Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale porazkaaaa

Jestem w ciąży i niewiem z którym!!! rany!!

Polecane posty

Gość zawsze twierdzilem ze to
brunetki sa glupie. i popatrzcie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze twierdzilem ze to
no sami spojrzcie: Brunetka_30 moze jakims wyjsciem jest usuniecie, choc ja jestem przeciwna aborcji jedna sprawa ze jest przeciwko aborcji a ja proponuje a inna - pomyslalas ty inteligentna inaczej istoto ze to moze byc dziecko jej i jej meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze twierdzilem ze to
twierdzilem to meska forma. rozumiem ze chcesz mi dociac? nic z tego lubie kobiety! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fakt brunetka
sama sobie przeczy - to tak jak ze sławnym "jestem za a nawet przeciw". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ale jakbym juz sie zeszmacila i nie bylabym pewna czyje to dziecko to....... a to ze jestem temu przeciwna to inna sprawa, to czy autorka jest za czy przeciw aborcji nie wiem, rade jakas dac mozna zawsze, a ty co z choinki sie urwales? polowa polek usuwa ciaze srodkami farmakologicznymi bez skrobanek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki brunetko
ale jesteś infantylna w swych wypowiedziach. nie wiem komu chcesz sie tym przypodobac ale nie tędy droga. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia000
jak sie urodzi dziecko moga sie dowiedziec z badanie krwi czyje bo jest tak ze musi byc jakas zgodnosc z ojcem jak jej nie ma to nie moze byc jego tak najczesciej to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze twierdzilem ze to
jaki czlowiek takie rady. ty dajesz kiepskie. watpie czy masz chocby 20 lat. twoje wypowiedzi sa na poziomie gimanzjum panienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiadam sie jak mi sie podoba i malo mnie interesuje wasza opinia ;) zapaleniam czas to wszystko, ide do domu i zapominam ze isniejecie, zreszta dobra forma prowokacji ;) szkoda bo nie dam sie ;L powodzenia a do pani ktora jest w cizy nawazylas piwa musisz sie z tym uporac z drugiej strony wspolczuje ci, masz naprawde duzy problem. Pozdrawiam wszystkie brunetki ;)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze twierdzilem ze to jaki czlowiek takie rady. ty dajesz kiepskie. watpie czy masz chocby 20 lat. twoje wypowiedzi sa na poziomie gimanzjum panienko ha ha ha ha pa slodziutkie dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech to pech
czyje to dziecko okaze sie jak urodzisz. a nie mozesz policzyc? przeciez chyba wiesz kiedy moglas miec owu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze twierdzilem ze to
no chyba jednak troche cie interesuje nasz opinia skoro wdajesz sie z nami w dyskusje:) zero jakiejkolwiek spojnosci w sypowiedziac. dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widzisz
brunetka sama zachowujesz sie jak dziecko piszac takie teksty i probując być na siłę zabawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze twierdzilem ze to
zapomnials dodac w pozdrowieniach "glupie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneteczka podlizuje
sie ludziom na innych topikach, lukier aż kapie. :classic_cool::P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecia000
Tak sobie myslałam co ja bym zrobiła... Mysle, że najlepszym dla Ciebie wyjściem jest zrobienie testu DNA. Wtedy będziesz pewna czyje dziecko nosisz. Ja osobiscie (gdyby to nie było męża dziecko) zmusiłabym się aby mu powiedzieć bo nie potrafiłabym z tym żyć. Ale to jest Twoja decyzja. Za błędy swoje trzeba płacić, chodź czasem może to wywrócic Twoje życie do góry nogami. Współczuje... przemysl sobie wszystkie za i przeciw i podejmij madra decyzje. Życze powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×