Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zauroczona1a1

przeczytajcie moja historie i pomozcie. Nie wiem co mam myslec!

Polecane posty

Gość zauroczona1a1

Poznalismy się mając 8 lat, nasi rodzice dosyc dobrze się znali. Potem wyprowadzili się do Warszawy i kontakt zanikl. Po kilkunastu latach tak po prostu zaczelam szukac na NK moich dawnych znajomych. Znalazlam go. Rozmawialismy dzien w dzien po kilka godzin na gg przez 4 miesiace. Zawsze mielismy o czym. Pisalismy do siebie smsy. W koncu na poczatku lipca przyjechal do mnie do domu. Spotkalismy sie po kilkunastu latach znow na zywo. Przyjechal do mnie na noc. Bylo milo, smialismy się, rozmawialismy, flirtowalismy. Ogladając film i leżąc obok siebie zaczal mnie calowac. Uleglam. Bardzo mi się podobal... czulam jak traktuje mnie juz rano jak swoją ksieżniczkę. Wyjechal do domu. Pisal ciagle smsy... ze teskni... rozmawialismy ciagle na gg... w koncu mialam jechac do Warszawy. On nie mogl sie doczekac kiedy sie ze mna spotka. W koncu spotkalismy sie drugi raz... zabral mnie do lazienek... mimo iz wczesniej mowi ze tam zabierze tylko swoja dziewczynę. Znow bylo milo... Mialam nadzieje ze w koncu spotkalam kogos z kim będę szczęśliwa... Calowalismy się, obejmowalismy, nosil mnie na barana... I tu nagle po tym drugim spotkaniu... zaczal sie coraz rzadziej odzywac... smsy inne niz zwykle juz nie pisal ze teskni. Tylko albo puszczal sygnalki, albo co slychac. jak do zwyklej kolezanki.... i tak z kazdym dniem coraz rzadziej, rzadziej... i teraz w ogole nie mamy kontaktu. Ostatnio pierwsza puscilam mu sygnal. Nie odpuscil, tylko zaraz dostalam smsa: " Myslalem ze juz dawno zapomniany zostalem przez Ciebie... " Tak dziwnie jakby mial pretensje... ze sie nie odzywalam... Jak myslicie, dlaczego tak mnie traktowal a teraz się nie odzywa? Jest moim idealem. Nie mogę przestać o Nim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozesz krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona1a1
nie dalo rady krocej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona1a1
Blagam, pomozcie. Ja czuje ze byl to ideal mojego chlopaka. Dodam jeszcze ze jest bardzo przystojny i ma duze powodzenie u kobiet. Acha... i jest bardzo pewny siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciał Cie bzyknąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz z nim porozmawiać? jeśłi Ci na nim zależy powiedz mu otym, jak podejmie temat i też się jakoś zdefiniuje to będziesz wiedzieć co się dzieje. Rozmowa i szczerość !!! powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka złota
sama go zapytaj o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz z nim porozmawiać? jeśłi Ci na nim zależy powiedz mu otym, jak podejmie temat i też się jakoś zdefiniuje to będziesz wiedzieć co się dzieje. Rozmowa i szczerość !!! powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciał Cie bzyknąc
o czym tu rozmawiać. Bzyknął i cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka złota
bzykacz jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona1a1
Zapytalam... ze chcialabym wiedziec na czym stoję. Odpowiedzial mi ze nie traktuje kogos jakos dziewczyny nawet jak sie z nia calowal a juz nie po dwoch ledwie spotkaniach... To po co to wszystko? Po co drugie spotkanie i robienie mi nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka złota
sama sobie odpowiedziałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moz chciał zobaczyć czy Ci na nim zalezy i przestał się odzywać by zobaczyć co Ty będziesz robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciał Cie bzyknąc
to nie robienie Tobie nadziei tylko zwykła zwierzęca chuć. Co tu jeszcze wyjaśniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ma inna a Ty bylas takim zapomnieniem na chwile? Moze nie chce dalej brnac w znajomosc z Toba bo nie czuje nic wiecej oprocz sympatii? Duzo moze byc powodow. Przeciez tyle lat Go praktycznie nie znalas. Po tak krotkim kontakcie nie jestes sama przeciez w stanie stweirdzic jakim jest czlowiekim i jakie ma podejscie do zwiazkow. Pisanie przez net a zycie w realu to dwie rozne sprawy. Moze byc tez tak , że wyczul iz Tobie zalezy a On jeszcze nie dojrzal do zwiazku. Moze byc tez Mu nie pasowac zwiazek na odleglosc . Naprawde wiele mze byc powodow Jego zachowania. Moze sie sparzyl wczesniej na jakiejsc kobiecie i nie chce teraz powaznych deklaracji skladac nikomu. Napisz cos wiecej o Nim. Ile On ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka złota
bzyku bzyku i po krzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------------
porozmawiaj z nim, powiedz, że ci zalezy, nie masz nic do stracenia a zyskac mozesz duzo, trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciał Cie bzyknąc
Ana proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co? rózni sa faceci. Nie znacie go to skąd wiecie? Może miał problemy. Ja jestem za tym zebys z nim pogadała, zapytaj czu mu zalezy bo jak nie to że nie chcesz robic sobie nadzieji i cierpiec więc wolisz wiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rob. Facetowi ktoremu zalezy na dziewce dzwoni, przyjezdza, interesuje sie a taki co znika to ma najczesciej dziewczyne albo inny, powazny problem. Odpusc go sobie. Przeciez powiedzial ze nie uwaza Cie za swoja dziewczyne. Ladna buzia to nie wszystko u faceta. W ogole ja nie jestem tez zwolenniczka zadawania tkich powaznych pytan na poczatku zwiazku: Na czym stoje, np. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona1a1
Ma 21 lat... jest niezlym studentem... z tego co wiem o jego wczesniejszych zwiazkach to mial naprawde bardzo ladne dziewczyny ale to on zawsze konczyl. Nie dawalam mu znaczacych sygnalow ze mi na nim zalezy. Probowalam trzymac jakis dystans. Pierwsza sie nie odzywalam... nie dawalam znaczacych sygnalow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciał Cie bzyknąc
ja uważam ze koleś chciał bzyknąć dostał to co chciał i poszedł w długą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka złota
gdyby mu zalzalo to by nadal pisał tak jak wczesniej a tak dopioł swego pobzykał sobie chłpoak i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona1a1
My się tylko calowalismy! Nie uprawialam z nim sexu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
to nie mydlo i sie nie wymydli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka złota
co sie dzieje z ta młodzieza za na drugim spotkaniu juz sie bzykaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×