Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

NAJGORSZE ZDANIE FACETA GDY CHCE DOBRZE...

Polecane posty

KOBIETA MOWI : \" wiem, że zostawisz mnie kiedyś dla jakiejś piękniejszej... wiele kobiet jest piękniejszych niż ja\"... FACET MÓWI: \"Nie ważne bardziej piękne bo ja kocham Ciebie\" ZOOOOOOOOOOOOONK :D :D :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie kiedyś
jeden, w dobrej wierze, na początku obiecującej znajomości powiedział:'Wiesz, nie jesteś ładna, ale masz miłą buzię". Znajomość zakończyła się natychmiast. :D Potem spotkałam kogoś, kto uważał mnie za najpiękniejszą kobietę świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja
Mój też uważa mnie za najpiekniejszą kobietę świata :-D i jak jestem przy nim to mu wierzę i czuję się przy nim jak najpiekniejsza. :-D A nie jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
-jesteś dla mnie bezwartościowa-głębokie spojrzenie pełne miłości -słucham??????????????? -bezcenna chciałem powiedzieć Często wspominamy tę wpadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgh
-jesteś dla mnie bezwartościowa-głębokie spojrzenie pełne miłości -słucham??????????????? -bezcenna chciałem powiedzieć hahhha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo ale pomysl mialas z tym topikiem ;) Ja sobie zadnych wpadek slownych moich ex nie przypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-jesteś dla mnie bezwartościowa-głębokie spojrzenie pełne miłości -słucham??????????????? -bezcenna chciałem powiedzieć hahaha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie to nie moj ex :D ale slyszalam jak ktos komus mowil...ja nie mowilam takich rzeczy "Zostawisz dla ladniejszej buuu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wcale nie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×