Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulaaa25

test moze klamac?

Polecane posty

Witam pomózcie zrobilam dzisiaj test jest 8 dni od stosunku, test wyszedł negatywnie, okres powinnam dostac za 8 dni. Czy mogł sie pomylic ? Czy mozliwe ze mam pierwsze objawy ( ból sutków, i podbrzusza)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że test może nie wykryć ciąży!!!zwłaszcza tak szybko po stosunku. poczekaj do spodziewanego terminu okresu i wtedy zrób test. co do objawów to to o czym piszesz moga być objawy zbliżającego się okresu, albo spóźnionej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie przed okresem mam takie objawy ale z 2 dni przed miesiaczka, a owulacja juz byla bo wlasnie wtedy sie staralismy o dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co robisz test skoro nawet okres Ci sie nie spoznia:O:O:O:O???????// to tylko strata pieniedzy bo na postinor i tak za pozno ( 72 godz) wiec nie rozumiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to i baaaaardzo wczesne objawy ciąży. ale ja bym się nie nakręcała. poczekaj ten tydzień do terminu miesiączki i zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predzej masz objawy zblizajacego sie okresu... nikt po tygodniu nie ma objawow.... :O:O:O chyba tylko te ktore sobie bzduraja ze maja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×