Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurwiona na maxa

plisssssss jakies pomysly

Polecane posty

Gość wkurwiona na maxa

ludzie pomocy moj maz zaraz po przyjsciu z pracy, leci do sypialni, zrzuca doslownie z siebie wszystko, wskakuje do lozka otwiera laptopa, przepraszam, najpierw otwiera laptopa, i gra, nic tylko gra, i tak do poznych godzin, po czym idzie spac jestem juz tak wkurwiona, ze rece mi opadaja przestalismy wychodzic, jak jedziemy po zakupy, to niecierpliwi sie, ze za dlugo mysle i tak jest codziennie, czekam z niecierpliwoscia na weekend a tu dupa, on gra i to juz od 7 rano, tylko podaj, przynies, kurwa mam dosc gdybym wyszla to pewnie nie zauwazylby nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to juz
UZALEZNIENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpiomanka
zmień męza i to expresowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem...
to nie podawaj mu nic, nie sprzątaj, nie pierz, nie gotuj. Zajmij się swoimi zajęciami, wyjdź gdzieś. Moze się ocknie jak zobaczy że nie co zjeśc i w czym iść do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyjdz! ja bym spakowala walizki i wyniosla sie az sie nie opamieta,ciekawe kiedy by zauwazyl Twoja nieobecnosc i czy wpadl by na to dlaczego Cie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie nie popadajmy w skrajnowsci zeby juz pakowac walizki i znikac.....:O:O:O:O ale jesli on zajmuje sie soba i nie zauwaza Twojego istnienia to zrob to samo.. \"kotku wymysl sobie cos na obiad bo ja ide do kolezanki i u niej zjem\".... \" pa kochanie wychodze na pare godzin !\" ( i wracasz poznym wieczorem) ....pisz smsy dzwon rozmawiaj przez tel i pokaz mu z zycie bez niego sie kreci dzieja sie rzeczy i na swiecie istnieja ludzie:).. .w koncu poczuje sie odrzucony i sam do Ciebie przyjdzie.. i powiedz jesli jest taka mozliwosc ze idziecie n obiad do rodzicow twoich lub jego.. a jak nie to powiedz ze jak on nie chce to sama idziesz a on niech sobie siedzi sam. i wyjdz nie wazne z kim:) daj mu odczuc ze on sie izoluje i cos go omija;);) lagodnie delikatnie.. no i oczywiscie zapominaj o ugotowaniu i praniu i sprzataniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest jak z dzieckiem.. jak dziecko ma nowa zabawke to nawet na obiad nie chce przyjsc tylko mu w glowie zabawka.. tak samo z facetem i komputerem... dopiero jak zglodnieje i zauwazy brak zainteresowania oraz brak milosci to przychodzi z placzem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wywal mu laptopa" O trzeciej w nocy ONA po cichutku wymknęła się z małżeńskiego łoża do sąsiedniego pokoju. Klawiaturą rozbiła 19-calowy monitor, wszystkie płyty CD porysowała i podeptała swoimi pantoflami. Obudowę komputera wyrzuciła przez okno, a drukarkę utopiła w wannie. Potem wróciła do sypialni, do ciepłej pościeli i przytuliła się z miłością do boku swego nic nie podejrzewającego, śpiącego męża. Była przeświadczona, że już teraz cały wolny czas będzie przeznaczał na ich miłość. Zasnęła... Do końca życia pozostały jej jeszcze niecałe cztery godziny... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugopisik
znam to z autopsji u mnie takbylo zinternetem i komuterem, ocknal sie dopiero jak sie umowilam z innym kolesiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
gdyby to bylo takie proste, za bardzo go kocham, na takie drastyczne posuniecia, (wiecie co on jeszcze robi, co mnie denerwuje do granic, wlasnie teraz tez, komentuje na glos swoje posuniecia) byly chwile, ze juz klocilismy sie o to, to mi zawsze wtedy mowi, ze on jest dobrym mezem bo siedzi tylko w domu nigdzie nie wychodzi, nie pije, nie zdradza itd itp raz mu powiedzialam, ze sie nudze, to wiecie co mi odpowiedzial, to co mam sie nudzic z toba bo z tego na pewno wywnioskowaliscie, ze seksu nie ma, oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lekka przesada zwracac w ten sposob na siebie uwage... tu chyba juz chodzilo o brk uczuc do niego:O:O:O:O:O:O:O swoja droga wyobrazmy sobie ze est cos co nas wciaga pasjonuje pochlania.. cos wspanialego... cos co lubimy robic.. i to chcemy robic i nie rozumiemy dlaczego ktos nie podziela naszej radosci.. dlaczego nas neguje..-- tak czuje sie on;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugopisik
naprawde faceci sa jak dzieci!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne to jest z faceta cos wciagnelo.. moj procz gier ma druga milosc - gitare elektryczna- ale mnie i tak na cale szczescie stawia na pierwszym miejscu;) postaraj sie zwrocic na siebie uwage tak jak pisalam.. najpierw sproboj.. TOTALNIE BEZ NERWOW I AWANTUR.... a potem komentuj dalej;).. jak poszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
nie zdazylam przeczytac 3 ostatnich postow, rany do only.... masz racje, dzieki wielkie, zrobie tak dokladnie jak napisales, jestes kochany, moze zacznie naprawde mysles, bo jestem niezla kobietka, moze zaczne tez wieksza wage przywioazywac do swojego wygladu, na co dzien tez i do pracy tez o tak wlasnie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość western
ei mam pomysl,tylko dowiedz sie w co gra moze cos pomozemy ;p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpiomanka
na swiecie są piorytety -niestety-powiedz mu -powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
a ja przegralem zycie to bylo super hehehehehe usmialam sie, dzieki dawno sie nie smialam macie racje faceci jak dzieci, to prawda i on taki jest bede bede pisala, kochani estescie, bo juz nic tylko ryczalam po cichu a tak na marginesie, nie wiem czy to wazne on gra w pokera online, ma sporo znajomych, z ktorymi w kolko pisze, podczas gry, nie zauwaza mnie wtedy, nie slyszy ci ludzie online stali sie dla niego wazniejsi ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
poker online jak napisalam wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
do only,..... przepraszam, ze zwracalam sie do ciebie, jak do faceta jestes kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na swiecie sa priorytety no jasne... ale gdyby mi ktos zrobil wyrzuty o kolejnosc -prysznic czy sniadanie- to bym w pysk strzelila.... oczywiscie ze kobieta jest wazna... najwazniejsza w gruncie rzeczy... ale nie wierze ze nie mieliscie sytucji ze cos was wciagnelo i nie powiedzialyscie --"zaraz!!" no to jego wciagnelo na maxa i trzeba go wyciagnac a nie sie wkurwiac... swoja droga z jakiegos powodu zatopil sie w komputerowy swiat.. nie mowie ze to wina kobiety ze jest brzydka chuda gruba zle gotuje nie poswiecala mu uwagi... kazdy potrzebuje odrobine prywatnosci.. a to jego taki dziecinny swiat... ktory go zafascynowal ale mu przejdzie spoko;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiona-- ja przez rok nalogowo gralam w bilarda online na www.gamedesire.com :D:D:D a moj facet jak zaczyna grac w stalkera albo inne cuda i strzelanki to moge do niego mowic a on po prostu nie odpowie.... i nawet ostatnio mowie cos do niego i widze ze "trace kontakt" bo juz sie misja zaczela.. i mowie " Misiu?? juz..? juz nie mowic tak:D? rozumiem ze odplynales" to on tylko" tak aniolku tak... tak.." i koniec.. nie ma go na 2 godziny a w tym czasie mam farta bo zawsze potrafie zajac sie swoimi sprawami i nie ma nigdy o to wojny.. choc przyznam ze na poczatku mi to bardzo przeszkadzalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
jeszcze musze dodac, bo juz chce zebyscie mielicalkowita jasnosc sytuacji, on wola mnie do siebie, chce zebym siedziala przy nim, gapila sie, malo tego zalozyl mi konto i chce mnie uczyc grac, FUJ zygam tym, slysze juz wszedzie tylko, call, bet, fold wygrywa tam jakies pieniadze, tlumaczy, ze potrzebujemy to i to, fakt ze mial dobra passe, ma , taz raz ma raz nie, ale statnio wiecej przeghrywa niz wygrywa i w kolko wklada depozyt nie znowu mi sie ryczec chce IDIOTA PIERDOLNIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak przeszkadza Ci ze wstaje on z samego rana i Cie budzi to sproboj kiedys wstac przed nim i odpalic laptoa i wejsc na kafe :D:D:D raz ze zobaczy jak to jest i jak rzuci sie z pretensjami ze co tak wczesnie to powiesz ze "aa spac nie moglam"... a dwa .. zajmij kompa na jakis dlugi czas to on sie odluczy... wydaje mi sie zreszta ze to okres przejsciowy i mu przejdzie jak sie nacieszy "zabawka";);)!!! tak ze bez nerwow:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
o rany powaznie zeby tylko wsiakal na 2 godzinki ale jak pisalam leci jak wariat zpracy, zrzuca ciuchy i do wyra, laprop przed nos i dupa nie ma goscia, w miedzy czasie tylko przypomina sobie o mnie jak cos chce w pizdu, nawet weekendy i to trwa juz od sierpnia zeszlego roku, no to chyba przesada, czy on sie onanizuje przez ekranem czy co juz nie wiem wroce do twojego 1szego pmyslu, zaczne wieksza wage przywiazywac do wygladu i bede zapominac o obiadkach deserkach, innych pierdolkach, kurwa wszystko sama robie, piore, prasuje, sprzatam, nawet wbijalam gwozdzie sama, w dupie to mam, zaczne wychodzic ale teraz sobie porycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:D:D no do przynajmniej masz naprawde pewnosc ze pochlania go ten poker:D:D moj ostatnio tlumaczyl mi ze zjadaja go nietoperze w ciemnosci:(:(.. a jak dla swietego spokoju sprobowalam ze w jakas tam gre zagram to krzyczal ze nieradze sobie z myszka tylko strzalkami bym chciala i wogole ehhhhhhhhhhh :D:D ale nie mozna sie na te nasze dzieciaki gniewac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
kazdy ma swojego laptopa niestety ale wstane raz przed nim teraz w weekend i odpale swojego laptopa, tak zrobie, baran jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie daj sobie siana
co innego traktowac kompa jako rozrywkę a co innego gdy ktoś popada w nałóg chyba sam fakt że w niczym Ci nie pomaga świadczy o całej sytuacji ty mu wchodzisz w tyłek, usługujesz a on i tak Cię nie zauważa i nawet ni ezdaje sobie sprawy że zachowuje się jak narkoman na głodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugopisik
w super niani byla taka metoda ze niania ustawila kolo dziecka minutnik i to byl jego czas na jego przyjemnosci. Moze ustalz nim jakies godziny kiedy macie czas wolny a potem czas ktory spedzacie razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
buahahahahahaha dzieci rany dzieci, only, ale Ty masz charakter, mi to zaraz rece opadaja, moze faktycznie sprobuje, jak mnie tak kurwa ladnie prosi, och tylko zebym nie byla lepsza od niego problem tylko w tym, ze nie umiem grac hehehehehehehe tam cos jest ze AA najlepsza para AK itd oj jakie to nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×