Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pawel152

Samotność

Polecane posty

Mam 21 lat jestem z Poznania i nigdy nie miałem dziewczyny , pewnie dlatego , że jestem nieśmiały i zakompleksiony. Już dawałem ogłoszenia na portalach randkowych i nic. Chce mieć swoją drugą połówke o której będę myślał cały dzień i do której będę tęsknić tylko która mnie zechce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek-*
oj nie ma co sie zniechęcać zazwyczaj jest tak ze miłość przychodzi wtedy kiedy sie jej wcale nie szuka.... cierpliwości jescze młodziutki jesteś:) wiecej wiary w siebie:) pozdrawiam serdecznie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam ciebie
a czemu jesteś zakompleksiony???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam ciebie
e tam księcia z bajki od razu pewnie nie umiesz rozwinac tematu na radce a nie o wyglad chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja c.r.e.a.m
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem nieśmiały, brzydki, niski, nudny, beznadziejny i straszy.. też nie miałem dziewczyny🖐️ \"Już dawałem ogłoszenia na portalach randkowych i nic.\" to aż taki nieśmiały nie jesteś mnie by do czegoś takiego nic nie zmusiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że większość dziewczyn woli śmiałych facetów. To Ty musisz wykazać pewną inicjatywę. Zaproś dziewczynę, która Ci się podoba na randkę. Jak odmówi to trudno. Próbuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ta co mi się podoba powiedziała , że chce pozostać ze mną na stopie koleżeńskiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary, spójrz na to z innej strony - możesz się cieszyć, że jesteś sam, wolny, bez łańcucha na szyi. Bycie z kobietą to same problemy. Ja mam już dość po ostatnim związku i teraz robię sobie co najmniej 2-letnią przerwę w jakichś poważniejszych kontaktach z dziewczynami. Jedynie seksu będę szukał :) Naprawdę stary ciesz się życiem, bo z babami życie to nie bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwodniczy Aniołek Czy myślisz,ze jeśli nie podobam się owemu teraz,to za tydzień czy dwa mogę się spodobać?Nie żyję iluzją:-o,I tu nie chodzi o cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chódź na dyskoteki, spotykaj się z kolegami. Fajne osoby poznaje się najczęściej przez wspólnych znajomych :). Staraj się gadać z dziewczynami, wtedy większa szansa, że się z kimś umówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, cierpliwym to se można być do usranej śmierci. Jeśli w ciągu pierwszych góra trzech spotkań nie zaiskrzy to kaplica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartagwarancyjna - Kiedyś zakochał się we mnie pewien chłopak. Ja chciałam, żebyśmy byli przyjaciółmi bo nic do niego nie czułam. Ale był miły, przynosił mi prezenty i jakoś głupio było mi go od razu skreślać. Z czasem jednak zakochałam się w nim i zostaliśmy parą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz - niedobry a jednak kocha i daje Ci szęścionko :P I ok. Dzień taki ładny że szkoda by było gdyby ktoś sie nie usmiechał... Do Autora: a może byś kolego wyszedł ot tak przypadkiem na spacer - poznań to chyba spore miasto... czy nie wydaje Ci się że to akurat dziś zupełnie niechcący wpadniesz na tą osobę która zakończy Twoja samotność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×