Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inspiro....

Jak to jest z tymi niemowlakami

Polecane posty

Gość inspiro....

Mi się wydaję, że moja córeczka dużo je, przybiera na wadze i jak teraz ma miesięcy 4, to czy później unormuje się jej kształt ciałka i nie będzie już takim pulpecikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspiro....
czy może ograniczyć jej jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaa
a ile waży teraz i ile ważyła po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj lekarza czy nie za duzo przybiera moja przybierala za duzo, ogolnie non stop by jadła, lekarka kazała mi oszukiwac z mlekiem, dawac duzo wody i smoczek- bo miala silny odruch ssania teraz ma 10 miesiecz i dalej jest pulpecikim , najchetniej by ciagle jadla, zaczyna chodzic wiec moze to spali ja tez bylam grubym dzieckiem i tak mi zostalo do 22 roku zycia wiec wolalabym zeby ona byla szczuplejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój po porodzie był chucherkiem .później jadł,jadł i przybierał bardzo ładnie na wadze.Był taki zwykłym pulpetem.I jak dla mnie jest to normalne -bo niby jak mają ,,schudnąć\" skoro leża w miejscu :D Ale kiedy u nas zaczęło się raczkowanie a potem chodzenie to waga szła w dół.Teraz ma 3 lata i ciężko mi kupić spodnie czy coś innego bo jest strasznym chudzielcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkl
nie każde dziecko jest "pulpetem", jak piszą wyzej. najlepiej zapytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj lekarza mój synek nie jest pulpetem nigdy nie miałm obarzankó na raczach i nóżkach a jes sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×