Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chomiczek112

Czy ktoś z was ma chomiczka lub miał?

Polecane posty

Gość tratatatam
ja mam samca,ale syryjskiego,nie dżungara-na dżungarach sie nie znam:) ale bardzo fajny jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatam
jeśli kupujesz dżungara i chcesz klatke-to kup taką w której odległość między prętami wynosi 1 cm,dla syryjskich 1.5 bo są większe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgffg
hodowałem gryzonie przez 10 lat. odradzam chomika. polecam myszki japońskie, albo szczura. dużo inteligentniejsze są myszki i nie zwiewają tak, jak chomik. pamiętaj tylko o tym, żeby oprócz pokarmu dostarczać wody gryzoniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nototerazja
ooo, mysz też raz mialam. Taką czarno białą. Boże, jaka ona była dzika. Skakała jak szalona wszędzie i beła szybka i zwinna. Na rękę jej nie szło zabrać, oddałam ja właścicielowi niestety. Pozatym śmierdziała nienormalnie. Psakudnie.Zmiana trocin co dwa dni a itak nie szlo do pokoju wejść.....a co do szczurów, to faktycznie podobno to super zwierzątka, ale nie miałam okazji posiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest sporo informacjii dotyczących chomików: www.gryzonie.info moim zdaniem najlepszy portal o chomach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala123
mam do oddania chomika.ma jakis rok i chce go oddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
mialam chomika hehe, strasznie w chalpie smierdzialo, raz mnie chcial ughrzysc bo chcialam go w dzien wziasc na pole a on chcial spac! ale zdazylam wyciagnac palec, mialam chlopa, umarl po roku chyba na zawal, rano sie budze i patrze a on nie zyje, to bylo ponad 10 lat temu, raz bylby mi uciekl podlozko, jedynie to ze mial wolne ruchy mnie uratowalo, mialam akwarium ale chomik w nocy halasowal, ogolnie ze zwierzetami troche roboty jest, lepszy kotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
lala czemu masz go dosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszki śmierdzą
bardziej niż chomiki samice chomików śmierdzą bardziej niż samiczki polecam syryjskiego na początek i obowiązkowa karuzela oraz codzienne branie na ręce, zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jest sporo o chomikach
i nie smierdzi w chałupie, jesli się chomikowi sprząta, co 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala123
bo moj syn sie nim nie zajmuje i chce go oddac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka_15
Ja miałam już chyba z dwadzieścia chomików dżungarskich. Trzy razy w ciągu roku urodziły się chomiczki, ale część z nich została zjedzona przez ich matkę. Widocznie chomiczka wyczuła mój zapach. Ja mojej chomiczce daje do jedzenia niemal wszystko: ziarna, ziemniaki, muchy, mlecz, koniczynę, orzechy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×