Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradziłem zdradzam zdradze

Zdrada facetów to najczęściej wina kobiet !

Polecane posty

Gość jak jest niedoskonały to
należy sie liczyc z tym, ze babka nie zawsze ma ochote i znosic to w pokorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
kwestia zwalania winy - jest dla mnie otwarta, bo kazdy przypadek bedzie inny ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
a ja nie ma w takim razie ochoty to druga strona znajdzie wyjscie z tej sytuacji i koło sie zamyka ...skoro ona nie ma ochoty a on ma to znosic , to niech ona znosi to ze ma sex gdzie indziej - ao kwestia - ze kazda miotla zamiata pod siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karoolek, kurcze, teraz tu przywedrowałeś? Wskaż mi proszę w słowie Bożym i Biblii, na którą tak chętnie się powołujesz, fragment w którym nawołuje się do i usprawiedliwia zdradę !. Zdradzasz juz przez 7 lat, jak gdzies pisałeś, więc nie udawaj mędrca i kuźwa przestań pouczać wszystkich w koło. To może napisz jakich obowiązków nie spełnia Twoja żona, że musisz latać za kochanką? A tak w ogóle to przestań cytowac innych i dopisywać do cytatów swoje komentarze. Tylko na to Cię stać? Może napisz coś od siebie, coś co sam wymyśliłeś a nie tylko \"odnosisz \" się do czyichś wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ma ochoty a sie zgodzi to lezy jak kłoda,jak tak lezy to facet chce namiętnej kochanki.Jak kobieta chce za bardzo za czesto,to Go nie rozumie ,nie liczy sie z jego uczuciami i traktuje go jak maszyne do seksu Ludzie nie są z natury monogamistami i tyle. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa w garsonce 30 ...." Ludzie nie są z natury monogamistami i tyle " to po co ta cała szopka z tą wiernoscią ???? po co brac slub skoro Ludzie nie są z natury monogamistami . jaki to ma cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mnie cel obchodzi?Nakazywanie wiernosci facetowi? Heheeh kobiety chciałyby by ich mąż był monogamistą,ale wiernosc to jak trafienie 6 w totolotka.Samiec to samiec zawsze bedzie czegoś szukał. Ech zwierzątka przynajmniej nie wymyslają powodów,a człowiek zawsze znajdzie usprawiedliwienie.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escape*
A moze zdrada/rozpad związku kobiet to najczesciej wina facetów??? Mieszkam sama, jestem młodą, atrakcyjną kobietą, niezależną finansowo, wykształconą,pracowitą,uczciwą,mądrą,piękną, a on: - przychodzi do mnie żeby sie dobrze wyspać (mam mu wtedy nie przeszkadzac, nawet go nie dotykac), - przychodzi do mnie żeby sie dobrze najeść (robie ekskluzywne kolacyjki przy swiecach), - przychodzi do mnie żeby sie dobrze napić (od delikatnych drinkow po konkretne upojenie alkoholowe), - przychodzi do mnie żeby sie dobrze poseksić (zgadzam sie na wszystko na co tylko ma ochote), - własciwie to nie przychodzi do mnie tylko ja po niego przyjezdzam - nie dokłada sie do zadnych płatnosci, wiele rzeczy to ja funduje, - praktycznie nie wychodzimy nigdzie bo tak mu dobrze u mnie, - za wszystko co dla niego robie nie usłysze chocby jednego komplementu, nie mowiac o prezentach i jakichkolwiek czułosciach - uzywa wulgarnych okreslen w stosunku do mnie - i co najlepsze to nie jest moj ex tylko obecy, i kazdy nastepny bedzie taki sam BO TO MY KOBIETY ROBIMY Z SIEBIE OFIARY-STARAMY SIE ZA BARDZO WŁAŻĄC IM TYM W D**E I ONI Z WYGODY TAK WEGETUJĄ, ja nie umie sie zmienic, jakbym była bardziej obojetna na faceta to wogule niechcialoby mi sie z nim byc.Dopoki nie znajde faceta ktory bedzie sie tak dla mnie angazowal jak ja dla niego to d**a z taką "miloscią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa w garsonce 30 ..ale ponoc kobiety tez zdradzają więc tez szukają czegoś tylko czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
skłonności do zdradzania nie są zależne od płci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierność jest narzucona przez społeczeństwo kosciół. Logiczne jest ze jesli kogoś kochamy to jesteśmy wierni,gdy zaczyna sie coś psuć,lub jestesmy za bardzo pewni 2 osoby wtedy szukamy....Dlatego tak ważne jest dopasowanie seksualne..teksty ze liczy sie tylko miłość rozbrajają mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
cream: w jakim sensie zyskuje? na zdradzie nikt nie zyskuje, co najwyżej zdradzający/a: kilka miłych wspomnień w zamian za te kilka chwil uniesień funduje partnerowi kupę łez i bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka1978
TO SOBIE ZDRADZAJ, MY TAKZE WAS ZDRADZAMY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy (sissy123@wp.pl) Misiu!! Cześć!! Jak urlop? sissy🖐️:D szczała:P zajebisty...z tym ze teraz mnie ogarneły takie realia firmowe ze nawet nie wiem gdzie spinacze biurowe leza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa w garsonce 30..ae nawet jak osoby są dopasowane pod względem seksu to i tak zdradzają i jak to wytłumaczysz i dlaczego wacet musi się więcej starac o kobiete ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznany Ty jestes uposledzony
wiec sie nie wypowiadaj na powaznych tematach. Idz podrywac wirtualnie kolejne . Palantunio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) brat ja Cie juz zapytalam co chcesz zapiąc? spiac chce sobie cos...:P:P:P:P,zapiete mam od dawna juz wszystko:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to że facet musi prawic ciągle komplementy swojej kobiecie a jak tego nie robi to ta zaraz szuka sobie kogos kto to będzie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę, że Ci się urlop udał :) Najgorzej jest przestawić się na realia po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> chodzi mi o to że facet musi prawic ciągle komplementy swojej kobiecie a jak tego nie robi to ta zaraz szuka sobie kogos kto to będzie robił Musi/nie musi :o ale ty pierdolisz farmazony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) brat czyli ze w sumie nie chcesz nic zapiac na biurku w pracy? dzisiaj nie zapinam:P dzisiaj łącze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×