Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chuda blondynka

mam ochote ponarzekac na forum

Polecane posty

ja też nie lubię ćwiczyć..... :O i mam słomiany zapał heheheheh na co by se tu ponarzekać.... hmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipankapanektuli
tez mam ochote ponarzekac, a nawet nie mam komu sie wyzalic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipankapanektuli
no ok to sobie ponarzekam: po 1 jestem wkurzona na mojego faceta, siedze caly dzien sama, musze sprzatac, robic obiad, chodze ciagle ukladam jego rzeczy ( skapety, gacie, spodnie, jakies mlotki, srubokrety:O ) strasznie sie nudze, niedlugo zaczne studia, wiec mam nadzieje, ze sie jakos rozerwe, on przychodzi z pracy, marudzi, ze jest taki zmeczony, a ja wymagam, zeby naczynia po sobie umyl:O a co ja jestem sprzataczka, czy co i tak nic nie robie tylko ukladam wszystko, nie jestem przyzwyczajona do takiego zycia, bo po mnie zawsze wszystko mama robila, poza tym, myslala, ze jak zamieszkamy razem, beda romantyczne wieczorki, kolacyjki, rozmowa, a on jak wraca siada przed kompem, robi 100 niepotrzebnych rzeczy, a jak juz raczy po sobie sprzatnac to idzie spac, ej no ja nawet nie mam z kim pogadac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipankapanektuli
zreszta zaczynam, czuc niezadowolenie w lozku, niby wszystko ok, ale jakos brakuje mi czulosci, jakis pocalunkow, fajerwerkow, zaczyna sie robic nudno, jedyne co sie pojawilo nowego, to wspolna kapiel, ale i tak czuje sie niedowartosciowana i niedopieszczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahah..... no to se znalazłaś faceta :D:D no i jak to mama za Ciebie wszystko robiła ? Toż to wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×