Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczepioneczka

szczepionka 6w1-ile kosztuje i czy warto??

Polecane posty

Gość gość
6 w 1 - 205 zł, Lublin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też szczepiłam 5w1 + rotawirus zapłaciłam 410 zł w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szczepiłam 5w1 + pneumokoki - 370 kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepionka skojarzona od normalnej jesli chodzi o sklad i dzialanie niczym sie nie różni. Chodzi tylko o ilosc wkluc... Jesli rodzic jest mało odporony na placz dziecka bierze skojarzona - szybciej pojdzie ... Ja szczepie refundowanymi i jest ok. zaplacze troche i do domu spac i nic sie nie dzieje. Moja znajoma szczepi 6w1 i juz dwa razy mały miał gorączkę po szczepieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie 200zl skojarzona,a syn jest dzielny i robie te refundowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to dzieciątko z Kutna nie zmarło od tej szczepionki. ( wczoraj w tv o tym mówili) teraz sama nie wiem szczepić czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde tyle az one kosztuja. A zastanawialam sie na co becikowe przeznacze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmarło bo było zaszczepione chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie poczytajcie troche o tych szczepionkach a nie ty takie glupoty wypisujecie. Pozniej czytaja te glupoty i sie martwia. Jesli chodzi o wyrzucanie pieniedzy w bloto. Ja slyszlam mnustwo opini i szczepionkach 6 w 1 5 w 1 refundowanych itd. Ja szczepie moja corke na wszystko i nawet jakbym miala zaplacic za to 2 tys to bym sie nie zastanawiala. Szczepionki refundowane sa wkowane 3 razy (po 2 m.) 5w 1 ( 2 wkucia) a 6 w 1 ( 1 wkucie) odplatne sa lepszej jakosci i jak juz ktos sie zdecyduje to trzeba szczepic juz kolejny raz tymi odplatnymi. Lekarz na 1 wizycie poewinien poinf. was jak to wyglada a o cene najlepiej pytac w przychodni a nie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od "mnustwo opini " ---> widać, że Ty ogólnie się nad niewieloma rzeczami zastanawiasz:D A nad szczepionkami akurat dziunia warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Ludzie poczytajcie troche o tych szczepionkach a nie ty takie glupoty wypisujecie. Pozniej czytaja te glupoty i sie martwia. Jesli chodzi o wyrzucanie pieniedzy w bloto. Ja slyszlam mnustwo opini i szczepionkach 6 w 1 5 w 1 refundowanych itd. Ja szczepie moja corke na wszystko i nawet jakbym miala zaplacic za to 2 tys to bym sie nie zastanawiala. Szczepionki refundowane sa wkowane 3 razy (po 2 m.) 5w 1 ( 2 wkucia) a 6 w 1 ( 1 wkucie) odplatne sa lepszej jakosci i jak juz ktos sie zdecyduje to trzeba szczepic juz kolejny raz tymi odplatnymi. Lekarz na 1 wizycie poewinien poinf. was jak to wyglada a o cene najlepiej pytac w przychodni a nie na forum "" matko nie dziwie sie że taki głab jak ty szczepi na wszystko :D az zal czytac tekstu z takimi bykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIE JEST
Nie będę komentować tych bzdur które tu czytam.Chciałam napisać jakie szczepienia przeszło moje miesięczne maleństwo, ale dam sobie spokój. Nie zamierzam dołączyć się do tematów głupców! Głupich RÓBTA CO CHCETA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas w Wieluniu za 6 w 1 płacę 300 zł za dawkę :(, drogo ale dziecko najważniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my nie polacilismy za te 5w1 czy 6w1 i dzieci nasze dobrze znisily wklocia i nie miały powiklan. Ale za to szczepimy dodatkowo na te zalecane ale płatne np. pneumokoki, meningokoki, ospa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masza pediatra mowila, ze LEPSZE są te co były wcześniej bo lepiej zabezpieczają np. chodzi o krztusiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×