Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re.tro

Horrory

Polecane posty

Oczywiście ;) A tak serio: wczoraj mieliśmy ze znajomymi wieczorek integracyjny ;) Wszyscy trzeźwi bo tylko do obiadu po lampce wina poszło. Ale zaczął się temat: co strasznego przydarzyło mi się w życiu: kolega opowiada: byłem winien cioci pieniądze. zmarł wujek. pewnego dnia słyszę: łup w podłogę jakby ktoś tupnął. za chwilę czuję że ktoś siada obok mnie potem się kładzie. Widzę że kołdra zaczyna się poruszać. chcę uciec nie mogę bo ktoś trzyma kołdrę. Trwało to 4 czy 5 dni. W końcu pojechał do cioci. Ciocia powiedziała mu że jest przesąd że jeśli coś się jest winnym komuś kto odszedł ten ktoś przychodzi po swoje. Poszli na cmentarz. Ciocia nakrzyczała na wujka że to nie jego sprawa z tymi pieniędzmi. I wszystko się uspokoiło. Wierzycie w takie historie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guv
nie, ale dostarczały sporo zabawy na koloniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkaaaa
Uwielbiam horrory bo lubie się bać, choć niewiele jest takich które mnie przeraziły. Od Kinga wole jednak Mastertona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzysz więc jak wytłumaczysz to co spotkało mojego kumpla?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guv
przede wszystkim, musiałabym najpierw zobaczyć dowód, a później mogłabym się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumpel jest cholernym racjonalistą. Niewierzącym. I był dorosły kiedy to mu się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guv
wybacz, ale to nadal niczego nie dowodzi (przynajmniej jak dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temp
Musi wujek jego odwiedzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guv
to jedyne co, ewentualnie, mogłoby mnie przekonać (jeśli, oczywiście, nie udałoby mi się znaleźć jakiegoś racjonalnego wytłumaczenia:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×