Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapytałam męża- zapraszam

Zapytałam męża- zapraszam

Polecane posty

Tylko idiota by nie wziął? ludzie w ogóle nie szanują swojej niezalezności i wchodzą lekką ręką w sytuacje, na które nie sa przygotowani, jak małe dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
a ja obstawiam, ze mąż autorki odpowiedział tak specjalnie :P na zasadzie "głupie pytanie-głupia odpowiedź" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
a zapytalas siebie czy ty za taka kase bys go zostawila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytałam męża- zapraszam
pewnie ze tak!!!!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mozxesz sie pocieszyc zer twoj maz nie jest idiota - bo by wzial :) niby co ja bym robiła z takimi pieniedzmi? zastanow sie - nawet gdybyscie dostali te 10 mln i bili razem to i tak rozstalibyscie sie za jakis czas bo by wam sie w dupach poprzewracało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
jak bym kochala mez to bym nie wziela, a jesli by mi milosc minela to bym wziela, chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym była diabłem, kupowałabym ludzi na pęczki: kupuję Twoje stare życie za 10 mnl funtów, zostaw je mi, a zostań z tym cashem tracisz starych znajmoych, bo żyjecie w różnych swiatach, jeśli chodzi o poziom zycia - empiria to pokazuje, ostatnie 20 lat historii Polski aż nadto dobitnie, co się dzieje z przyjaźniami z podstawówki przy różnicach dochodów:) no i masz izolację społeczną nowi znajomi - przyjaźnia się z Tobą, z kasa? powodzenia, przynajmniej będzie na psychologa i marihuanę :) oj, ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytałam męża- zapraszam
ale was wnerwilam co ???? bo co prawda w oczy kuje ! ta ten by nie wziol ,obrazy ,ja bym nigdy ja kocham itd akurat!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, wzięłabyś Ty? Masakra, wielu ludiz można łatwo kupić, a mądrym się jest zawsze po szkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie czym denerwowac - tylko normalni ludzie nie maja takich problemów jak Ty. Wspolczuje mezowi jak codziennie go tak zadreczasz to ma przewalone:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wnerwiłaś
tylko stałaś się dobrym kontrastwoym tłem, dzięki za poprawę humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty przygłupkawa
09:50 Zapytałam męża- zapraszam Tylko dlaczego was te pytanie drazni??? bo 100& ludzi by wcielo kase!!!!!! tylko idiota by nie wziol!!!! więc co Cie tak wkurwiło?? że twój mąż nie jest idiotą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie i
Zapytałam męża- zapraszam A wiec zapytalam meza gdyby dostal propozycje 10 milionow funtow w Zamian by musial mnie zostawic po 5 latach razem odpowiedzial wybralbym pieniadze !!!!!!!!!!!!! Dla mnie to porazka . NIE ROZUMIEM CO CHCESZ UDOWODNIC WSZYSTKIM ZE TEZ BYS WYBRAŁA SKORO NA KONCU SWOJEGO POSTU NAPISAŁAS ZE TO DLA CIEBIE PORAZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×