Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chuda blondynka

mam ochote ponarzekac na forum

Polecane posty

W księgarni klient pyta sprzedawczynię: Czy jest ksiażka "Mężczyzna,władca kobiet"? Fantastyka na drugim stoisku. :D:D Ona: - Kochanie, koledzy z biura powiedzieli, że mam bardzo zgrabne nogi. On: - Naprawdę? A nie wspomnieli nic o wielkiej dupie? Ona: - Nie, o Tobie nie rozmawialismy... :D:D:D Maż: A może dla odmiany szybki numerek? Żona: Odmiany od czego ...? :D:D:D Słyszałam, że rozwiodłas się z mężem. - Tak, mielismy ciagłe nieporozumienia na tle religijnym. - O co chodziło? - Uważał, że jest Bogiem. :D:D chyba wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 nad ranem Żona otwiera drzwi a przed nimi stoi ledwo na nogach chwiejący się mąż -gdzie byłeś???!!!!-pada sakramentalne pytania -u Jaaankaaa, na szszszachchach -to czemu śmierdzisz wódką??? -aaa szym mam śmierdzieć?? szachami??? ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnerwiona również
oj a ja wczoraj mialam akcje też nieciekawa.... chyba taki dzien byl ? z reguly staram sie panowac nad emocjami, ale wczoraj z nerwow wylalam morze łez bo nie bylam w stanie tych negatywnych uczuc jakos rozladowac... oberwalo sie wszystkim na mojej drodze a najbardziej lubemu, ktory ...zostawil kom gdzies tam i nie mialam z nim kontaktu przez 2godz, coz za nieodpowiedzialnosc;/ . Wybuch byl tak nieziemsko "krwawy" ze do północy przychodzily smski wyrazajace skruche...no i przeszlo:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez 2 godziny nie miałas kontaktu ? to straszne :D:D:D poszukam fajnych kawałków hehhehe :D:D DOP.... każdemu :) co za ciąg emocji .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka o chorym koguciku: Kur wił się w boleściach :P Bajka o strachu; Aleśmy się obie bały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, moja córka się zacina. - A kiedy była ostatni raz oliwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D bardzo proszę :D Przychodzi baba do lekarza i mówi: -Panie doktorze jestem już już 3 miesiące w ciąży a brzuch mi sie jeszcze nie zaokrąglił! -A jadła pani jabłka?Odpoczywała pani ćwiczyła? -Nie a trzeba? -Oczywiście że trzeba! Po3 miesiącach przychodzi baba do lekarza i mówi: -Panie doktorze jestem już w 6 miesiącu ciąży a brzuszek mi sie nie zaokrąglił! -A jadła pani ryby i pomarańcze? -Nie a trzeba? -Oczywiście że trzeba! Przychodzi baba do lekarza 3 miesiące póżniej i mówi: -Panie doktorze jestem w 9 miesiącu cąży a brzuszek mi sie nie zaokrąglił! -A kochała sie pani z mężem? -Nie a trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnerwiona również
Pestka, no tak 2 godz wyobrazasz sobie? Pisze, dzwonie i nic...cisza. Bo sobie tel zostawil gdizes tam.... :/ Moze dla innych to nic i jest to nawet smieszne ale dla mnie jak pisze czy dzwonie a ktos (tym bardziej moj luby) nie odp i nie odbiera to mnie szlag trafia i jest to oznaka wieeeeeeeeelkiego lekcewazenia (jesli wiem ze jest w domu a nie w pracy itp, to wiadomo..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam .........................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mam???? A to już zostawiłem do uzupełnienia przez innych :D:D:D przeca wiedzą ode mnie lepiej np że mam pierdolca itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×