Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczurek.90_90

Czy za długi penis nie sprawia wam bólu?

Polecane posty

Gość gość
Doopy c***edale nie rozerwał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doopy nie rozerwał pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sprawia jeśli partner umie się nim posługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jest też podobno większy :) ale nie staram się by zadawać nim ból, tylko przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek z Mielca
Komu zasadzić soczyście żylastego Paffendorfa w dupsko?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dużo jest na kafe pedałów . Pędzie lubieją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bólu
Mój penis ma trochę ponad 19 cm dł i około jakieś 4.5 cm śr. I tu powstaje pytanie czy ja powinienem się wypowiadać? Czy taki rozmiar to długi czy nie. Przez 9 lat byłem z moją żoną której bardzo seks się podobał. Ogólnie taki wymiar bardzo jej odpowiadał. Uwielbiała mnie ujeżdżać. Zazwyczaj stosunek zaczynaliśmy w pozycji klasycznej lub na jeźdźca i bywało czasami że już po kilku minutach była tak podniecona że łapał ją orgazm. Zawsze zachwalała że fajnie i wyraźnie go czuje i że przysiadanie na nim bardzo ją podnieca. Odnośnie głębokiej penetracji to tuż przed i w trakcie kiedy miała orgazm sama bardzo mocno i głęboko się nadziewała aż czułem że główką dobijam dna pochwy. Mimo to nigdy nie narzekała ją coś boli. Po stosunku czasami tylko głaskała się po podbrzuszu i mówiła:"oj czuje że zostałam dobrze przepchnięta " Wychodzi więc że te 19-20 cm długości idzie upchnąć bez problemów, a przepraszam bywało czasem że przy penetracji od tyłu przy głębokich pchnięciach czuła mały dyskomfort i wtedy dawałem odrobinę płycej i było po problemie. Czyli jak pałka urośnie to nie problem. Problem jak mózg nie urośnie. Pozdrawiam wszystkie panie te które ujeżdżają małe i duże penisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic    No1
Nie, nigdy nie bolało mnie nic z tytułu rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×