Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kitek82

Rady -Opieka nad rocznym dzieckiem w Krakowie żłobki,niania

Polecane posty

Od pazdziernika bede potrzebowala opieki dla mojej rocznej coreczki (kilka godzin dziennie nie wiecej niz piec i nie codziennie) i jestem przerazona. Jak jest z prywatnymi zlobkami w Krakowie (wiem ze istnieje cos takiego jak pakiety godzin)?Mozecie jakies polecic? Im blizej centrum tym lepiej, bo np. Zielonki kolo Krakowa odpadaja, podobnie jak obrzeza miasta. O panstwowych zlobkach tez chetnie poslucham opinii, bo moze zdecyduje sie od przyszlego roku. A co jesli chodzi o nianie? Mozecie polecic gdzie najlepiej szukac i jaka jest mniej wiecej stawka za godzine? A wlasciwie co lepsze wedlug was niania czy zlobek??? Z gory dziekuje za odpowiedzi i rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreuza
przeszlam szukanie niani- 2 kobiety byly fatalne, dziecko siedzialo przed telewizorem, mialo odpazona pupe, teraz jest super, co moge poradzic-obserwuj nianie co najmniej tydzien przez zostawieniem, patrz na reakcje dziecka, wlacz nagrywarke, jak masz taka mozliwosc, dowiedz sie o niani czegos wiecej, popros o numery telefonow do poprzednich pracodawcow (chociaz to tez moze byc zawodne-moja pierwsza mialam super referencje...) trzymam kciuki, wiem, jakie to trudne aha, ja mojej place 1000 zl za miesiac(7,8 godzin dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na serwis http://www.krakusik.pl/dzieci-krakow tam są ciekawe ogłoszenia o nianiach, animatorach zabaw itp. Opiekunki są sprawdzone i można im zaufać. Na stronie też inne ciekawe oferty na przykład tanich ubranek czy zabawek. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nianie są ryzykowne, trzeba je sprawdzać i testować, nie można polegać na samych referencjach niestety. Dlatego dla mnie lepszą opcją jest żłobek, a w Krakowie jest ich sporo i mają naprawde bogatą ofertę np. http://motylkowa-kraina.pl/ , mieszczą się w centrum więc dodatkowo dochodzi naprawdę dobra lokalizacja no i opieka w dogodnych godzinach. Polecam zerknąć w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×