Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mimi1981

Ile mleka piją wasze 10 miesięczne pociechy?

Polecane posty

Pytam ponieważ moja córka nie chce wogóle pić mleka. Daję jej nan2, rano wypija 150 ml i na noc tyle samo. Nie jestem w stanie jej zmusić, żeby piła więcej. Moim zdaniiem to za mało. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawidłowa porcja mleka do wieku 100 ml + (10 X ilość miesięcy) czyli u ciebie powinno być 100ml + 10 x 10m-cy =ok 200ml jako jeden posiłek, a mlecznych posiłków w tym wieku powinno być 3 ! jesli podajesz kaszki na mleku to też to liczysz jako posiłek mleczny . mam nadzieję ze pomogłam. moja jest ciut młodsza i obecnie pije 3 x 180 ml peptii był okres gdy piła 200 ml mlaka HA przez cały dzień ! , ale i taki ze piła 3 x 240 ml HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo. Wychodzi na to, że za mało pije. macie moze pomysły co zrobić, żeby chciała pić mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podajesz jakieś serki ? jogurty ? moja jest alergikiem i tylko to ochydne mleko pije :( ale jeśli twój skrzat jest zdrowy i dostaje nabiał w innej postaci nie musisz panikowac. w razie czego zawsze mozesz zrobić morfologię . na siłe nie da rady :D:D:D:D moze cos poprzesuwaj z przekąskami miedzy mlekiem - moz eot pomoże ??? no i staraj się min. przez 2 godzin. przed mlekiem nie podawać żadnych soków - pamiętaj taki sok to jak posiłek dla takiego brzuszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je misiowy jogurcik z nestle z tym sokiem to masz rację, moja Natalka bardzo dużo soków pije i pewnie przez to mleka nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingu
Moja też nie chce pić mleka. Ale je jogurty, serki i takie koktajle owocowe Gerbera. Lubi też budyń na mleku modyfikowanym. Pediatra mówi, że wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×