Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olenkaxxx17

.. Problemy z Chlopakiem ..

Polecane posty

Gość Olenkaxxx17

Czesc Wam Wszytkim . Ja mam podobny problem, jak kazda z nas.. Nie wiem od czego zaczac . Ale najlepiej bedzie jak zaczne od poczatku . No to tak .. Jestem juz z moim hlopakiem ponad rok , i im dluzej z nim jestem ,tym bardziej go kocham .. Problemem moim jest to ze on nie posieca mi tyle czasu co wczesniej .. Nie jest juz tak samo .. Powiem wam , ze wczesniej bylo miedzy nami roznie wiele razy sie klocilismy , i wiele razy sie rozchodzilismy i schodzilismy taka glupia zaawa w kotka i myszke. Teraz to w ogole sie z nim nie widuje, ostatni raz sie z nim widzialam a zeszla Sobote, akuratwtedy bylismy na urodzinach mojej kolezanki .. i bylo wszystko superr. A teraz jak za kazdym razem pisze z nim na gg .. i chce zeby wyszedl .. to mowi: " Teraz nie chce mi sie ale puzniej jak cos to zadzwonie" Albo " dzisiaj nigdzie nie wyjde pioniewaz sie zatrulem i sie zle czuje" - a po godzinie widze go z kolega w sklepie.. Zenada... W ogole jak pytalam sie go czy naprawde jeszcze chociaz odrobine mu na mnie zalezy odpowiada ze tak i czemu mialoby mu nie zalezec itd.. Nie wiem juz sama co mam myslec :(( Prosze podpowiedzcie mi co mam zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat.
? bo przypomina mi to mojego brata jak jest młody to po prostu to naturlane i to kolejny argumebt za tym ze ludzie modzi nie powinni sie na słałe wiązac i udawac jakichs powznych związków bo tak sie nie da,wszystko ma swj czas a jak ty czujesz ze chcesz a on nie to poszukaj starszego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaxxx17
No Wlasnie ja probowalam .. Znalazlam Sobie wczesniej i to starszego o kilka lat .. Tylko Ze gdzie nie bylam i z kim nie bylam . .to Ciage o nim myslalam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat.
przejdzie Ci jak nie teraz to przejedziesz sie i i tak Ci minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaxxx17
Wiesz Co ? Juz kilka razy sie przejechalam , i raz mnie zdradzil i zabawil sie mna itd. a ja Glupia wrocilam do niego ...:( Nie wiem czy on chcial sprawdzic czy bede na kazde jego skinienie .. Tylko nie to mnie teraz martwi .. tylko to czy mu na mnie zaley.. Moze jestem jeszcze mloda i glupia i nic o zyciu nie wiem to fakt.. bo tak naparawde zycie jeszcze mnie nie zdazylo wszystkiego nauczyc .. ALe skoro mowi ze kocha to moim zdaniem powinien poswiecac mi troszke czassu nie sazisz>?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat.
niewazne co ja sądzę najsmutniejsze jest to że jesteś niesamowicie naiwna i głupia i jeszcze tego świadoma,a do tego nic z tym nie robisz MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat.
gorzkie sowa ale weź się w garść przede wszstkim wyluzuj! żeby móc do tego podejść na trzeźwo kiedys bedziesz sie z siebie smiała ,jak się wyrobisz ze tak to określę, zakochac się tak naiwnie fajna sprawa ale to do niczego nie prowadzi,ale umacnia na przyszłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaxxx17
Wiem Wiem .. jest naiwana i to strasznie:( Ale ja nie potrafie inaczej :((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaxxx17
No Zajebiscie jest Sie zakochac .. No rzeczywiscie zajebista Sprawa .. Ale zeby puzniej sie odkochac to juz nie tak latwo :( Ale dziekuje za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×