Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupia na maxa

powiedzialam ze to koniec!

Polecane posty

Gość glupia na maxa

wplatalam sie w znajomosc z zonaty facetem. I wlasnie powiedzialam mu ze koniec... tylko dlaczego mi tak teraz zle............ chce mi sie wyc. Probowal mnie odwiesc od tej decyzji ale po kilku moich argumentach przyznal mi racje.A ja umieram. Bo kocham. Dlaczego to takie trudne!!!!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
powyj zatem. skoro Ci sie chce pomoże. serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
ale po kilku moich argumentach przyznal mi racje To już chyba nie masz złudzeń, prawda? Ochłoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
przejdzie ci a z żonatymi nie ma sensu naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam...
kochana ciesz sie ze teraz podjelas ta decyzje.krzywdzilas sama siebie jego i jego rodzine,takie zwiazki nie wychodza uwiwz mi duzo duzo o tym wiem... teraz to tobie moge tylko pogratulowac a siebie zalowac. jestes wielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjanka
Nie zawracaj sobie głowy żonatymi facetami-poszukaj kawalera bez zobowiązań -rycz mała rycz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zrobiłaś
Sama kiedys podjęłam taką decyzję Po jakimś czasie utwierdzisz się w przekonaniu, że zrobiłas dobrze i przestanie boleć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjanka
WIEM JAK TO BOLI CIEPISZ -A ZA MILOSC PLACI SIE RACHUNKI ZWANE CIERPIENIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsvdsv
nie idealizuj go! raczej pluj sobie w brodę że źle go oceniłaś i jak głęboko wpadłaś w uczucie do niewłaściwego człowieka przykro mi że obrażam może twoje uczucia ale zasłużyły na to: ten facet to śmieć, ludzkie gówno, zakłamany tchórz nie ma bardziej godnej politowania i pogardy istoty jak ktoś kto nie ma honoru, nie potrafi określić czego chce, ratuje siebie okłamując osoby które są z nim w bliskiej relacji, tworzy takie zakłamanie niechby i powiedział sobie wprost: żona mi nie odpowiada, kończę związek, może szukam kogoś nowego czy chociaż poznałem kogoś interesującego, żona mnie nie obchodzi, kończę z nią związek ale nie, on zrobił z siebie durnia, ofiarę, tchórza no też se znalazłaś... teraz sobie pogratuluj słusznej decyzji a lepiej późno niż wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia na maxa
a co myslicie ze robie??? wyje ... jak bobr. Taka stara jestem a taka glupia. Co ja sobie wyobrazalam.????!!! A on mi pisze ze mnie kocha ale nie ma prawa prosic zebym czekala az podejmie decyzje. Ze zony nie kocha ale maja dziecko i ze jest tchorzem bo boi sie wywrocic to wszystko do gory nogami.Dobija mnie tym jeszcze bardziej... :-( i przeslal mi link do piosenki iry ... bez siebie noc stracila smak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia na maxa
najlepsze ze musze to ukrywac bo ja tez z kims jestem... Ja mojemu nie bzdycze ze jest cacy.On wie ze cos sie konczy. Wyjezdzam niedlugo zagranice. Pewnie nie wroce...Jak mi zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia na maxa
w co ja sie wpakowalam?????????? wdepnelam w gowno po same uszy... kocham go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia na maxa
wlasnie mi przyslal smsa ze bedzie blagal na kolanach zebym mu dala jeszcze troche czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia na maxa
tylko ze potem zona tupnie a on bedzie stal na bacznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia na maxa
a wieczorem ukradkiem napisze ze mnie kocha i teskni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIONETKANIA
O RANY JAKA ROZPACZ ALE ON JEST ZONATY PRZYSIEGAL MILOSC WIERNOSC I UCZCIWOSC MALZENSKA I ZE NIE OPUSI ZONY DO SMIERCI -WIEC JEST Z NIA NA DOBRE I NA ZLE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia na maxa
...ja mu rowniez cichaczem odpowiem ze ja jego tez....albo calkiem jawnie ...i moj znow zapyta gdzie znowu smsuje..a ja zgodnie z prawda powiem ze do niego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź twarda, chwyć się za twarz i przywróć porządek do swojego życia. najwyższy czas posprzątać ten bałagan :O powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia na maxa
widzial ktos taki latajacy cyrk monty pyhona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GEORGINIA
ON MANIPULUJE TOBA WYCOFAJ SIE JAK NAJSZYBCIEJ RANY SIE ZAGOJA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia na maxa
nie mam wyjscia. To bez sensu. Wie sobie troche poplacze i bede zyc dalej....Posprzatam moj balagan zyciowy i bede czekac na nowa milosc...juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia na maxa
a moj zali sie naokolo ze cos jest nie tak ze ja chyba mam kogos ale nie kwapi sie do szczerej rozmowy ani nie zamierza nic z tym robic.Czeka az mi przejdzie. Oj sie zdziwi. I sam sobie bedzie winny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia na maxa
ten zonaty tez wyjezdza zagranice i zostawia zone i dziecko na kilka miesiecy( ale nie jedziemy do tego samego kraju) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia na maxa
i ciagle wlazi na moj profil na nk....cichaczem wysyla sygnaly ze mysli...(specjalnie nie wylaczyl tej opcji,mowil mi o tym)... przełknełam pierwszy posiłek dzis... jakos to bedzie....dostałam gorzka nauczke.i mam nadzieje ze nigdy wiecej. Nie mam 17 lat i omijalam takich szerokim łukiem ale to stało sie niechcacy.Oboje potrzebowalismy sie wyzalic i za mocno sie polubilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
Wy serio nazywacie to miloscia? ...Milosc gory przenosi, a on nie potrafi sie skonkretyzowac...oj, wyjedz, dobrze Ci to zrobi, moze ochlaniesz i wyjdziesz z tego omoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
@ Marionetkania a jesli nie maja slubu koscielnego. kazda jedna lubi j mantre powtarza ze ta swinia meska przysiegala... nie wszyscy biora sluby w kosciele:-) przy zawieraniu zwiazku malzenskiego w USC nic nie ma o przysieganiu wiernosci..mowi sie tylko byciu swiadomym praw i obowiazkow wynikajacych z zalozenia rodziny. nigdzie nie ma napisane ze nie mozna pobzykac poza malzenstwem:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo ech
A co ja mam powiedziec? Mam 21 lat a moj kochanek 41.... i zakochalam sie w nim jak nigdy dotad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantall27
powiem Ci cos dziewczyno. Całkiem niedawno byłam w takiej sytuacji. Żałuję, że to nie ja podjęłam decyzję, powinnam była wczesniej zrozumieć, że on nigdy nie podejmie decyzji. Twój tez by tego nie zrobił, uwierz mi. Ja czekałam, wierzyłam, że on poprostu potrzebuje czasu, ale on potrzebował czasu tylko na to by robić wszystko by między nimi sie poukładało. Wiem jaki to ból i wiem jak bardzo chcesz by wrócił. Wróci, jeśli będziesz chciała, jednak nawet nie będzie ukrywał, że skoro wiesz w jakim gó wnie siedzisz to nie będzie czuł się tak że ma podjąć decyzje. Poprostu uzna, ze ma was obie. Lepiej jesli nie wejdziesz w taki układ, bo wtedy stracusz do siebie szacunek, nie da sie z tym żyć. Porozmawiaj z kimś kto tez sie tak czuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×