Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liv256

do jakiej wysokości płytki w łazience??

Polecane posty

Gość liv256

do sufitu czy może niżej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy czy masz równe
ściany mi by wyszło "nierówno pod sufitem " hehe, więc zostawiłam pasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv256
myśle że równe bo dom nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry fachowiec nawet na krzywej ścianie da radę dobrze położyć płytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na Twoim miejscu
tez mam do sufitu , dwukolorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak masz dom nowy to możesz nie mieć równych ścian ;) bezpeiczniej jest zostawić jakąś odległość od sufitu, bo jeżeli ściany nie są idelanie równe, wyjdą niespodzianki, możesz ewentualnie zlecic równanie ścian przed okafelkowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee nieladnie tak pod sufit
pozatym sciana nie oddycha ja robie na wyskokosc umywalki wyzej ladny kolorek sciany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do sufitu, jasne płytki, nowy blok, ściany równe, wyglada dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
ja mam tak. kafelki dwu kolorowe niebieskie i białe. na ścianie z wanną (nie mam dodatkowego prysznica) mam prawie do sufitu (ze 3-4cm do sufitu kończą się kafelki) i tam od dołu do pewnej wysokości (ok 150cm) są niebieskie, później paseczek dokoru i do góry białe kafelki. na reszcie ścian, mam tylko niebieskie kafelki do wysokości dekoru i powyżej ściana pomalowana na biało. uważam że fajnie jest jak kafelki kończą się na pewnej wysokości (tak mam też w kuchni), ale przy wannie w której czasem się myje na stojąco prysznicem, lepiej jak cała ściana jest osłonięta kaflami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie do sufitu, wygląda to jak w masarni tam gdzie jest prysznic lub wanna to wiadomo wyżej, ale cała reszta tak do wysokości dolnej krawędzi lustra, albo jeszcze niżej a tylko przy lustrze wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wy sobie wyobrazacie kafelkowac bez rownania scian? a rozumiem kleju nadlozyć 4cm i jest gitara:o ludzie macie wy wogole pojecie co piszecie? zawsze przed kafelkowaniem nalezy sciany wyrownac,albo nowe tynki albo plytami KG zielone !!kazdy fachowiec najpierw zaczyna od tego ze sprawdza piony i nadklada niedobor tynku lub kuje calą lazienke zeby okleić w plytach bo wtedy robota idzie szybciej,mniejsze zurzycie materialu (worek kleju 80zl) potem trzeba sie zabrac za gumowanie podlogi zeby odizolowac podloze w razie wiekszego wycieku!!! kafelki kladąc do sufitu obliczamy zawsze tak ze (cala kafla) wychodzi pod sufitem a docinka na dole! zadnych przedwojennych cokolikow bo to juz wiocha jak cholera:o zaczynamy zawsze od ścian,jezeli juz polozymy wszystkie oprocz dolnych docinek wtedy dopiero bierzemy sie za terakote a na koncu docinki przy podlodze!! co do sufitu to zawsze mozna go podwiesic na profilach typu EeS i stelarz U27(przyścienny) oraz C60(główny) nawet na 4cm dolozyc jakieś fajne halogeny troche latexowej farby i lazieneczka jest cacy:D zycze udanych remontow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona zaneta
ja mam cala łazienke włącznie z sufitem :P fakt ciezko je troche wyczyscic na gorze ale jak mi sasiad zalewa łazienke to nie mam plamy na suficie :P Niestety moja łazienka czesto jest zalewana :( az dziw ze jeszcze zaden kafel mi na glowe nie spadl od tego podmakania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×