/pierwsza-pomoc.html , bo takie faktycznie mogłyby okazać się przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×