Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniamunia

Czy to alergia? Jakie objawy alergii miały wasze pociechy?

Polecane posty

Gość gość
Często w organiźmie pasożyty czy robaki nawet od psów powodują objawy podobne do alergii! Dlatego w domu nigdy niepowinno być żadnych zwierząt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam teściowa kupiła ostatnio w prezencie Alergia Stop. Powiem że się wyjątkowo przydaje ten inhalator i nawet ja już kilka razy używałem jak mnie zaczęło przeziębienie łapać i gardło pobolewać. Fajny szybki sposób na drogi oddechowe a ja niestety to wyjątkowo często łapię takie infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volciarka
W momencie gdy zauważę u siebie pierwsze objawy alergii to stosuję hitaxa fast i ten lek jest dla mnie bardzo pomocny. Z tego co sie orientuje istnieje tez wersja hitaxa junior dla najmlodszych i jezeli jest tak skuteczna jak dla osob doroslych to zdecydowanie warto wybrac sie po ten lek do apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś od maja mamy Alergia Stop i wszystko pracuje zgodnie z instrukcją, polecam alergikom, ogromna ulga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Można za fajnie nieduże pieniądze kupić Novama Familino Pro na gwarancji dożywotniej, moim zdaniem najlepszy wybór jaki można w tym momencie podjąć patrząc na to jakie inhalatory są w sprzedaży. Dobra sprawdzona włoska marka Flaem, pełen zestaw z maseczkami, z irygatorem, z systemem do oszczędzania leku, niczego w tym modelu nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa12

U nas alergia objawiała się kichaniem i łzawieniem teraz bardzo nam pomaga lek Hitaxa Fast lek bezpieczny dla dzieci jak i dla dorosłych. Pomaga w bardzo delikatny sposób poradzić sobie z alergią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama alergika

Moja córka jako niemowlak dostała chyba dwa razy wysypki potem do 15 roku życia spokój. Ale nagle po zjedzeniu orzecha laskowego dostała wstrząsu. Okazało się, że jest silnie uczulona na wiele produktów. Nie leczona bo niby nie było potrzeby  a alergia ciągle była a starczylyy dwie wysypki w okresie niemowlęctwa. W okresie dojrzewania tak przybrał na sile. Teraz ma 20 lat i ciągle u alergologa. Sam alergolog dziwił się że mozna być tak mocno uczulonym na tak wiele produktów tym bardziej że karmilam ja piersią ponad 2 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Warto pomyśleć o Alergia Stop w ramach takiej  profilaktyki, aerozol dobrze zabezpiecza śluzówkę przed infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
Dnia 24.01.2019 o 15:25, Gość magda napisał:

Warto pomyśleć o Alergia Stop w ramach takiej  profilaktyki, aerozol dobrze zabezpiecza śluzówkę przed infekcjami.

Podpowiem też Alergia Stop bardzo fajny poręczny inhalator dla dorosłych i dzieci. Można stosować nie tylko w związku z alergią ale też tak naprawdę przy każdym problemie z drogami oddechowymi, od przeziębień po zapalenie płuc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Nam na alergię u syna pomógł sok z noni. Dzięki regularnemu zażywaniu choroba naprawdę ustała. Wyczytaliśmy o tym na stronie cieszsiezdrowiem, dlatego wszystkim naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×