Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczarowany nożyczek

w cieniu partnera ?

Polecane posty

Gość zaczarowany nożyczek
on kiedys tez czul sie przeze mnie niedoceniony a mi sie to wydawalo niewyobrazalne bo ja o nim myslalam w taki sposob, ze tez oddalabym za niego zycie. wystarczylo porozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem w czym problem. piszesz, że bardzo ci zależy by on też cię docenial.a nie docenia ? jesli czujesz się niedoceniana to zrób coś- skoro tak bardzo ci na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany nożyczek
yeez - przykro mi ale nie zrozumialeś/aś o co mi chodzi wildcat26 - dzięki :) ty tez sie trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się raczej rozpadam :) bo kocham kogoś kto nigdy mój nie będzie-dlatego dbaj jak umiesz o wasze gniazdko!jak masz problem pogadaj z kimś kto ci mądrze doradzi ,ale pamiętaj,że jak tracimy to co wspaniałe i cudowne w życiu-odwrotu może nie być...zrób się na bóstwo i zaskocz go czymś miłym :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klin klinem niebardzo :( on jest jak dobry drogi trunek :P to moja whisky :P będę alkoholikiem do końca życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany nożyczek
wildcat26 - a czemu niby nie miałby być Twój? co do tego dbania to za bardzo też nie można żeby się nie narzucac, trzeba chyba do konca zycia grac lekko niedostepna i tajemnicza bo potem czujemy sie proste i nieatrakcyjne - jak ja teraz. a czym milym to ja go ciagle zaskakuje,chocby na bielizne wydalam majatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie mój topik więc uciekam :D trzymaj się zaczarowana!!!!!!!pokażcie światu wasze szczęście i miłość -a co tam :P niech zazdroszczą :P pięknych,szczęśliwych,zakochanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany nożyczek
ależ na moim jestes mile widziana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i żle zrozumialam ale wpis o 17;08 mowi o tym że masz swoje pasje w kórych nie realizujesz się się tak jak byś chciala itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowany nożyczek
bo ja cały czas coś robie ale przy tym co robi on wydaje mi się to takie błahe... pewnie napiszecie, że jestem niedowartosciowana. noi fakt. ostatnio jestem, a nie chce byc bo w czasach gdy sie bardzo lubiłam wszystko bylo prostsze. czas sie wziac w garsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez bo to sytuacja,której nie zrozumie nikt,kto nie znalazł się choćby w podobnej zaczarowana-ja też cię miło podpatruję!cieszę się że minka u ciebie weselsza!zbieraj siły na burze,których może być jeszcze wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×