Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hagar

co lepsze - joging czy Nordic Walking???

Polecane posty

Gość master yoda
Hejo jestem po operacji. Kręgosłupa. NW . Bardzo pomaga 2 h dziennie daje sporo . Mam 24 lata ... Jestem zachwycony . Oczywiście dieta . Trochę mniej. Żreć i prysznice zimną wodą. Są efekty ogromne. Polecam wszystkim niedowiarkom . Nie wstydźcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NW super. Mam prównanie z bieganiem(czytaj truchtaniem).Stawy i nogi wysiadały, no i oczywiście w spalaniu tłuszczu NW nie ma sobie równych. Gorąco polecam.Oczywiście odpowiednie kijki i prawidłowa technika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, NW jest doskonałym ćwiczeniem, polecam gorąco, daje wspaniałe rezultaty. Biegi także mają wielu zwolenników ale źle wpływają na stawy, zbyt obciążają. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany w Częstochowie oraz okolicach to zapraszam na imprezę 18 lutego, http://popierwsze.org/2017/01/18/mapa-zycia-w-czestochowie-razem-mozemy-wiecej/ impreza charytatywna także przyjemne z pożytecznym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armelkaa
Ja próbowałam i jednego i drugiego i bardziej spodobało mi się Nordic Walking - wbrew pozorom systematyczny trening pozwala na osiągnięcie dobrej sylwetki! Jeśli chodzi o sprzęt to zamawiałam ze sklepu https://www.domenasportowa.pl/ i wcale nie trzeba dużo wydawać by mieć np. same kijki dobre jakościowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkalama
Ja z koleżankami uprawiałam nordic walking przez rok i przyznam, że efekt były widoczne. Teraz pasuje jeśli chodzi o ćwiczenia, ale od wiosny ruszamy z joggingiem :) od grudnia mam już kupione ciuchy do biegania z domenasportowa.pl bo były duże promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę ze definitywnie jogging, niż większy jest wysiłek niż przy szybkim chodzeniu i więcej spalasz kalorii...Ostatnio gdzieś czytałam ze najwięcej spala się kalorii przy skakaniu na skakance. Chyba było to około 500 kcal na 30min skakania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie lubię biegać wiec nie mam dylematu P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam nordic walking. Mieszkam w dość malowniczej miejscowości i robię często trasy ok 5-10 km. Nie jest to drogi sport więc każdy może sobie na niego pozwolić. Cały potrzebny sprzęt zamówiłam z www.nordicsklep.pl w promocyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×