Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlboro 70

chcę się z nim spotkac, a on mi mówi ze jest marudny!!!

Polecane posty

Gość marlboro 70

spotkałam pewnego chłopaka... jest super... dogadujemy sie swietnie, widac ze mu sie podobam, ale... 1. pracujemy razem - jedyna okazja by go zobaczyc i z nim pogadac 2. piszemy smsy, ale to zawsze ja zagaduje 3. gadamy na gg, on pierwszy zagaduje no i w czym problem?? kiedy dochodzi do tematu "spotkajmy sie", on sie szybko z tego wyłamuje, mowi ze bedzie mi tylko marudzic :/ nie wiem zbytnio jak przekonac go ze spotkanie do niczego nie prowadzi i ze nie bedziemy odrazu do grobowej deski!!! dodam ze mam 22 lata on jest rok starszy, ale wiele lat temu sparzyl sie na jednej dziewczynie, z ktora prawie sie zareczyl.... zaraz powiecie, aebym dała sobie z nim spokoj, ale on naprawde mnie bardzo interesuje i musze uwiesc nikcemny plan, zeby go jakosc uwiesc!! jakies rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlboro 70
hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie temat (spotkania) porusz oczywiście face to face:) Zapytaj wprost czy chce, ale sie boi złego wrażenia jakie wywrze czy nie chce i to wykręt:) Ja bym waliła wprost- życie jest za krótkie żeby rozkminiać wszystko na 100 wersji, a i tak najcześciej prawda jest inna niż każda w branych przez nas pod uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eme meme
ma 23 lata i wiele lat temu sie sparzyl przy dziewczynie, z ktora sie prawie zareczyl... a to ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlboro 70
moze madziula msx racje... myslałąm zeby moze sie z nim zakolegowac troszke, nic nie mowic o zadnych spotkaniach przez jakis czas i dopiero pozniej poruszyc ten temat.... ale własnie zycie jest za krotkie na takie przemyslenia, co by bylo gdyby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w jakim wieku on
sie zaręczył? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlboro 70
eme, dlaczego ciekawe?? ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlboro 70
miał 21 lat, a dziewczyna z ktora był 25, jak zobaczyl ze tyle zamieszania z tym wszystkim jest, zapragnąl wolnosci i uciekł do innego miasta :) od 2 lat nie był w zadnym powaznym zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirre
nie pomyslalas, ze nie chce byc po prostu nie mily i ci wprost powiedziec, ze nie chce sie spotkac? Nie znam faceta, ktoremu podoba sie kobieta, a na jej propozycje, zeby sie spotkac on mowi, ze jest marudny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirre
*niemily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlboro 70
to nie o to chodzi własnie, ze on nie chce!!! to jest proste ze on sie boi?? tylko czego?? angazowac?? ze przestanie tylko siedziec, wcinam chipsy i ogladac tv?? ze to go do czegos zobowiąze?? sama nie wiem.... naprawde nie musze wam mowic szczegółów w jaki sposob okazuje ze mu sie podobam... a poza tym, moze on poprostu potrzebuje czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, żę mam rację:P:P:P A tak serio to pytaj od razu , bez ogródek. Za jakiś czas zoabczysz go z inną i będzeisz dobie pluła w brodę, że nie pytałaś tylko czas traciłaś na jakieś "zakolegowanie się" z nim zamiast przejśc do rzeczy. Pytaj! Najwyżej odmówi, świat się od tego nie zawali, a chyba lepiej coś wiedzeić na 100% niż się tylko domyśłać i snuć wydumane przypuszczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aupair
jasne, zajebiscie mu sie podobasz, a on sie boi sie, bo jestes tak cudownie piekna, ze mysli, ze go odrzucisz:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlboro 70
zawsze trafiam na takich popaprańców, no coz, zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia M
JAKI MARUDNY? MA 23 LATA WIE CO TO KOBIETA I FLIRTY..JESLI NIE CHCE SIE SPOTKAC TO MOZE MA KOGOS..PROPONUJ SPOTKANIE JESLI ODMóWI INACZEJ GO TRAKTUJ JUZ..JA NIE WIERZ W COS TAKIEGO NIE SPOTKAM SIE BO JESTEM MARUDNY TO TAK JAKBY ZAGROBELNY PYTA CIE CZY POJDZIESZ NA RANDKE A TY BRZUCH MNIE BOLI..MASAKA ALBO SIE SPOTYKA ALBO NIE SMSUJ Z NIM I NIE FLIRTUJ W PRACY TO SIE PRZEKONASZ CZY MU SIE PODOBASZ..JAK MU BEDZIESZ ZLE BEZ FLIRTóW TWOICH I BEDZIE SIE O NIE UPOMINAł TO MYSL DALEJ CO ROBIC TYLKO JESLI ZNóW TY ZAPROPONUJESZ SPOTKANIE WYJDZIE ZE TYLKO TOBIE ZALEZY A ON MA TO W DUPIE I TO OSTRO..POZDRóWKA;) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlboro 70
słusznie napisane, tez myslałam o przyjeciu pozycji - olać go, wiec to zrobiłam, po godzinie mnie pyta - Anuś co się z toba dzieje?? czemu ze mna nie rozmawiasz?? no i wez zrozum faceta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia M
to powiedz mu ,...nie rozmawiam bo nie chcesz ze mna sie spotykac. ich nie można zrozumiec znimi trzeba jak z dziecmi..albo powiedz a bo zamysliłam sie..i odejdz rób cos innego..jak bedzie chciał to znów bedzie pytał,niech sie postara!troche..to on powinien za toba latac anie na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×