Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doretes

taki mam problem

Polecane posty

Gość doretes

Otoz mam taki problem.Jestem z chlopakiem ktory zarazem jest moim pierwszym.Uprawiamy milosc od okolo 2 miesiecy.On zawsze ma ochote na seks,mowi ze go podniecam itd.Chodzi o to, ja od samego poczatku pieszcze go tam ustami, bo wiem, ze sprawia mu to przyjemnosc.Natomiast on nigdy mi sie nie odwdzieczyl tym samym.Zaznaczam, ze jestem zadbana, wydepilowana i ogolnie widze, ze go strasznie krece.Piesci mnie tam tylko reka a ja chcialabym sprobowac tej formy, wstydze sie jednak o tym powiedziec.Czy jesli do tej pory tego nie robil tzn, ze tego nie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doretes
ja mam 25 lat a on 30.lusesita tez o tym myslalam, ale troche sie wstydze.boje sie, ze on moze nie lubi takiej formy seksu chociaz jak ja mu robie, to wiem, ze mu sie podoba. czasami jak dlugo sie nie widzimy, pisze do mnie, ze jak sie spotkamy to mnie zje cala, i zawsze mi sie wydaje, ze chodzi mu pewnie o to.ale jak dochodzi do zblizenia to dalej tak samo tylko reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123jamaja123
hm, ty wstydzisz sie powiedziec jemu o swoich potrzebach, a moze on boi sie ze taka forma pieszczot by ci nie odpowiadala... skoro jestescie ze soba blisko to mysle, ze spokojnie mozesz poruszyc ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doretes
nie poprosze go bo sie wstydze, jestem niesmiala w sprawach seksu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o b.dobra porada. to działa przynajmniej na mnie. ale z drógiej str. to w tym wieku nie wstydz sie tylko pokarz że wiesz czego pragniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doretes
bardzo mozliwe, ze onmysli, ze mi taka forma moze nie odpowiadac.wie, ze jest moim pierwszym, ze nie jestem doswiadczona, poza tym twierdzi, ze jestem oziebla bo rzadko mam ochote na seks.no ale skoro ja go pieszcze w taki sposob to sam powinien chyba sprobowac chociaz wyjsc z taka inicjatywa.boje sie, ze on tak nie lubi i nigdy tego nie sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doretes
A moze to przez to, ze jak sie podniece robie sie "tam" za bardzo mokra?Nie wiem czy inne kobiety tez tak duzo "tego wydzielaja".Moze poprostu to go odraza, czesto jak mnie dotyka mowi " ale jestes mokra", ale nie wiem czy to w dobrym znaczeniu czy w zlym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szokujace jest to że nie jesteście nastolatkami a macie taki problem. 30 lat to stary koń i powinien gość codziennie robić Ci kosmiczną minetkę bo to dla faceta prawdziwa przyjemność. Szokujaće jest też to, że uchowałaś się ze swoim dziewictwem do 25 roku życia, więc może paskudna jesteś i paskudną ci*pkę masz? :P a on bzykał już wcześniej? Czy też był niewinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123jamaja123
"ale jestes mokra" mysle ze nie w zlym znaczeniu, a skoro on twierdzi ze jestes oziebla to zapewne wlasnie dlatego nie chce probowac nowych rzeczy zeby ciebie do siebie nie zrazic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doretes
Paskudna nie jestem,a to ze zaczelam tak pozno wspolzyc to tylko z mojego wyboru.Mialam okazje wczesniej to robic, ale zaden partner nie wydawal mi sie odpowiedni.Niestety dla mnie seks wiaze sie tylko z miloscia a nie z przelotnymi znajomosciami.Cipke tez mam normalna i dbam o nia.Ja nie jestem dla niego pierwsza, przede mna mial 3 inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie dorotes ten grom z nieba to idiota i już to pokazał na innych tematach. nie zwracaj uwagi na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doretes
Poza tym wiem, ze mu sie podobam, bo to akurat czuje i wiem, ze go podniecam.Wydaje mi sie doswiadczony w "tych" sprawach, ale tego nie moge byc pewna, bo jest moim pierwszym.Moze on poprostu nalzey do grupy mezczyzn, ktorzy tego nie lubia?Dodam, ze on jest wlochem, nie wiem czy ma to jakies znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skurwiłaś się z jakimś pomazańcem z innej kultury...Kochasz jego kase? Przyznaj sie :) Kurfa włosi znani są z tego że ruchają na prawo i lewo ale ty głupia pinda jesteś :( Typowa polka załosne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doretes
ale ja mieszkam we wloszech, wiec z kim pialabym to robic?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doretes
*mialabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×