Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POLANKAM

!!!!!!!! Ile żyją plemniki w ciele kobiety !!!!!!!

Polecane posty

Gość 3-4 dni
ale mogą też maksymalnie do 7 dni, gdy kobieta ma ku temu idealne warunki jednak to się bardzo rzadko zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLANKAM
Jesli to prawda to znaczy że jak kochałam się 2 dni przed owulacja to mam szanse byc w ciaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
Kupuj ciuszki a my serdecznie gratulujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz duże szanse...ja myśląc,że żyją 72 godz robiłam to 4 dni przed,a następnego dnia usłyszałam o najnowszych wynikach badań: 5-7 dni...no i teraz mi biega po domku taki kochany urwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLANKAM
JEJKU ALE BYM CHCIAŁA !!!!!!!!!!!!!!Normalnie jesli okaze sie ze jestem to wy dziewczyny juz jestescie oswiecone przezzemnie ale tego sie dowiem dopiero10 .10 :o jejku jak ja wyczekam tyle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia czarno czerwona
Polanka ja tobie gratuluję :) I mam pytanie do dziewczyn ja tez kochałam sie 2 dni przed owulacją i chłopak sie spóscil we mnie , i po tem jeszcze nastepnego dnia uprawialismy sex z tym ze juz sie we mnie nie spuscił to czy to mogło zaszkodzic w zajsciu w ciąże ???sory za głupie pytanie ale mnie to nurtuje i po nocach spac nie daje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia czarno czerwona
mi to już nikt nie odpowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusiovva19
zdolne do zapłodnienia w ciele kobiety sa przez jakies 48 h max z tego co wyczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile wkońcu żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie gdy
okres mam co 28 dni, ostatni 4 wrzesnia, kochałam sie z mężem 15 wrzesnia z finałem w srodku to jaka jest możliwość zajścia w ciążę???Z kalkulatora płodności wynika, ze to oczywiście dni płodne i sa szanse...ale prawda jest taka,że te kalkulatory sa g... warte. Więc powie mi ktoś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhjk
Ludzie a skąd my mamy to wiedziec ? Uprawiasz sex ? jesli tak to Tak masz mozliwosc zajscia w ciaze . Biologi sie nie uczylyscie czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda niematka
a ja sie sexilam dzisiaj w nocy a owulka zaczęła mi się gdzieś o 18 ;] i tak mam nadzieje dziecka nie będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 5004
Mam pytanie, owulację miałam dnia 9 marca ok godz. 16.00, ostatni stosunek był dnia 6 marca ok. godz.18.00, czy jest możliwość że jestem w ciąży? Bardzo bym tego chciała, tylko boję się że mogło to być za wcześnie. Czy możecie się wypowiedzieć na ten temat? Dodam że cykle mam regularne 28 dni. Kiedy najszybciej mogę zrobić test ciążowy, i czy jest duża szansa na zajście w ciąże? Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×