Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alkaina

Mleko NESTLE JUNIOR zniknęło z półek...czym można zastąpić?????

Polecane posty

Może wiecie jakie mleko ma podobny smak do Nestle Junior??? no i skład? N.J. zniknęło z półek w związku z aferą mleczną w Chinach:( Martwię się,że moje dziecko nie będzie chciało pić innego mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa...23
Ja już kiedyś zmieniłam córci mleko z NAN na Babiko i od razu je zaakceptowała :) Najbardziej smakuje jej Bebiko o smaku bananowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek1984
u mnie dokładnie tak samo jak u przedmówczyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudsza
O rany, nawet nie wiedziałam, mam jeszcze trochę zapasu, ale co ja dam synkowi, on tylko to mleko chciał pić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny..lecę do sklepu po bebiko:) A tak z ciekawości, czy ono ma w składzie bakterie bifidus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o aferze z mlekiem w Chinach ale u mnie w mieście w każdym sklepie na pulce jest Nestle Junior. Dziś nawet kupowałam w tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Poznaniu... Byłam już chyba wszędzie: 2 Tesco, Makro, Kaufland, Rossman, Piotr i Paweł, Carefour..Wszędzie mówią,że nie ma w hurtowniach:(Chodzi mi o Nestle junior w puszce(z bifidusem), junior w kartonach jest(ten z kleikiem i smakowy)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitsuki z Kitakiusiu
Alkaina Dawałabyś mu to mleko nawet po tej aferze chinskiej? co z ciebie za matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po chinskich aferach- które są co rusz najlepiej nie dawać dzieciom mleka, deserków, nie myc ich mydłami, nie ubierać nie dawać nic do zabawy!!!!!!!! wiekszośc rzeczy życia codziennego jest produkowane w chinach!!!! nie panikujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitsuki...Nie tobie oceniać jaka ze mnie matka! Co chwila są jakieś afery chińskie lub nie chińskie. Skażone mleko w Chinach było produkowane przez Nestle stąd wstrzymanie dostawy mleka na półki. Te w kartonach zawsze były w dużych ilościach dostępne więc dalej stoją na półkach. Nestle teraz przechodzi kontrolę i myślę,że wkrótce wszystko się wyjaśni i mleko wróci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×