Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co wybrać

pończochy - pytanie do panów

Polecane posty

Gość nie wiem co wybrać

panowie - jakie pończochy są dla was bardziej pociągające: samonośne z ozdobną szeroką koronką czy zwykłe (bez koronki, tylko z pogrubianym paskiem na górze) podpięte pod ozdobny pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba miec wyobraznie .
Jak dla mnie - bedziesz miala majteczki to bez pasa:) jak z majteczkami to moga byc samonosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wybrać
no oczywiście że będę miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma zona ubiera ponczoszki czarne t dotego takie niby body co to tam nic nie maja prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assafssaa
jeśli pończochy mają facetowi podgrzać wyobraźnię to oczywiście z pasem , a jeśli ma byc coś poźniej to samonośne - po co sobie utrudniać życie. PS KOBIETY NOŚCIE POŃCZOCHY FACECI TO KOCHAJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez majtek...........
tylko z pogrubianym paskiem na górze podpięte pod ozdobny pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foavoritt
jakiekolwiek - wszystkie pończochy są sexy choć te przypinane do paska bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
... jak któraś ma niezgrabne nóżęta to tez może nosić? ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afndsklasdf
czarne kabaretki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjnjnjnjnjnnjn
jak pończochy to tylko z pasem jest SEXY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfantulipan
Co to za pytanie połowa odpowie tak druga inaczej , ważne jest to co lubi twój facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvkasdlskad
mój facet "słabnie" na widok pasa do pończoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.e-rajstopki.pl
www.e-rajstopki.pl Dziennie duża dawka filmów, zdjęć związanych z rajstopami, pończochami, legginsami itp. Zapraszam do rejestracji i udzielania się !! Pozdrawiam www.e-rajstopki.pl www.e-rajstopki.pl www.e-rajstopki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.e-rajstopki.pl
www.e-rajstopki.pl Dziennie duża dawka filmów, zdjęć związanych z rajstopami, pończochami, legginsami itp. Zapraszam do rejestracji i udzielania się !! Pozdrawiam www.e-rajstopki.pl www.e-rajstopki.pl www.e-rajstopki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mól
nie lubie rajstop czy pończoch, ochyda kojarza mi się z starymi babami co nosiły rajstopy z dwoma klinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellafonte_pl
Wielu mężczyzn uznaje pończochy za dużo bardziej seksowne. Ponadto pończochy są znacznie lepszym dodatkiem do bielizny erotycznej. Nie da się ukryć, że oddziałują na mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
Pończochy działają i to od samego początku swojego istnienia.Zmieniały się tylko czasy i formy ich noszenia,jedne co do dzisiaj nie mają równych to nylonowe pończochy,które wiosną 1943 weszły na rynek amerykański doprowadzając kobiety do fascynacji tym rodzajem podkreślania swej kobiecości. Dzisiejsze czasy to rynek zawalony "Zośkami samonośkami" też pończochy :) ale dla tych co wiedzą już coś o nylonowych z trudem zakładają dzisiejsze samonośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis_XX
Nylonki, ale takie ozdobne, najlepiej czarne lub beżowe z jakimiś motywami florystycznymi, albo zygzakami. Jak moja żona takie zakłada to wieczorem jestem tak podjarany, że mam ochotę je zjeść, hehe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
Elvis nie ma pończoch nylonowych z wzorami.Jedynym wzorem w pończochach nylonowych był szew idący od pięty do manszety.Jeżeli mówisz o pończochach z wzorami to są to dzisiejsze produkcji pończochy do pasa lub samonośne.To tylko gwoli informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis_XX
Ok, pewnie jest tak jak mówisz, ja się nie bardzo znam na tych wszystkich nazwach. W każdym razie ja lubię takie z wzorkami, nie za grube, ale niekoniecznie też taka cieniutka siatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylon
Witam. Ja uwielbiam pończochy nylonowe. Ostatnio udało mi się nawet nawiązać kontakt z jedną taką panią co nosi pończoszki nylonowe i może dojdzie nawet do spotkania. Może uda mi się od niej odkupić jej pończoszki a może nawet coś więcej... Przez przypadek trafiłem na jej stronkę, ma tam swoje fotki w pończochach nylonowych. www.nylonowe.pl napisałem do niej i się odezwała. Pozdrawiam wszystkich miłośników pończoch nylonowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pończochy lepsze niż rajstopy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pończochy do pasa zawsze mnie ciekawiły, pociągały i kręciły. Kobieta w nich wygląda na 100% kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie samonośne z niezbyt szeroka koronką:) jak kobieta założy nogę na nogę i jeszcze widać kawałek koronki;)np. w klubie to faceci wariują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pończochy do wieczorowych kreacji tez są wskazane są zdecydowanie bardziej eleganckie niż rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też to kręci. Widok manszety i trochę ciałka :) Nie ma lepszej podniety dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kobiety powinny przede wszystkim pisać:) znałem taka która nosiła zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie taką poznałeś. Już rzadko o takie kobiety, a jeszcze nylony to jest rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×