Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradziłem zdradzam zdradze

Zdrada facetów to najczęściej wina kobiet !

Polecane posty

Gość oj chlopczeee
to na zajeb....ste kobiety w swoim zyciu trafiales:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjjhdsdfajdjkasfshf
jak świat długi i szeroki jelenie stoją w kolejkach po zajebisty seks, zabawę i laskę będącą odskocznią od codziennej szarówki tak wyglada naiwność małżeństwo i dzieci nie mają tu nic do rzeczy ja jestem za nieskomplikowaną obustronną transakcją dającą obu stronom korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
Uważam, że kobietom w przeciwieństwie do mężczyzn, do seksu potrzebny jest komfort emocjonalny. Kobieta, żeby mieć ochotę na seks, musi partnera w danej chwili choć trochę lubić. Mężczyźni często błędnie odbierają brak ochoty na seks partnerki np. po kłótni jako karę, ale prawda jest taka, że jeśli kobieta odczuła przez was przykrość lub wkurwienie, przestaliście ją pociągać. Jesteście dla niej aseksualni w tym momencie. Musicie poczekać, aż złe emocje opadną i dopiero wtedy się przystawiać. Rozmawiałam na ten temat z koleżankami, i wszystkie jesteśmy zgodne co do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznieeeeeeeeeeee
Poza tym temat seksu już przereklamowany. Jest tyle ciekawszych rzeczy w życiu do roboty, a te debile ciągle tylko o jednym. Czy wy w ogóle macie jakieś w życiu ambicje? Żeby do czegoś dojść (bynajmniej nie do orgazmu?" hehehe, świetne,,,,,,dla mnie4 facet pociagający to facet z osobowościa, z ambicjami(nie, nie musi byc bogaty), z ciekawą rozmowa, namiętny.....wtedy w łózku jest gorąco, a Ty czym innym potrafisz zaimponować, zaciekawić poza tanimi opowiastkami o wyuzdanym seksie??? zapewniam Cię, że mój faceta taki właśnie ma.....i nie płacze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaaa
ZDRADA KOBIETEK TO NAJCZĘŚCIEJ FACETÓW WINA ! I dobrze wam tak śmierdziele jedne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnlnnnnnnnnnnnnn
odemnie odeszła kobieta bo musiałem sie obrzezac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaaa
czy..poniewaz jest debilem zostaw go i rzuc sie na innego nie trac czasu..a ty zdarzdaj na zdrowie tylko,zeby czasami zadna przez ciebie pod pociag sie nie rzuciła ty kapusciany łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak tylko wtrącę
nie ma to jak dorobić sobie teorię do swojego kurestwa :O:O:O jak ktoś zdradza, to niech przynajmniej ma odwagę się przyznać, że to jego wina, a nie zwala winę na drugą osobę. Żałosne :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi się, że gdy facet jest dobry w te klocki, to każdą kobietę w łóżku rozgrzeje:) spróbuj wziąć to pod uwagę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaaa
mówi sie tez ze kazdy facet co pcha sie do łożka każdej jest kurwiarzem...przemysl to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
tak naprawdę to wina Żydów, masonów i cyklistów! czy naprawdę są takie debile jak autor czy to tylko depresja niedojeba, któremu zona nie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
Zmeczona_wszystkim Dlaczego mam się kochać, jak nie mam na to ochoty? Zgupiałeś, przecież to tak samo przyjemne jak gwałt ------------------------------------------------------------------------------------------- Wiesz to kwestia jak kto na to patrzy !! do pracy gdy rano wstaniesz też Ci sie nie chce isc , ale jednak idziesz , podatków też bys nie placiła najchetniej , ale jednak płacisz - wiec masz swa odpowiedz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escape*
do "zdradziłem zdradzam zdradzę" Drogi Autorze az dziw, ale choc jestem kobietą to ZGADZAM SIE z tym co napisałes z jednym tylko "ale": w drugą strone, czyli z perspektywy kobiety, jest tak samo.Nie ma sensu marnowac zycia na bycie z kims kto nie chce zyc jego pełnią razem ze mną.Ja jednak w przeciwienstwie do Ciebie nie zdradzam tylko po prostu sie rozstaje.Jestem typem osoby ktoa jak juz z kims jest to staje na głowie zeby tej drugiej dogodzic, a jak widze ze moje zaangazowanie nie jest doceniane i odwzajemniane to odechciewa mi sie takiego związku.A jesli chodzi o sex to go wprost UWIELBIAM i bedac z kim nie ma mowy o tym zeby kiedykolwiek "bolała mnie głowa" nierozumie jak mozna ukochanej osobie czegokolwiek odmawiac.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaaa
SEX TO PRZYJEMNOSć ANIE PRZYMUS..JEśLI NIE CHCE KOBIETA TO MUSISZ Z NIA O TYM POGADAC MOZE MA JAKIś PROBLEM POWAZNY..TRZEBA GADAC I GADAC I GADAC BO BEZ TEGO ANI RUSZ..NAWET PRZY SEKSIE HEHE;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taomea
niestety musze sie zgodzic po części z autorem jak kobieta kłoda to ja nie dziwie sie facetowi , że pójdzie w bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
zgadza sie , sex to nie przymus , tak samo jak do pracy isc nie musisz , ale konsekwencje tego poniesiesz , na czerwonym swietle stanac też nie musisz , jak sie to moze skonczyc ? - sex jest wpisany w czlowieka nierozłacznie a w małzenstwie staje sie obowiazkiem - jak sie ktos ze mna nie zgadza odsylam do Biblii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaaa
obowiazkiem to jest życ a nie sex dawac mezowi jesli sie nie chce ,maja problem i juz..a ja odsyłam do kodeksu prawa co grozi za zmuszanie do wspołzycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
obowiazki a zmuszanie to dwie rozne sprawy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
tak - obowiazkiem , przynajmniej jak ktos jest katolikiem , pisalem odsylam do Biblii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
przeczytaj co na ten temat pisze słowo Boze - potem wróc i sie ze mna kłóć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
mało tego - jak sie zabezpieczysz to tez popełniasz grzech ! --------------------------------------------------------------------------------------------- Każdy akt seksualny powinien być otwarty na płodność, czyli małżonkowie muszą mieć świadomość słowa „może”, które w ich umyśle musi rozbrzmiewać wołaniem: „mogę być ojcem”, „mogę być matką”. Bez tej świadomości relacje seksualne są nieusprawiedliwione, gdyż opierałyby się tylko na wartości sexus, nie zaś na afirmacji i wartości osoby ludzkiej. oto nauka Koscioła - ale rozumiem , kazdy ma swoje zdanie !! ach!! katolicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolenie o obowiązku, faceci to dobrze mają, bo jak im się nie chce to nikt nie bedzie mowil, zeby sie \"poswiecili\" bo im po prostu nie stoi i koniec zabawy :D Smieszysz mnie karoleek, teraz posługujesz sie argumentem z religii i jakiegos religijnego kodeksu etycznego, a na innych tematamach usprawiedliwiasz zdrade, ciekawe gdzie to w biblii znalazłeś :D a co do wątku - nie znajduje usprawiedliwienia dla zdrady, bo zobowiązanie do wiernosci podejmuje dorosły czlowiek z wlasnej woli, nie widze powodow dla ktorych moznaby zdjac z niego odpowiedzialnosc. inna rzecz, to ze trzeba sie liczyc z tym, ze wiekszosc ludzi zrezygnuje ze zwiazku z osoba stroniaca od seksu - i wcale im sie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaaa
hehe ajak przeed slubem sie nie zabezpieczasz to tez grzech? to co w koncu można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
perłaaa hehe ajak przeed slubem sie nie zabezpieczasz to tez grzech? to co w koncu można! -------------------------------------------------------------------------------------------- i to jest dobre pytanie !! dlatego nie dajmy sie zwarowac , jak dlatego ja usprawiedliwiam zdrade , wszystko zalezy od ale .... ------------------------------------------------------------------------------------------- imoen Pie**olenie o obowiązku, faceci to dobrze mają, bo jak im się nie chce to nikt nie bedzie mowil, zeby sie "poswiecili" bo im po prostu nie stoi i koniec zabawy -------------------------------------------------------------------------------------------- nie stoi im ? i co z tego m,a facet jezyk jak i rece a w nich paluszki -------------------------------------------------------------------------------------------- a ze czlowiek jest w swej doskonalosci tak stworzony ...iż kobieta zawsze moze , ale nie zawsze chce , zas facet jak sie to mówi zawsze chce , ale nie zawsze moze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
nie - to nie o to chodzi , czlowiek jest niedoskonały i nalezy sie z tym liczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak można swoją zdrade zwalać na kobiety:O jak facet ma seks w domu,to powodem jest niezrozumienie przez żone,jak ma to i to ,to sie dusi w związku:O Nie mozna powiedziec zdradzam bo lubie różne dziury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×