Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chuda blondynka

mam ochote ponarzekac na forum

Polecane posty

Gość tulipankapanektuli
no nie wiem, czy taki wstyd, do teraz mieszkalam z rodzicami, a moja mama jest taka, ze woli sama zrobic wszystko, ja nie lubie sprzatac, gotowac do tej pory nie umialam, nie jest latwo sie przestawic, z wygodnego domowego zycia, na zycie pelne obowiazkow :O a z chlopakiem bylo swietnie, teraz mieszkamy sami i zaczyna mnie juz ta domowa rutyna nudzic, rozumiem, ze on jest zestresowany i zmeczony, zaczal prace itd ale niech tez mnie zrozumie, siedze zamknieta w mieszkaniu calymi dniami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie ma tak że cały czas jest lajcik .... trzeba pracowac nad związkiem . A jeżeli chodzi o Twoją mamę .... to czego się Jaś nie nauczy tego Jan nie będzie umiał :O :) Chuda...ależ ja mam serce... gdzieś tam nooooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipankapanektuli
no zdaje sobie z tego sprawe, ze nie zawsze bedzie super, ale... no wlasnie wkurzona jestem, a ta frustracja coraz bardziej narasta, nie chce sie z nim klocic, dlatego na razie nie mowie tego wszystkiego, ale jak wybuchne to nie bedzie milo :O jestem w jakims sensie z siebie dumna, ze tak szybko weszlam w role gospodyni, z powodzeniem gotowalam swoje pierwsze obiady itd, ale cale zycie nie opiera sie na gotowaniu i sprzataniu, niedlugo bede musiala sie uczyc, a tu zadnego wsparcia nie widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanka .... tylko rozmowa moze uzdrowić wasze relacje.... a to że Ty milczysz bo nie chcesz się kłócić do nieczego dobrego nie prowadzą. Nie chodzi o to żebyś po nim ryczała tylko zacznij po prostu rozmawiać z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo :) jej mąz się cieszy że ...wiesz....no .... ma nie w poprzek buahahahahahah :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipankapanektuli
w pewnym sensie wczoraj powiedzialam o co mi chodzi, tylko sprawe seksu przemilczalam, na razie, oczywiscie uslyszalam standart, ze on pracuje i jest zmeczony, a ja sie czepiam i jeszcze wymagam, zeby naczynia myl, jak on pada z nog :O dlatego nie chce mi sie juz mowic tego wszystkiego, bo dobrze wiem, co uslysze, bedzie gadac, ze mysle tylko o sobie, ze jestem ksiezkniczka, ktora musi miec towarzystwo ble ble, znam te spiewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipankapanektuli
22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipankapanektuli
no faktycznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipankapanektuli
a ja ide obiad robic ooo :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaah :) dobra ... ja tez spadam ;) musze wrócić do pracy na 20 ja pierdole :O:D Tulipanka .... to się nazywa dorosłe życie ech ;) papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipankapanektuli
obiad dla siebie robie, on wraca wieczorem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×