Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galansio

pary tak samo ubrane

Polecane posty

Gość galansio

co sadzicie o parach ktore kupuja takie same rzeczy? czy nie sadzicie ze to troche dziwaczne...?zbieram opinie na ten temat piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Moim zdaniem to słodkie ale nie widzialam nigdy w sklepie takich kolekcji ubran dla mezczyzny i dla kobiety. A jak bym miala nosic dokladnie ten sam sweter unisex co moj facet tylko mniejszy rozmiar to czułabym sie bezpłciowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galansio
heee nie np te same swetry albo kurtki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrażam sobie
żeby mój facet był ubrany tak samo jak ja - w seksowną kusą koszulkę z haftami i szlafroczek, wszystko przeswitujące wyglądałby nieciekawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrażam sobie
albo ja w jego męskim garniturze - wyglądałabym, jak facet, nie jak kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadze tak a nie inaczej
Dla mnie to dziwactwo... Jeszcze umawiaj się z facetem: dobra, dzisiaj zakładamy czerwone sweterki i czarne spodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galansio
mam na mysli takie rzeczy uniwersalne. Np wybieracie sie w góry i...kupujecie bardzo podobne buty albo krtki ..wiadomo ze rozmiarowo inne. Ale zauwazylam ze sa tacy co sie tak ubieraja. Mi osobiscie wydaje sie to troszke dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalla
My mamy takie same buty, najlepsze jest to ze nie wiedzialam ze kupil sobie nowe buty, i poszlam z kumpela, wybieralam dlugo i wzielam conversy bardzo ladne, po czym wychodze w nich zeby sie pochwalic, patrze a on ma takie same :D uwazam ze to fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galansio
fajne bo przypadkowe. Ale co innego jak zaplanowane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczne bardzo
"co sadzicie o parach ktore kupuja takie same rzeczy? czy nie sadzicie ze to troche dziwaczne" dla mnie bardzo dziwaczne, bo nie wyobrażam sobie, żeby nasza para (ja i mój facio) kupowała dla mnie i dla niego takie same szpilki, podpaski (on przecież nie potrzebuje), sukienki, męskie garnitury, bokserki itp itd jak bym miała faceta, który kupouje sobie sukienkę, taka samą, jaką ja mam, to bym go kopnęła w dupę, po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galansio
kobieto czytaj dokladnie co napisalam nie chodzi mi o sukienki!!!ani szpilki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie fajne chociaz mam sportowa koszulke identyczna jak chlop i jak syn :) ale ogolnie podobny styl ale nie identyczne ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem krawcową
i uszyłam sobie bluzeczkę z tego samego materiału co chopakowi koszulę;) bluzeczkę mam oczywiscie typowo damską,dopasowaną w talii i dodatki typu korale,a mój chłopak ma tylko z tej samej tkaniny:)fajnie razem wyglądamy,ludzie się nam przyglądają:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galansio
tak wiec wiekszosc jest za nie...razem ze mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×