Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapytałam męża- zapraszam

Zapytałam męża- zapraszam

Polecane posty

Gość Zapytałam męża- zapraszam

A wiec zapytalam meza gdyby dostal propozycje 10 milionow funtow w Zamian by musial mnie zostawic po 5 latach razem odpowiedzial wybralbym pieniadze !!!!!!!!!!!!! Dla mnie to porazka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszko .....
ale materialista:( nie kocha cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lump z wersalu
ile lat jesteś po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DXMHNGDBVFM
kazdy by tak zrobil:P molby wtedy wziac kase a z toba byc znowu po jakims czasie:P albo i nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest duża kasa :D A tak na poważnie, to co Ty za głupie pytania zadajesz. To jest na siłę szukanie problemów, których nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to w ogóle
za pomysł zeby takie głupie pytania zadawać ?? Na głupie pytania głupie odpowiedzi. Potrzebujesz takiego na siłę zapewniania ze cię kocha i zawsze będzie przy tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytałam męża- zapraszam
to sie zapytajcie swoich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)) moze o powiedza ze nie !! ale co pomyslą?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co zadajesz takie pytania? jak szukasz dziury w całym, to ją znajdziesz 1.nie wiadomo, co by się stało, jakby doszło do sprawy, 2. pieniądze+możliwości:może to okazja do rozmowy, a nie obrażania się - może porozmawiać o jego marzeniach - a potem o Twoich 3. facet jest duupa wołowa z tą swoją szczerością, jak partner zadaje takie pytania, to się odpowiada to, co trzeba, a nie to, co się myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytałam męża- zapraszam
No wlasnie odpowiada sie to co TRZEBA;)) czyli ????? ilu z was wzielo by taka kase 89% z tego forum????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
nie prawda ze nie kocha - to kalkulacja ! wszak mial by i 10 milionów i Ciebie , kobieta zawsze wraca do mezczyzny z kasa .... hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytałam męża- zapraszam
Nie , warunkiem tej kasy byloby definitywne rozstanie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lump z wersalu
powtarzam moje pytanie: Ile lat jesteś po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytałam męża- zapraszam
A co to ma za znaczenie ile lat po slubie?????? Was sie pytam kto by wziol te kase !! a ile z was by odpowiedzialo partnerce,zonie,kochance -ze absolutnie by nie wzielo tej kasy ,a pomyslalo co innego;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biorę kasy, która mi się nie nalezy z zasady nie ma darmowych lunchy jestem wolnym człowiekiem i to jest bezcenne żeby nie było wątpliwośći_+ mając 26 lat uciekłam z domu (dosłownie, tak się złożyło) w którym było dostatnio, skazując się na niedostatek (te czasy już się skończyły, ufff) i niby każdy ma swoja cenę, ale ktoś z 10 mln funtów to nie jest ktoś, kogo stać na kupowanie moich decyzji myślę, że ludzie zahartowani w zyciowych bojach też tak by zrobili - a ci, co by poszli na ten cash - hm, nie czytało się bajek w dzieciństwie, co się dzieje po znalezieniu kwiatu paproci ;) statystycznie większość ludzi, którzy wygrali dużą kasę na loterii mają różne skręty psyche - przynajmniej okresowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytałam męża- zapraszam
A wiec balibyscie sie zadac takie pytanie ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lump z wersalu
W życiu miałem wszystko: Był okres w którym miałem: dobra pracę samochód, mieszkanie, pewien standard zycia. żyłem z pewną kobietą nie miałem miłości i to były gówniane lata. Wolałbym mieć 600zł wypłaty, a u boku osobę która kocha i szanuje mnie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W pierwszym poście autorka
napisała - po 5 latach razem Pytaj dalej lumpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się skojarzyło
KAŻDY normalny, mądry człwoeik, po usłyszeniu takiego pytania, odpowiedziałby że kasę. Ponieważ pytanie ejst tak głupie, ze od jego autora trzeba zmykać tylko kto tak naprawdę by dał taką furę kasy za kogoś kto zadaję najdurniejsz ena świecie pytania? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ._.
jak juz ktos napisal szukasz dziury w całym,a on pewnie sobie jaja robi, co mial Ci odpowiedziec na takie glupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytałam męża- zapraszam
ta ...to sie zapytaj swojego faceta co wybierze????? co odpowie a co pomysl???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie i
a durny by był gdyby ci na takie walniete pytanie odpowiedział ze woli Ciebie, durne pytanie mądra odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się skojarzyło
ja swojemu facetowi NIGDY bym nie zadąła podobnego pytania, ba nawet przez myśl by mi nie przeszło mierzyć miłość kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytałam męża- zapraszam
Tylko dlaczego was te pytanie drazni??? bo 100& ludzi by wcielo kase!!!!!! tylko idiota by nie wziol!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się skojarzyło
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svfdvdf
Phhh... Ja tam mam gdzieś co odpowie czy co pomyśli, bo takiej propozycji nikt nie złożył. Dopiero w prawdziwej sytuacji dowiedzielibyśmy się kto co zrobił. Na co dzień lubię jak sprząta za mnie. To lepszy dowód miłości niż odpowiedź na głupie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie i
nie pytanie mnie drazni ... ono jest tak głupie, że nie wpdałbym na takie nigdy... skoro jednak juz je zadałas to dostałas odpowiedz... wiec o co ci chodzi? chcesz usłyszec ze masz wrednego męża? czy chcesz sie pouzalac nad soba jak to cie zranił odpowiedzia? czy miłas na celu opowiedziec nam na kafee ze 90% ludzi odpowiedziałoby jak twój mąż a to po to zeby go wybronic! mysle ze on wie co ma skoro woli kase hahahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się skojarzyło
mój mi powiedział wczoraj: tyle lat jesteśmy, a ja naciągle uwielbiam Cię dotykać :) i po co pytać, po co szukać dowodówmiłości? to ise wie po prostu razm ładnych kilkanaście lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lga lga lga lga
wszyscy by wzieli tylko nikt sie nie chce przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie i
ale autorka tak nie ma i musi sie dopytywac tylko nie liczyła na taka odpowiedz hahahhahah zbłazniłas sie i tyle autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytałam męża- zapraszam
tak tak ;)) stara zona ,wielka dupa 800 zl i facet by nie wziol!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×