Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ada79

Wykształcenie podstawowe.Jaka praca?

Polecane posty

Gość AndrzejWachowski
Hehe po co wam te studia, licea jak siedzicie na kasie idoci! takie macie ambicje ?! na kasie to siedzą ludzie po podstawówce/zawodówce, albo idioci ze studiami bez ambicji na lepsze stanowisko!. Poza tym u siebie w firmie przyjąłem jednego gościa po podstawówce z kursami, który robi za 900zł, a temu po studiach musiałbym płacić co najmniej z 1500zł!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_23
Trzeba przyznac ze to jednak troszke ,mało.Ale warto może spróbowac swoich sil na kurach językowych.Moze pójdz np. do speak'up i po prostu miej odwage językowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czedar bob
a ja to bym sobie puknol jakas starsza kobitke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czedar bob
a ja to bym sobie puknol jakas pania po 40tce jak znajdzie sie jakas chetna starsza pani orosze o kontakt 725660488

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 2010
Są darmowe licea dla dorosłych a na nauke nigdy nie jest za późno miałm w klasie koleżanke która miała około 40 zdała i ma średnie Bierz sie dziewczyno w garść i idź do szkoły ps niekture szkoły przepisują oceny ze starej szkoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkudfklyudjklfyliyc
jestem nikim!zaszłam w ciążę przez co rzuciłam szkołe facet mnie zostawił mam wyk podstawowe i jestem samotną matką nie majaca nic i nie mającą żadnych szans na znalezienie pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkudfklyudjklfyliyc
matko jaka ja głupia byłam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebeska
Witaj, polecam pracę jako konsultantka oriflame, praca bardzo ciekawa i naprawdę niewymagająca dużo poświęconego czasu, rozdajesz katalogi z kosmetykami, zbierasz zamówienia a poza tym są konkretne progi na jakim co możesz osiągnąć a z tego już od początku 23% zysku idzie wprost do twojej kieszeni, jestem konsultantką i jeśli chcesz z chęcią odpowiem na wszystkie pytania i cię zapiszę...mój meil: biesiadka26@wp.pl naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ilony 2010
Ilono skoro domniemam masz wykształcenie przynajmniej średnie to dlaczego niektóre napisałaś z blędem ortograficznym czyli przez u zwykłe podczas,kiedy powinno byc przez zamknięte.Zanim zaczniesz obrażać -pomyśl czy lepiej być wykształconym i niewyuczalnym czy niewykształconym a wyuczalnym.Skoro masz studia? to myśleć chyba potrafisz a przynajmniej potrafić powinnaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam..........
,,Ktoś kto ma wykształcenie podstawowe nie powinien być od razu skreślany, a często może być lepszy od tego kto ma studia." I tu się zgodzę. Podobnie jak Autorka mam wykształcenie podstawowe + 3 klasy LE. Wpisuję w CV te 3 klasy w wykształcenie, a w nawiasie dopisuję ,,niepełne". Jestem żywym dowodem na to,że liczy się to co kto ma w głowie, a nie papierek ,że się studia ukończyło.Doświadczenie zawodowe jest najważniejsze. Na początku pracowałam jako sprzedawca-kasjer, potem coś w rodzaju kierownika sklepu.Od 7 lat pracuję jako księgowa.Prowadzę KPiR, ewidencje Vat, kadry i płace.Jestem tzw. samoukiem. Wertuję ustawy, wszelkie książki podatkowe... Jeśli jesteś w czymś dobra to po prostu pokaż potencjalnemu pracodawcy,że jesteś idealna na to stanowisko mimo,iż nie masz wykształcenia. Zaproponuj,że np. przez miesiąc , czy tydzień pracujesz za darmo, bez umowy...to się sprawdza... Ja bardzo szybko zyskałam uznanie po kontroli US. Wielkie zagmatwanie było.Stwierdzono braki w towarze. Było to niemożliwe, bo nic takiego nie wynikało z pokrewnych ewidencji.Walczyłam , kłóciłam się. Stanęło na tym,że to ja miałam rację, bo Pani z US nie potrafiła przeliczyć mg na t (źle je przeliczyła). Kontrola zakończyła się bez kar i mandatów.Wszystko było prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam..........
,,to ja studuje 5 lat, o malo sie wrzodow zoladka przed sesjami nie nabawiam, i mam byc gorsza od kogos kto byle 8 klas skonczyc nie mogl?" Autorka skończyła 8 klas+ 3 klasy szkoły średniej. Zapewne nie jesteś gorsza ode mnie, ale ja gorsza od ciebie też nie jestem. Ja zawsze mam i będę miała pracę, a ty to niekoniecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest mieć 40 lat i to nieszczęsne "niepełne średnie"czyli niedokończone liceum.(tak ku pocieszeniu określam swoje wykształcenie).Na naukę trochę późno,a nawet gdyby no to kto zatrudni kobietę po 40 bez żadnego doświadczenia?a i też o jakich umiejętnościach mówić kończąc liceum(chyba tylko takie szkoły istnieją dla dorosłych) Przeglądam tak ogłoszenia i widzę,że nawet dobra sprzątaczka powinna mieć doświadczenie.Teraz to chyba też mogę sobie powiedzieć boże jaka ja głupia byłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włascicielkaaaaa
Ja mam wykształcenie podstawowe, dwa sklepy ,3 pracowników , Do wszystkiego doszłam sama, zaczełam pracować w wieku 17 lat. Nie uwarzam sie za lepszą ani za gorszą od wykształconych ludzi. Wszystkich traktuje tak samo. Każdemu życie róznie się układa nie oceniam ludzi po wykształceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula22
ja jestem po gimnazjum i jakas znalazlam prace w markecie intermache placa mi 1400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz donos
szok że są jeszcze tacy ludzie, ja mam tez 29 lat i mgr przed nazwiskiem! i też mam dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlicki
a ja nie mam wykształcenia za to kasy mam w h..j a studenciaki u mnie pracują mam 26lat i dwa domy na kącie..sportowe auta itp.. i to wszystko własnymi rękami. to przesłanie dla wszystkich studęciaków których na studiach utrzymują rodzice ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlicki
zapamiętajcie moje słowa dzisiaj liczy się to ile masz zer na kącie..im więcej tym bardziej cie szanują..a bez kasy jestes nikim i wykształcenie możesz sobie wsadzić w dupę..bo jak niemasz sił i samozaparcia chęci dążenia do pieniędzy wszelkimi drogami to twój papierek ci żarcia nieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan1897
debilewe!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sciemniacie tak jak moja kolezanka ze jej ojciec ma liceum i studia bo bez tego nie przyjmuja na stanowisko listonosza,po latach wydalo sie ze facet ma wyksztalcenie podstawowe. to nie praca kierownika w banku ze trzeba miec wyzsze. proste obliczenia kazdy potrafi zrobic.a jezeli nie to moze za sprzataczke robic;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wyższe i to wydawałoby się kierunek niby dający łatwe życie, do tego kursy, praktyki, chyba wszędzie, a pracowałam jako kelnerka czy sprzątaczka i kutfa żyję, czasem trzeba zgiąć te plecy, żeby później chodzić wyprostowanym :) Mam też znajomych mgr, którzy zapierniczają w sklepie...porażka, ale co zrobić w tym chorym kraju, gdzie liczą się plecy? my ich widocznie nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Wierzbicka
piszę trochę nie w temacie, ale mam ogromną prośbę :) jestem studentką psychologii, przygotowuję właśnie badania do mojej pracy magisterskiej. Poszukuję kobiet w wieku 20-65 lat z wykształceniem podstawowym, gimnazjalnym lub zawodowym. badanie jest anonimowe, polega na wypełnieniu kilku kwestionariuszy dostępnych po kliknięciu linka: https://docs.google.com/forms/d/1bcRmp1is756MrBnlazwK45lYNQom74UPsliwRbuVaq4/viewform . Badanie zajmuje ok 30 minut. Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje jeszcze odbycie szkoleń bądź jakieś fajne kursy! wiele nich znajdziesz na rekrutacyjna rewolucja.pl, sam z ich oferty skorzystałem i dziś cieszę się fajną pracą po kursie na wózki widłowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria 28
Ja mam 28 lat i nie skonczylam gimnazjum mimo to mam urodę i jestem ustawiona owinęłam sobie męża w okoł palca dostałam pierścionek zaręczynowy z brylantem o wartości 12 tysięcy złotych...mamy jedno dziecko i mam dla siebie ponad 8 tysięcy na miesiąc...on widział o moim wyksztalceniu mimo to mu nie przeszkadzało i mnie Kocha żadna inna nie była by dla mnie przeszkodą gdyby się pojawiła jestem z założenia że trzeba dysponować umiejętnościami i inteligencją a ja ją posiadam...i najlepsze jest to że nikt nie wie i nawet by nie pomyślał że mam podstawowe wyksztalcenie...bo na taką nie wyglądam i jeszcze jeden szczegół twardo stąp po ziemi to osiągniesz wyznaczone cele ja sobie juz zaplanowałam..a co to takiego? Może zdradzę nie bawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet poszedł po rozum do głowy, trochę rozeznał się w temacie i zrobił kurs na wózek widłowy http://kursy-marko.pl/kursy-na-wozki/ 300 zł niecałe to nie jest dużo a z zatrudnieniem nie ma absolutnie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to co tu wypisujecie i śmiać mi się chce! Po 1 to, że ktoś ma wyższe czy podstawowe wykształcenie nie świadczy o poziomie inteligencji czy wiedzy danej osoby! A krytyka niektórych tu osób jest praktycznie nie na miejscu! A teksty typu cytuję :" s********j do szkoły ", ja bym się wstydzila, jak można mieć podstawowe wykształcenie w dzisiejszych czasach etc "- te wypowiedzi są kompletnie raz ze nie na miejscu i w dodatku wulgarne. Życie każdemu się inaczej układa i czasami ktoś jest mądry a z przyczyn losowych musi przerwać naukę! Opinie osób wypowiadajacych się są na poziomie " podstawówki ". Przepraszam bardzo ja mam mgr i czuje się wręcz zniesmaczona tym co czytam. Co do Pani autorki zapytania - uważam, że nie ma się Pani czego wstydzić ( tylko głupi ludzie tacy jak tu krytykują i wyrażają swój hejt) sądzę, że do sklepu jak najbardziej może Pani się zatrudnić, jedynie trzeba czasu i wysłać sporo CV bo ludzi szukających zatrudnienia na rynku pracy jest sporo a co do wykształcenia proszę po prostu wpisać ostatnia szkole czyli gimnazjum i co mogę podpowiedzieć to można wpisać jakieś liceum zaoczne z datą rozpoczęcia co będzie wskazywać iż Pani nie ma średniego wykształcenia a naukę kontynuuje , pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×