Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arafatka-szmatka

Gdzie kupić w necie grubą chustę?

Polecane posty

Gość arafatka-szmatka

Witam. Obejrzałam Allegro, ale nie znalazłam chusty, która byłaby grubsza niż gaza:( Moze Wy polecicie w Opolu lub Wrocławiu, lub w necie sklep, gdzie kupiłabym taka Arafatke- ale gruba. czekam na Wasze namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arafatka-szmatka
No gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arafatka-szmatka
Ło matko- droga. Chce cos tańszego, wiem, że mozna kupic w rozsadnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
takich arafatek jestcale mnostwo w galeriach teraz za cene ok 20- 30 zł w wielu kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj na allegro
dziewczyny, ktora sprzedaje arafatki po jednej sztuce, ale dlatego, ze przywozi je z podrozy. sa ostemplowane i prawdziwych rozmiarow. mam taka od roku i jestem zadowolona. nie jest to maly szaliczek, a normalne chusta. z tego co wiem to czasem sprzedaje tez kadzidla i mydla. ja zanim kupilam przejrzalam wszystkie oferty. dalam ok 50zl ale warto bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największy wybór tych oryginalnych, grubych chust (i w normalnej cenie!) będziesz miała pewnie na eBayu, gdzie wystawiają użytkownicy z różnych krajów, tutaj możesz obejrzeć dostępne modele http://search.ebay.pl/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1&dfsp=1&from=R8&satitle=arafat&sacat=-1%26catref%3DC6&sargn=-1%26saslc%3D2&sadis=200&fpos=Kod+pocztowy&sabfmts=1&saobfmts=sifonly&ga10244=10425&ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=&fsop=1&fsoo=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×